Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 wrz 2010, 15:32

sto lat dla Natali i Erisak
Kochane dzieciaki rosnijcie zdrowo !!!!!!!!!!!
aby kazdy dzien byl wypelniony samymi radosciami :ico_buziaczki_big:

My w PL :-D
Iga tradycyjnie chora zaraz po podrozy :ico_olaboga:
Ale spi sama w swoim pokoju u dziadkow :ico_sorki:
a Amy zwana misia normalnie zrobila sie mega cycoholik :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 wrz 2010, 19:27

Miszka? Jak przeszlas z ciemnego koloru wlosow do blond?? Chce to zrobic i nie wiem czy lepiej zrobic dekoloryzacje u fryzjera czy sa jakies inne sposoby - kolezanka rozjasnila rozjasniaczem o 7 tonow i pofarbowala na blond - ale wydaje mi sie to bardziej drastyczna metoda niz dekoloryzacja :)

[ Dodano: 2010-09-21, 20:28 ]
w ogole dzien dobry :( jestem tak wsciekla ostatnio ze lepiej zebym nie pisala nic - politechnika mnie meczy, nie mam nawet kiedy jechac i porozmawiac z profesorami - niektorzy nawet nie wiedza ze ja chce cos zaliczyc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bede musiala prosic dziekana o zgode na indywidualne zaliczenie przedmiotow bo cos mi sie zdaje ze ciezko bedzie sobie z tym poradzic :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 wrz 2010, 22:41

Hej ja torcika stawiam na urodzinki Kacperka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2010, 19:44

dziewczyny co u Was ??????????????????
Agusia jak tam po powrocie do domu ???????????????????????
Wiola kochana jak sie czujesz ?????
Slonkodawaj zdjecia Antka :ico_sorki:
Sarenkano kochana ty juz pewnie po wakacjach a sie nic nie odzywasz :ico_nienie:
Patipo impezce na 2 latka juz ????
Adiaa Ty???? imprezka juz byla ?????
Miszkajak tam w nowej pracy ??? nadal wszystko ok ???
yoanna mam nadzizje ze \Ci sie wszytko uda tak zgrac jak chcesz :ico_sorki:
dana jak tam zalatwianie dotacji ?????

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 wrz 2010, 10:03

Dziewczynki składam wszystkim dzieciaczkom zyczenia na urodzinki tym co juz miały :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: o reszcie mam nadzieje ze nie zapomne :-)

mmarta81, wszystko super, czujemy sie dobrze, czyli bezobjawowo :-D zadnych mdłosci wymiotow itd. oby tylko tak dalej :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 wrz 2010, 15:17

Hej kochane u nas wczoraj była imprezka bardzo udana :-D
jak tylko będe mieć zdjęcia to wam powklejam :ico_oczko:
Kacper był przeszczęśliwy a to najważniejsze a że mój dywan jest teraz w ciapy to nie ważne :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wiola witaj super ,że dobrze się czujesz:)
Marta jak tam w polandzie :-)
Reszta dziewczynek gdzie sie podziewacie :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-29, 13:37 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to obiecane zdjątka może to choć trochę was skłoni do wejścia na forum ;))

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 wrz 2010, 13:12

Witajcie moje kochane babeczki!!!!
Na poczatek spuznione ale szczere zyczonka dla naszych milusinskich :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_sorki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: adia26, Kochana fotki fantastyczne widze fajna do pelna dzieciaczkow wesolutkich Trcika sama bym zjadla taki sliczny
dana jak tam zalatwianie dotacji ?????
Kochana dotacje bede zalatwiala od listopada jak bede na bezrobotnym a narazie pracuje na pelnych obotach bo klijentek przybywa coraz wiecej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D jestem juz zapracowana ale ciesze sie ze tak przybywa mi tycgh kobitek bo jak wiadomo ze im wiecej klijenteli tym lepiej :ico_sorki: :ico_brawa_01:
wszystko super, czujemy sie dobrze, czyli bezobjawowo :-D zadnych mdłosci wymiotow itd. oby tylko tak dalej :-)
Wiolus super ze tak ci ciaza sluzy fajniusi ze bedziesz miala nowego babelka A Filipek jak sie zmienil juz taki maly mezczyzna sliczny facecik
Iga tradycyjnie chora zaraz po podrozy
:ico_sorki: A moja wiwi dostala dwa tygodnie temu goraczki i biegunki do tego ja wysypalo i lekarzka stwierdzila ze to taki wirus no oczywiscie wszystko sie skonczylo szybko ale wysypka nadal i do tego zwiekszyla si i masakra wiec znow do lekarza i lekarz ze to uczulenie ale nie wiadomo na co musimy zaprzestac jej dawania praktycznie wszystkiego bo nie wiadomo na co uczulona bo nic nie zmienilismy a ni w meni a ni zadnych kosmetykow wiec wszystko w odstawke i powoli wprowadzamy potrawy obserwujac ja ale wiecie jak ciezko takiemu dziecku nie dac tego co ona chce lata prosi plecze rzuca bo ona chce swoje ulubine zel miski jajaka niespodzinki parowki pomidory a tu nie wolno :ico_olaboga: wiec jest meksyk :ico_olaboga: A i pochwale wam sie juz pozegnalysmy sie z pieluchami Wiwi pieknie siada na kibelek jednak u niej zadala egzamin nakladka na kibele i jest super wola sama i nawet jak sie zdazy w srodku nocy ze sie obudzi to cichutko wola mam sisi i leci do wc tak ze nawet juz na noc nie ma pieluchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kochane tak mi szkoda ze nie moge czesciej pisac bo naprawde brakuje mi czasu wiecie jak to jest jak ccaly dzien pracuje to puzniej chce sie zajac dziewczynkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 wrz 2010, 20:57

:ico_tort: na 2 latka Igoliny

wiola85, no to super ,ze czujesz sie tak dobrze :ico_brawa_01: ja tez dobrze wspomnam 2 ciaze :-D zreszta jak i pierwsza :ico_haha_01:
co imiona juz wymyslasz???? :ico_haha_02:
adia26, fotki rewelacja-widac ze ekipa dobrze sie bawila no i torcik swietny !!!!!sama robilas ????
ps.\iga tez ma taka trampolinke :ico_brawa_01:
dana, kurde przerabane z ta wysypka :/ jej mam nadzizje ze dojdziecie do tego na co to uczulenie :ico_sorki: bo to cizko...np,bialko to do 2 tygodni siedzi w organizmie a nie dawaj tu dziecku przez 2 tyg,nic z bialka :ico_puknij: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 wrz 2010, 21:00

Witam

dziekuje za zyczenia dla Erysia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Adia26, wszystkiego najlepszego dla Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fotki fajniutkie, ale masz duzego kawalera juz, a torcikw ygladal pysznie

mmarta, kochana zdrwoka dla Iguni i oczywiscie wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzinek, duzo radosci i zdrowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas ok, jesien zawitala, jest zimno, pada chos od dwoch dni jest slonecznie ale zimno.
Erys coraz wiecej gada, powtarza po nas noi wczoraj zrobil pierwszy raz siusiu na nocniczek, chyba mu sie spodobalo, bo jak zobaczy nocnik to mowi, ze pipi chce, chetnie siada mam nadzieje, ze juz pojdzie z gorki.

Buziaki

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 wrz 2010, 21:18

Hej dziewczynki :-)
Wszystkiego najlepszego dla Igolinki :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:
mmarta81, Torcik zamawiałam od takiej starszej pani w domu piecze i naprawdę był pyszny lepszego w Irl nie jadłam :-) , a trampolinkę kupiliśmy Kacprowi na urodzinki strzał w dziesiątkę :ico_oczko:
dana, a więc życzę dużo klientek :-D bogatych i nie upierdliwych :-D
no i zdrówka dla Wiwi :ico_sorki:
Pati85, Erik duży juz a na tym zdjęciu to minkę ma świetna :-)

a do nas też jakieś choróbsko się przytrafiło :ico_noniewiem: Kacper już się lepiej czuję za to ja od niego wirusa złapałam no i wiecie gorączka gardło katar :ico_chory:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości