Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 17:40

A teraz nowość (nie wiem na ile może być potwierdzona i robiona z trochę pod kontem teoretycznym czy tak by szlo):
-z ciekawości wpuściłam na stary -jedno-kreskowy test- sik...wyszła druga kreska :ico_haha_01: widać ją, ale tak jak mówię to stary test i wynik może byc cyganiony..ale fajnie wygląda.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 17:59

Malgorzatka to zrob drugi czysty jutro rano i zobaczysz... co do naszego malucha kiepsko bylo by tak ale u nas leje od piatku ciagiem i na chwile nie oprzestaje :ico_placzek: :ico_placzek: Synek jutro z tata jedzie do Polski juz to chata wolna do soboty a w sobote rano jedziemy :-) ale boje sie ze juz bedzie po... :ico_noniewiem: dzis 12 dzien cyklu...

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 20:57

Hej dziewczynki.
Jak milo,ze o mnie nie zapomnialyscie :) Mowilam ,ze wroce :D lecz nie wiedzialam kiedy. Ale juz wszystko w porzadku, dzis kupilam mezowi przepisane witaminki- zaplacilam za ta opakowania 40€ :ico_szoking:
Pierwszy raz odkad zyje w niemczech ciesze sie na swieta - z powodu przyjazdu mojej rodzinki z PL. Beda juz w piatek jupi. Po malutku po pracy sprzatam mieszkanie, dzis bylismy po stol do jadalni, maz oczoplasu dostal jak dowiedzial sie ile kosztuje, krzesla kupimy jutro i moga byc swieta :ico_brawa_01:
Malgorzatka- Wiec nie czekam tylko GRATULUJE. Rob jutro testa i cieszymy sie razem :ico_dziecko:
Misia- jak ciaza,jak sie czujesz no i ogolnie co u ciebie?
Kamilka- witam na ciazowym watku, oraz przepraszam ze nie odzywam sie na emigratki w niemczech :ico_sorki:
Izunia. jak dzieciaczki??
Jenny- jak sie czujesz kochana, zaczelas juz starania??

Musze sie wam pochwalic,ale miesiac temu zostalam czynna matka chrzestna :D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 21:37

atka - super,ze rodzinka przyjedzie !

Goska - ja jak sie staralismy o Szymka,tez z ciekawosci tak zrobilam i druga kreska sie nie pojawila,w ciazy nie bylam wtedy,wiec chyba powoli moge mowic,ze sila modlitwy dziala !!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 21:41

atka, widzę, że entuzjazm Ci dopisuje! To się nazywa udane świętowanie!
Witaminizuj mężusia i do dzieła!
Do gratulacji jeszcze trochę, ja tego starego testa tak bardziej z przymrużeniem zrobiłam, bo jak teraz kukam na niego, to owszem coś jest ale wyschło o zbledło niemiłosiernie, troszkę zanikło więc równie dobrze, to może być dziwna reakcja na coś w moim siku a nie ciąża .

kamilko, kochana, działajcie, 12 dzień to całkiem sporo czasu-popatrz na tibby,z jakim zapasem działała a dzidziuś jest. Kiedy najwcześniej miałaś owulację, skok, wiesz?
Zostaje Wam przecież 12, 13, 14, 15 dzień, to duużo! A jakieś objawy wzmożonej płodności już były czy nie>

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 21:42

Goska - ja jak sie staralismy o Szymka,tez z ciekawosci tak zrobilam i druga kreska sie nie pojawila,w ciazy nie bylam wtedy,wiec chyba powoli moge mowic,ze sila modlitwy dziala !!!
ooo dobrze, że nie tylko ja tak z tym testem eksperymentowałam-choc wiem, że to całkiem popularne :-D Czyli nadzieja jest!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 21:43


Musze sie wam pochwalic,ale miesiac temu zostalam czynna matka chrzestna :D[/color]
A co to znaczy czynna? :ico_haha_01:

Atka, długo w DE jesteście?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 21:45

Małgosiu na stary test zlituj się nad nami, jutro czekamy na wynik nowego testu. Ustawiam już się w kolejce do Ciebie :-D
Atka w święta zaczynamy starania.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 22:09

Oj tu będzie seksu a seksu, kipi- u kamilki wolna chata i obaczajanie wolnych sprzętów użytku domowego, u jennny mi wygląda miłość w blasku świecidełek na choince i brzęku bombek :-D

...jak nam nie wyjdzie to kurde..też powoli ten czas na drugie podejście będzie :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

18 gru 2012, 22:20

na stary test zlituj się nad nami, j
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość