Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

04 lip 2012, 17:21

u Nas Borówki kg 20 zł, bób kg 5 zł czereśnie 12 zł maliny 7 zł jabłka 4,5 a wcale łądne nie było :ico_zly: w srodku zepsute :ico_zly: :ico_zly: idę gotować bób :D

Julchik widać zazdrości Ci sąsiadka :-D i zazdrosna bo jej pewnie mąż takich komplementów nie sadzi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 17:48

ja cał dzień mam brzuch jak kamień,mięknie tylko na minute ,dwie i znowu skurcz i to taki dlugo zazwyczaj kilku minutowy. Tak juz drugi dzien,mam nadzieje,ze cos przez to ruszy.

Kasiala, Qanchita, ja trzymam cał czas mocno kciuki zebyscie do weekendu sie rozpakowały - potem ja chce się wepchnąć do kolejki :-) :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 04-07-2012, 18:15 ]
Madleine, co do lewatywy to nic ze soba dziewczyny nie mialy.
Hmmm to czyli nie kupowac tak? jesli jest czas to robią?

kurcze ja od kilku dni jestem tak rozdrazniona,ze masakra. wszystko mnie wkurza i jestem non stop glodna. Niech ta ciaza sie juz skonczy :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 lip 2012, 19:16

Madleine, jak wody odejda to juz nie robia :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 lip 2012, 19:23

I jednak byl upal :-)
Bylismy w parku dinozaurow w krasiejowie. Super bylo nawet fajniej niz w Baltowie polecam.
Potem na basenie odkrytym. Jutro chyba na caly dzien nad woda, tylko najgorzej ze Pawel ani jednego dnia wolnego nie dostal wiec raczej nie przyjedzie do nas :-(

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

04 lip 2012, 19:39

gosia888, ja tez bylam w Krasiejowie. Polecam bo naprawdę warto jechać :))

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 19:41

Dziewczyny bo mi praktyznie od rana brzuch mięknie tylko na minutę,dwie i znowu kamień. Żadnej przerwy. nie za często? wiem,ze to jeszcze nie porod,ale troche sie martiwe ze te skurcze za częste są.



a tak wogole to mam ochote na truskawki ze smietana ,a nie mam truskawek :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

04 lip 2012, 19:54

Dziewczyny bo mi praktyznie od rana brzuch mięknie tylko na minutę,dwie i znowu kamień. Żadnej przerwy. nie za często? wiem,ze to jeszcze nie porod,ale troche sie martiwe ze te skurcze za częste są.
A czy jak zmieniasz pozycje lub wtsaniesz i przejdziesz ise kawałek to suurcze słabną lub znaikają? Jeżeli tak to to będą te przepiwaidające a macica intensywnie cwiczy spróbuj jeszcze wziąć nospę i gorący prysznic jak by nie przeszło to znacyz ze chyab musisz do szpitala podjechać... pod warunkeim ze są one na tyle silne i mają jakaś regularność np co 5 minut i trwają przynajkmniej 45-60 sec...

Ja włąśnie zjadłam malinki i mam jeszcze borówki bo czereśnie już nzikły i bób też... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 19:58

A czy jak zmieniasz pozycje lub wtsaniesz i przejdziesz ise kawałek to suurcze słabną lub znaikają? Jeżeli tak to to będą te przepiwaidające a macica intensywnie cwiczy spróbuj jeszcze wziąć nospę i gorący prysznic jak by nie przeszło to znacyz ze chyab musisz do szpitala podjechać... pod warunkeim ze są one na tyle silne i mają jakaś regularność np co 5 minut i trwają przynajkmniej 45-60 sec...
nie ,skurcze są bez względu na pozycję i trwają dośc długo od 30 sek do minuty. Teraz jak liczyłam to miedzy jednym a drugim skurczem była tylko minuta roznicy... czasem więcej,chyba musze policzyc dokladnie
Brzuch jak kamien poprostu.Ale bólu ,silnego raczej nie odczuwam,bardziej takie "ćmienie,lekki bol," w podbrzuszu i napieranie małęgo.
No spe bralam,ale na moj brzuch nie działa.Zobaczymy co sie bedzie działo.
No bo w sumei bylam dzis u lekarza i rozwarcia jako takiego nie było tylko lekarz wyczul,ze macica twarda i ze moze mnie " ruszyc" wczesniej. Wiec nie wiem co mam o tym myslec...

Ja włąśnie zjadłam malinki

aaaaaa podziel się błagam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 04-07-2012, 20:07 ]
Wezme jeszcze jedną no spę i prysznic i zobaczymy :-) Ale czuje,ze to nie to jeszcze :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2012, 20:13

Jestem:) Byłam z Jolką i bratanicami po czeresienki i tak mnie brzuch całą drogę bolał że myślałam że nie dam rady wrócić :ico_szoking: Po jednej i po drugiej stronie tak na wysokości jajników. Ale doczłapałam się na podwórze, powiedziałam dziewczynkom że mają sobie pojeździć rowerkami a ja posiedzę i znów kurna minęło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ale byłam dziś chyba z 4 razy w toalecie więc może coś się święci :ico_sorki:
Brzuch jest nisko...jak siedzę to nie mogę złożyć ud razem bo zwisa pomiędzy nimi :ico_szoking: No i moje kostki na stopach dziś zniknęły :ico_szoking:

Dzwoniłam do męża żeby jadąc z pracy kupił w aptece olejek rycynowy...tak na wszelki wypadek. I wyobraźcie sobie że w 2 aptekach był i nie mieli :ico_szoking:

Chyba znów wezmę gorącą kąpiel i zgwałcę męża chociaż szczerze już nie mam na to ochoty :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 20:15

więc może coś się święci
Obyyyy :-) Trzymam mocno za to kciuki!

[ Dodano: 04-07-2012, 20:20 ]
ja narazie liczylam skurcze i wyszly tak:
o 20;00 do 20;01
20;03 ok 30 sek
20;05 do 20;06
20;09 do 20;11
20;14 do 20;15

:ico_noniewiem: Tylko ,ze ona są niebolesne wiec nie wiem czy jest sens je liczyc :-)

[ Dodano: 04-07-2012, 20:21 ]
Dzwoniłam do męża żeby jadąc z pracy kupił w aptece olejek rycynowy...tak na wszelki wypadek. I wyobraźcie sobie że w 2 aptekach był i nie mieli
ja mam w domu. Lezy w apteczce :-) gdybys mieszkałą blisko to bym Ci dała :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość