Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sty 2008, 15:02

Asiula zabawna emi na maxa hihi
nagraj filmik z jej wyczynami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wasze maluchy tez sie tak dra po kapieli?
jak leosia wyciagamy z wanny to chwile jest ok ale podcza ubierania? krzyk zazwyczaj
zreszta on w ogole nie lubi ubierania
przed wyjsciem z domu to samo hehe
po wlozeniu do wozka musi dostac od razu smoka na chwile, zeby sie uciszyl hehe

kurcze on nawet w tej chustawce nie chce siedziec.. chwile sie pobuja i proboje wylazic. lapie zza stelaz i proboje wstac hehe masakra

i w ogole nie moge go chustac za mocno bo on lapki wystawia i lapie sie za porecze
u was to samo?????

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 sty 2008, 15:05

w ogole nie moge go chustac za mocno bo on lapki wystawia i lapie sie za porecze
u was to samo?????
_________________
u nas tak samo

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 16:03

Obrazek Siemanko stawiam Obrazek ,Wiki w łóżeczku ma spac ale cos tam jeszcze gada hihi K@TK@ pewnie ze bede trzymac kciuki ja caly czas trzymie Obrazek ALINKO Obrazek ja juz nie wiem co pisac tak mi przykro z powodu chorobska mam nadzieje ze bedzie oki duzo zdrowka dla Waneski i dla Ciebie Obrazek ASIULKA nagraj filmik z wyczynami Emi :-D :ico_brawa_01: MADZIORKA u nas z chustawka bylo to samo,ale teraz juz Wiki normalnie robi chusiu chusiu :-D i po kapieli u nas jest płacz ,ale zawsze jej spiewam i sie smieje dziecko z glupiej matki hihi

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 sty 2008, 16:24

DZIĘKUJE za trzymanie kciuków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 sty 2008, 16:51

madziorka hihi pisze:wasze maluchy tez sie tak dra po kapieli?


Madziorka u nas to jest masakra. Zastanawiam sie kiedy sąsiedzi na mnie przylecą że dziecko zarzynam, tak sie drze

na razie nie umie wrzucać filmików na neta, a poza tym nie wiem czy moge sfilmowac gołą pupę, bo to chyba niedozwolone :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 sty 2008, 18:13

Moj nie płacze ...a wasze płacza bo z wody wychodza czy co :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-24, 17:47 ]
Dziewczyny chciałam przypomniec ze 31 stycznia jest tłusty czwartek dziwne to w tym roku wszystko boze cialo wypada 22 maja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 sty 2008, 18:47

K@tk@, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!

Alinko, tak mi przykro że ciągle coś się Wanessce przytrafia ....

Kamilko, ja też myślę, że u Tomeczka marudzenie przejściowe.

Madziorka
, my Helenki nie huśtamy jeszcze. Jakoś nie mam przekonania do tego urządzenia. Tzn mam, ale zaczniemy jak Lenka zacznie pewnie siedzieć.
Co do płaczu po kąpielce, to u nas było darcie sie przy wycieraniu, teraz jest lepiej. Ale za to maruda się włącza Szpakowi jak piżamkę Jej wkładamy... ale tylko górę. Ubieranie na dwór było też blee; teraz jest lepiej, wydaje mi się, że dlatego, że Helenka kojarzy kombinezon równa się spacerek a spacerki to ona uwielbia :ico_brawa_01: Wczoraj wyszliśmy na pierwszy spacer po chorobie.

U nas z nowości - dziś Krzyś zaniósł mojemu przełożonemu wniosek o przedłużenie wychowaczego do 1 kwietnia. Szefostwo niezbyt zadowolone (tzn bezpośredni przełożony ok, ale szef tak sobie; ponoć odgraża się, że zatrudni kogos na moje miejsce, ale nie może, najwyżej na umowę-zlecenie, bo ja mam umowę o pracę na czas nieokreślony). Poza tym nadal kurs na prawko, no i Krzyś przygotowuje się do wyjazdu (a raczej przygotowujemy się obydwoje - psychicznie) :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Szukamy też intensywnie opiekunki dla Helenki - w sobotę mamy rozmowę z kandydatką... Zgłaszają się tez do mnie ludzie na korki, chyba wezmę trochę uczniów, zawsze to dodatkowa kaska, tym bardziej, że wychowawczy niepłatny.
Co do Helenki, to nasz Szpaczek potrafi już sam siedzieć, ale na razie przez kilka sekund. Poza tym tatuś pokazuje Jej fajne rzeczy jak mamusia jest na kursie - np jak otworzyć szafę, albo karmi mięskiem :ico_szoking: Na dowód załączam kilka foteczek.

Tak samodzielnie siedzimy :)
Obrazek
Stópki są baaardzo fascynujące!
Obrazek

Umiem sama pić herbatkę z butli - tatuś mnie nauczył!
Obrazek

Szufladę też otworzę sama!
Obrazek

Helenka z mamusią.
Obrazek

Tak mi wesoło jak się wyśpię
Obrazek

Dobre mięsko - nie oddam!!! (próbowałam Jej zabrać,a le była awantura)
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-24, 17:52 ]
p.s. chciałam się jeszcze pochwalić, że Helence włoski zaczęły rosnąc, tylko jasne i słabo widać hehe, ale jak dotykam główki, to już nie jest łysa :-D

Magda, już tłusty czwartek :ico_szoking: ??

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sty 2008, 18:59

Aniu a co to mięsko surowe jest czy tylko tak wygląda :ico_szoking: ?

Śliczna Helenka, mała spryciula.

K@tk@ oczywiście ja też będę trzymac kciuki.

Madziorka Tomek nie płacze jak wychodzi z wanny. A pluska w niej jak szalony. Trenuje, żeby się przed dziewczynami na basenie popisywać hehe :-D .
Za to nie cierpi ubierać bluz i swetrów a kombinezon to już najgorzej. Dlatego czekam niecierpliwie na wiosnę. Oby jak naszybciej przyszła.

Alinko ale biedna jesteś. Jakis pech chorobowy cholerka cie dopadł.

Co do hustaweczki, dzis pierwsze bujanko było. Tomek tak samo jak Leon łapał za te rurki. Ale siedzenie mu sie ogólnie podobało.

Teraz zasnął, ale nie bez jęczenia. Od jakiegos czasu zasypia tylko przy cycku. Co mam zrobić?? Juz nawet w dzień nie potrafi sam. A przecież zawsze bez problemu zasypiał. W ogóle cos sie mu rozregulowało. Chyba skraca mu się ilość spania za dnia, ale jeszcze to wszystko jakoś nie gra. na razie zapisuję znów drzemki. Może po tygodniu znajdę jakąś prawidłowość? sama już nie wiem. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 sty 2008, 19:08

Kamilko, mięsko absolutnie nie surowe, tylko wędzone, bo takie najbardziej naturalne wg mojego męża (znaczy najmniej w nim chemii). A Helenka tylko je ciućkała, bo zmielić dziąsełkami jej trudno.

Wiesz, że moja Helenka ostatnio też cyca pokochała. I jak na noc jadła kaszkę, tak teraz odpycha butlę rękoma i do cyca się dobiera, a jak nie dostanie to awantura... Wczoraj Krzyś ją karmił na noc, to bardzo płakała, nie chciała butli. Dostała więc smoka i jak zaczęła przysypiać, toKrzyś jej butlą machał przed oczyma. Tym ją zainteresował, więc dostała butlę do ręki i Krzyś tylko delikatnie podtrzymywał. I wydoiła całą. Ale zasypiać to ona już dawno nie zasypia ani na cycu ani na butli, także nie wiem co ci poradzić... U nas tak jakoś tak samo wyszło, że się odzwyczaiła ....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sty 2008, 19:24

ania1980 pisze:U nas tak jakoś tak samo wyszło, że się odzwyczaiła ....


No a u nas tak jakos sam sie przyzwyczaił :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-24, 18:32 ]
Kilka fotek. Pierwsze bujanko w hustawce i pierwsze jedzonko w foteliku. dzień pełen wrażeń.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
I z mamunią:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości