szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lip 2012, 12:06

jak była moja mama to młoda budziła się raz ewentualnie 2 na jedzenie a tak to spała :ico_noniewiem:
No to jak P miał tamten tydz to się budziła mu raz czasem wcale a ja teraz ja karmię i codziennie 2 razy wstaje.Też tego nie rozumiem .
Jedyne czego nie lubię i staram się często odkurzać,
ja potrafię i ze 4 razy dziennie :ico_sorki:
Oj to ja max 3 razy w tyg więc chyba jednak za często tego nie robię.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lip 2012, 12:42

ja już po obiadku,teraz szybka kawusią i zbieram się do pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 lip 2012, 12:50

hej dziewczyny,

dawno mnie tu nie było, ale tak trochę poczytałam i widzę, że mimo iż ciszej na forum jesiennym to jakby spokojniej ;)

izus ależ fajne wakacyjne fotki:) Śliczne masz dzieci :)

marcz już niedużo Wam zostało, fajnie ;)

elibel współczuję pleśniawek, pamiętam jak moja siostra w dzieciństwie miała :ico_olaboga:

Co do wyparzania to ja tego nie robię, może po urodzeniu Antka parę razy się zdarzyło, ale nie widzę w tym sensu. W zeszłym tyg.byliśmy pod namiotem i jakbyście widziały jak moje dziecko tam jadło :ico_olaboga: brał kiełbaskę w rączkę i bach na trawę, a potem do buzi, a to nie upilnujesz tak do końca :)

Szkieletorek kiedy jedziecie nad morze?i gdzie? My jedziemy 31 lipca ;) A ubrania to biorę i na zimno i na ciepło. Teraz jak byliśmy na Warmii to było dość chłodno, a jak wyjeżdżaliśmy to u nas były upały pond 30 stopni :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lip 2012, 13:14

nad morzem nawet jak jest hyc to zawsze jednak chlodniej niz normalnie..na wieczory wzielabym cieplejszy dresik, kurteczke przeciwdeszczowa :ico_noniewiem:
teraz jak bylismy w gorach, to mialam dla Kali getry, pare sweterkow i 1 dresik, poza tym krotkie gacie, bodziaki i koszulki, i tak w dzien chodzila w getrach, kolo poludnia w krotkich spodenkach, a na wieczor znow getry, zdazylo sie tez jednego dnia ze i na nie ubralam jej dresik, ale my duzo czasu spedzalismy na podworku, w mieszkaniu chodzila na krotko :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lip 2012, 21:22

Szkieletorek kiedy jedziecie nad morze?i gdzie?
31 lipca my będziemy już wracać do domku.
Jedziemy w ta niedzielę o 21 wyjazd ,na tydzień wybywamy.
Karwieńskie Błota taka jakaś mała miejscowość.
A wy gdzie jedziecie i na ile ?

A to byliście pod namiotami ? Na jak długo.Myśmy dawniej kilka razy podczas wakacji wyjeżdżali a w tym roku chyba darujemy sobie,natomiast na następny pojedziemy z Lili.Dzieci uwielbiają takie wypady.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

17 lip 2012, 21:28

jula to ile tych spowiedzi przed slubem musicie miec?
ja jak bylam po cywilnym slubie tylko to tuz przed koscielnym mialam jedna jedyna spowiedz wlasnie z tego wzgledu ze wczesniej i tak moja spowiedz byla by nie wazna, bo nadal zylabym w grzechu, nie byloby zalu za grzechy, ani postanowienia popawy, ani sensu rozgrzeszenia :ico_noniewiem:
i dobrze z glowa juz lepiej, ale tak jak mowisz u lekarza czasem lepiej posciemniac zeby powaznie podszedl do sprawy :-)
2 sobie Proboszcz zażyczył. Myślę, ze właśnie ta przed Ślubem ma sens w naszym wypadku.

Byłam dziś u lekarza i dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny. Najbliższy wolny termin to 30 listopad :ico_zly: . Jakbym miała tętniaka to urosła by mi wielkości drugiej głowy lub pękł. Śmiech na sali z tymi terminami.

[ Dodano: 17-07-2012, 21:30 ]
hej:)


jula to Wy kościelny ślub bierzecie?

U nas przygotowania do ślubu pełną parą ruszyły. Teraz dopiero masa załatwiania jest, plus mały stresik już :ico_wstydzioch:
Tak na Kościelny się zdecydowaliśmy. Mamy razem z chrztem Eryka.
Jednak bez wesela, takie tylko przyjęcie z okazji chrztu.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 lip 2012, 21:31

Na tydzień jedziemy, do Świbna:) A pod namiotem byliśmy 5 dni, Antek zachwycony i bardzo szybko zasypiał padnięty:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lip 2012, 21:46

Na tydzień jedziemy, do Świbna:)
A bliżej jakiej miejscowości większej to jest ? My do Gdańska mamy jakieś 70 km .

[ Dodano: 17-07-2012, 21:47 ]
Dziewczyny czy któraś z was ma może zmywarkę?
Jesli tak to na co patrzeć przy zakupie.Co jest ważne .

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 lip 2012, 22:28

Blisko Gdańska jakieś 15 km, ale w drugą stronę niż Karwieńskie Błota:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lip 2012, 07:58

No to udanych wakacji no i pogody oczywiście zycze dobrej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość