Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

21 lis 2007, 22:33

ania0807 heh wiesz jak ja spróbowałam bebilonu mojej Agaty to mi się podniosło hi - ble ochydne, a małej smakuje hi Że nie wspomne jak okropnie pachnie, nie wiem czy wasze mleczka też tak dziwnie pachną, już teraz wiem dlaczego wymyślono butelki, żeby dzieci nie czuły zapachu mleka :-D
Napisz potem które mleczko zasmakowało Oliwii. Moja Agatka również nie raczkuje, tylko woli prosto na nóżki.... :-)

Dziewczyny kończę skrobanko, idę pod prysznic, mąż z pracy przyjedzie, poczekam na niego, mam dziś ochotę się do niego przytulić :ico_wstydzioch:
Spokojnej nocy Wam życzę i kolorowych snów!

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

21 lis 2007, 22:40

Jeśli uda mi sie wgrać zdjęcia na igmaschak to wklejie ale wątpię bo strasznie wolno idzie.


Mirelka ogólnie tez ładnie spi w nocy ale zawsze mamy pobudkę na mleko okolo 5.00 no i dalej śpimy do 8 a czasem do 10 zależy o której ja położę na noc.


Czytam ze Amelka juz chodzi gratuluje u nas jeszcze daleko do pierwszego kroczka bo Mirelkek nawet jak stoi to jakby miała nóżki z watz tak jej sie uginają sama wstała do tej pory łapiąc sie sofy może ze 3 razy ale zaraz . Obrazek

[ Dodano: 2007-11-21, 21:44 ]
Jutro sprobujie wkleic jakies zdjecia uciekam spac bo cala droge czyli w nocy wogole nie spalam a w dzien tylko 2h

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lis 2007, 22:50

Iza, milo Ciebie widzieć, ale przykro ze nie wyszło tak jak chcieliście

Kelly, fajnie ze już jesteś. Gratulujemy 5 ząbka, ale fotka fajna, taki mały wampirek, hihi :ico_haha_02:

Magdzinka gratuluje ząbków kolejnych, jak szybko wychodzić zaczęły jak grzybki

Fillipek mówi „baba”(do mojej chrzestnej), „dada”(nie wiem to do kogo), czasami powie „mama”, ale nie do mnie , :ico_placzek: tak sobie. Mówi „Ania” do cioci swojej. Jak mówię mu idzie Weronisia albo Ania to na drzwi zagląda. Wisi u niego w pokoiku jego zdjęcie duże. No to mówię mu gdzie chłopczyk, to on pokazuje i tak się uśmiecha do niego.
A wczoraj „baba” oglądała zdjęcia i nie dawała Filce, to on zawołał „baba daj”
No i tez jak Tymek stara się raczkować, ale właśnie przez tą prawą rączkę nie może


Ania, brawa dla Oliwki za wstawanie

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

21 lis 2007, 23:50

ML IZA
Witajcie i piszcie co u Was słychać

GRATULACJE wszystkim maluszkom kolejnych ząbolków :ico_brawa_01:

:ico_papa:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lis 2007, 00:28

kminek, no przykre, ze tak sie skonczylo na antybiotyku, oby pomoglo. trzymam mocno kciuki.


ja jeszcze siedze nad notatkami :ico_olaboga: robie takie przerwy i tu zagladam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 lis 2007, 01:09

witajcie lutowki

Soznione ale jak najbardziej szczere i gorace zyczenia dla Niny i Gabrysi :ico_tort:

Izaszkoda ze wam sie nie udalo bo chyba wiazaliscie z tym wyjazdem duze nadzieje ale moze jeszcze sprobujecie za jakis czas,zycie w koncu przed wami. Czekamy na zdjecia Mirelki :)

kminekoby katarek szybko sobie poszedł, zdrowk zycze

Malgosiagratuluje zaliczenia :ico_brawa_01:

lulubedzie dobrze ale dziewczyny dobrze radza, wazny jest spokoj ja niestety jestem beznadziejna pod tym wzgledem, bardzo sie stresowalam do samego konca.
Ale najwiekszy stres to chyba przezylam jak robilam awans zawodowy, kurcze wtedy to byl sres,bo to juz praca,ja dorosla,na studiach tez dorosla ale to zawsze uczennica wiec bardziej mozna sobie pozwolic na bledy.A przed pracodawca i reszta kadry to tak glupio zle wypasc bo sie z nimi dalej pracuje a szkole sie opuszcza i wiecej sie nie widzi tych ludzi.
Uff ale sie rozpisalam, chyba bez sensu.
magdzinkagratuluejemy zabka :ico_brawa_01:

L€towkiA my dzis poszlismy do lekarza ale tak bo mialam kilka pytan, martwily mnie zielone kupki nawet 4-5, grymasy Patryka,rozne pory drzemek,lapanie sie za uszy i glowe a wszystko to podobno od zabkow i moze sie jeszcze dluugo ciagnac wiec uzbrojcie sie w cierpliwosc jesli macie podobne dylematy.
Ciemiaczko ktorym sie martwilam tez ok.Patrus wazy 8600, niewiele urosl bo 0,5cm,ma 71.
Wczoraj kupilismy w koncu krzeselko na allegro :ico_brawa_01: ,bardzo sie ciesze bo udalo sie kupic za niecale 180zl a normalnie kosztuje 280 (tak przynajmniej wolaja za nie) no i jeszcze zaoszczedzilismy na kosztach przesylki bo akurat kolega byl Kaliszu i je dla nas odebral wiec mamy je juz dzis,jutro wyprobujemy.
Patrus namietnie wstaje, raczkowac juz nie bedzie pewnie bo juz pelzanie powoli idzie na bok. Aa wczoraj doznalam szoku, bo zawsze rano biore patryka do siebie ,ja sie budze a jego nie ma,na podlodze i chyba raczej nie spadl tylko zszedl bo nie slyszalam zeby plakal a dzis go przylukalam a ten smyk doszedl do kona kanapy a potem hyc i odwrocil sie i najpierw nozki sposcil,cwaniak maly hihi
A to kilka pomyslow na prezenty pod choinke dla naszych maluchow:
fajne ale drogie i malo tego http://www.allegro.pl/item270616000_gba ... f_vat.html

http://www.allegro.pl/item268295301_klo ... ocja_.html
cos takiego mi sie bardzo podoba,widzialam raz w smyku ale juz nie ma, moze wy wiecie gdzie mozna to kupic,normalne kosztuje 140zl http://www.allegro.pl/item268886859__in ... s_bcm.html
i to tez fajne
http://www.allegro.pl/item270641071_gra ... _baby.html cos w podobie widzialam w realu za 59zl


Ooo widze ze juz po 12,tak wiec dla Lenkiserdeczne zyczenia z okazji 9 miesiaca :ico_tort:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 lis 2007, 09:36

hejka
U nas wczoraj kiepskie popołudnie. Starszy synuś tak mi dał popalić, że brak słów :ico_placzek: Mając w domu 6 latka chodzącego do pierwszej klasy z rozwojem intelektualnym 8 latka można po prostu oszaleć, a do tego jeszcze przerost ambicji - wszystko musi być u niego na tip top. :ico_olaboga: . Do tego wszystkiego moja matka i jej chore pomysły. Po prostu tragedia :ico_zly:

Wesołą nowinką jest to że Wojtusiowi wyszedł (w końcu) pierwszy ząbek - górna lewa jedynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_tort: dla Lenki i Patryczka

kminek dużo zdrówka dla dzieciaczka, wstrętne te choróbska

kelly zdjatko rewelacyjne, ząbki fantastyczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania0807 ja podaję Wojtusiowi mleko HIPP i jest rewelacyjne. W smaku jest super, zapach rewelacyjny. Nie śmierdzi jak inne mleka

Wojtuś najwięcej mówi TATA i od wczoraj śpiewa LALALA :ico_brawa_01: a o mówieniu MAMA mowy nie ma, ciągle tylko TATA i TATA
Ostatnio zmieniony 22 lis 2007, 11:56 przez aga0406, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lis 2007, 10:32

Spóźnione ale najszczersze życzenia dl
DlaNinki i Gabrysi
Obrazek
Dla Piotrusia
Obrazek
oraz dzisiejszych solenizantów Lenki
Obrazek
i Patryczka
Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 lis 2007, 10:34

Dorortka mysmy byli w tym hotelu, mielismy byc w 3 gwiazdkowym ale go zamkneli bo juz koniec sezonu byl i do tego hotelu nas przeniesli, no a wogole to biuro to nam sie nie podobalo, znacyz hotel i wycieczka ogolnie ok ale biuro nieprofesjonalne, no ale pewnie i tak z niego nie skoprzystacie bo to dunskie biuro, http://www.tyrkieteksperten.dk/hotel_su ... 3001005008

Iza fajnie ze jestes juz nami i mozesz popisac tylko szkoda ze wyjazd nie wypali, jak znajdziesz troszke czasu po rozpakowaniu wszystkich bagazy to napisz cos wiecej :ico_brawa_01:

Iwona te geomag rzeczywiscie sa drogie ale i zabawka tak naprawde nie zajmuje dzieciakow na dlugi czas hihihi to chyba tak bardziej dla tych co dopiero sie ucza trzymac przedmioty itp. Julci kuzynka je miala i tak sie jej szybko znudzily, bo tam nie ma jak za bardzo kombinowac przy tych klockach, a kostke odradzam zeby kupic Julenka ma jedna i sie juz wogole ja nie interesuje, wogole te zabawki co jej teraz kupuje to sa zazwyczaj od 1,5 roczku, na swieta lego Duplo to zoo olbrzymie jej kupilismy bo jak sie bawila u kuzynki to nie mogla sie od nich oderwac, a te zabawki odpowiednie do jej wieku to zrobilam pare bledow i ona wogole sie nimi nie bawi, chyba je sprzedam albo dam A. siostrze, bo tylko zagracaja miejsce, te zabawki od 1,5 roczku to siedzi z nimi dluzej czasu i tak kombinuje hihihi no i ja mam wieksza przyjemnosc z zabawy z nia jesli np bawimy sie konikami i stajenka lub klockami,

ale dzis mialam nocke, znowu podaje Julci kurczaka bo wczesniej byly problemy po kurczaczku i znowu mam to samo :ico_placzek: Julka robi kupki twarde ale kilka razy na dzien, i to takie krolicze i w dodatku nie spi, wogole z zasnieciem ma problem np wczoraj to jeszcze zasnela po 20 minutkach ale juz przedwczoraj zasnela o 22.30 kiedy planowanie spi o 20 !!! :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i dzis cala noc sie budzila doslownie co 20 minut musialam do niej wstawac, w koncu sie o 6 rano wkurzylam i dalam jej poplakac piec minut, wtedy A. sie przeniosl do drugiego pokoju a obudzil sie pierwszy raz, a ja wzielam Julenke do siebie i tak ja kolysalam przy kazdej pobudce, ale juz zwalil mnie z nog poranny tekst meza ze on tez sie budzil cala noc! :ico_zly: :ico_nienie: no tak, on samcznie spal, oczka zrelaksowane, jak kazalam mu sie przesunac to nie slyszal i musialam go pchac, jak wstawalam do julki na lunatyka to pare razy mu po nogach przeszlam a on sie nawet nie wzdrygnal, zawsze normalnie jak sie przebudzi to sie przesuwa lub rusza inaczej spi jak zabity a ten mi tu kity wciska! powiedzialam mu zeby nie klamal bo aj w nonono oczu nie mam, mimo ze noc to widze ze spi samcznie, i ze owszem sie przebudzil ale o 6 rano, a on ze moze i tak ale jest niewyspany, a co ja mam powiedziec??? no nic wyslalismy Julcie do opiekunki wiec sie troche przespie i do porzadkow dziennych sie zabieram....
Ostatnio zmieniony 22 lis 2007, 10:53 przez MamciaKochana, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lis 2007, 10:35

DziewczynyWybaczcie mi, ale ja tylko tak na momencik złożyć życzenia czasu mi za mało w dobie mieszkanie zapuściłam okropnie i próbuje nadrobić postaram się niedługo zajrzeć Całuski dla Was wszystkich i maluszków :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość