Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 lis 2008, 10:28

My tez sie witamy nie spimy od 8.20 nocka nawet budzila sie kilka razy na mleko ale za to dala troche pospac


pinko pisze:Iwona, fotki znów super, Maja tak ładnie pozuje :-)


dziekujemy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 lis 2008, 11:41

Cześć dziewczyny...

Kuba wrócił z tego Krakowa zakatarzony i Gabrielowi teraz znowu z nosa cieknie-wymiekam po prostu, jak wcześniej nie chorował wcale, tak teraz nas od miesiąca nęka powracający katar...

Kuba teraz poszedł do apteki po jakieś specyfiki dla siebie i dla mnie jakąś homeopatię, żebym nie podłapała od niego wirusa... i po test ciążowy, bo już tydzień spóźnienia mamy :ico_oczko:

Licytuję sobie spacerówkę na allegro, w ogóle kupiliśmy kilka rzeczy, więc czekam na paczki, a wczoraj w realu Gabrielowi kupiliśmy słuchawkę fisher price, która uczy literek, liczb i takich prostych zwrotów jak choćby "kocham Cię" bardzo fajna zabaweczka, oprócz tego Gabriel dostał od babci piłkę :-) a ja na wcześniejszy prezent urdziny od teściów dostałam kilka takich futrzastych kolorowych skarpet-lubię takie gadżety :ico_haha_01:

zastanawiamy się nad gwiazdkoym prezentem i obstawiam jakąś zabawkę typu "garnuszek na klocuszek" albo coś w tym rodzaju

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

16 lis 2008, 11:51

Witam was u nas noc ciezka i przez to poklocilam sie tak z mezem ze powiedzialam mu ze ma sie wyprowadzic i dac mi spokoj.Teraz mi glupio ale on tez mi wiele przykrych slow powiedzial .Boli mnie przez to glowa a na16 do pracy ide i nie wiem jak wytrzymam.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 lis 2008, 13:08

Wlasnie wrocilismy z spacerku zaraz ide robic obiadek bylismy na placu zabaw jak znajde chwilke to wkleje wam fotki

Justyna trzymam kciuki zeby bylo na plus bylabys pierwsza z styczniowych mam :ico_ciezarowka: ja w sumie tez juz bym chciala ale z drugiej strony patrzec bardzo sie boje czy dalibysmy sobie rade

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 lis 2008, 13:49

iwona83 pisze:trzymam kciuki zeby bylo na plus
jednak nie tym razem :ico_noniewiem: jedna kreseczka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 lis 2008, 13:57

Fintifluszka pisze:jednak nie tym razem :ico_noniewiem: jedna kreseczka


szkoda

a tu zdjecia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no to was zarzucilam zdjeciami

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lis 2008, 14:35

Artur nauczył się głowę bardzo szybko odwracać i nie chce leków pić :ico_noniewiem:

Skąd ja to znam....
Fintifluszka pisze:tak teraz nas od miesiąca nęka powracający katar...

U nas "odpukać" powoli wszystko przechodzi.
Teraz mi glupio ale on tez mi wiele przykrych slow powiedzial

Czasem w nerwach mówi się różne rzeczy, których potem człowiek żałuje, myślę, że powinnaś to z mężem wyjaśnić, żeby nie było nieporozumień :-) Głowa do góry, będzie dobrze.
Fintifluszka pisze:iwona83 napisał/a:
trzymam kciuki zeby bylo na plus
jednak nie tym razem :ico_noniewiem: jedna kreseczka

Jeszcze widocznie nie czas :-)
Iwona, macie tam piękne widoki i jakie słonko, pewnie ciepło jeszcze, Maja w samych rajstopkach :-) Śliczne fotki, wyszłyście super :-)

A my już po obiadku, szarlotka z budyniem już się piecze, zaraz położę Ulek spać, bo marudzi i cały czas chce na ręce, a jak jej nie bierzemy to się złości i tupie, czym oczywiście sobie nie pomaga, bo wtedy jej nie chcemy wziąć. Na szczęście nie zaczyna histerii.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 lis 2008, 14:38

pinko pisze:Iwona, macie tam piękne widoki i jakie słonko, pewnie ciepło jeszcze, Maja w samych rajstopkach :-) Śliczne fotki, wyszłyście super :-)


pogode mamy fajna w dzien ale w nocy jest chlodno a nad ranem jakies 10 stopni
wlasnie tak w samych rajstopkach bo nie wiedzialam ze bede ja z wozka wyciagac

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 lis 2008, 15:30

Iwona no super zdjęcia, my też chcemy taką pogodę
u nas szaro i ponuro i pokrapuje nawet czasem :(

a ja właśnie wygrałam :-D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=478879347

to będziemy koło wtorku myślę składać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 lis 2008, 15:40

Renia super to autko

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość