Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sty 2008, 23:46

madziorka hihi pisze:jasnie pani napisz co tam u ciebie hehe
a nie tak wpadasz na chwile i sie z ludzi nasmiewasz?? hehe


nic ciekawego sie nie dzieje, to nie ma o czym pisac :ico_noniewiem: Poza tym oczywiscie, ze mam nowa chuste, ale to juz tu nikogo nie zdziwi, i tak do "niezlych szajb" zostalam zakwalifikowana :-D :-D :-D
A Waze posty czytam, tylko tak na raty jak dopadne kompa, bo teraz moj maz jest w domu aly czas i musze sie z nim ostro o kompa bic, wiec jak juz poczytam, to mi odpisac nie daje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sty 2008, 10:04

Obrazek stawiam Obrazek kto sie doloczy??Wiki obudzila sie dopiero o 4 rano i spala dalej :-D supcio,KAMILKO ekstra ze masz wreszcie praleczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 sty 2008, 10:19

hej
ja jestem w pracy
wiem że ostatnio was zaniedbuje ale nie mam czasu was czytać, mam nadzieje że mi wybaczycie
Emi dała mi dziś w nocy trochę popaliś, więc jestem niewyspana, ale cóż, dam rade, troche mi sie poziewa i minie.
jutro tez pracuje, ale tylko 4 godzinki takze szybko przeleci
to narazie tyle.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sty 2008, 10:30

ASIULKA jestes zapracowana oczywiscie ze Cie rozumiemy,dobrze ze choc czasami do nas zajrzysz Obrazek

[ Dodano: 2008-01-25, 09:38 ]
WIKI jest zachwycona jezdzi u nas po domu elektryczna zamiatarka i zamiata,a niunia siedzi w krzeselku i piszcy i gada do niej ale ma ubaw hihi :-D

[ Dodano: 2008-01-25, 11:28 ]
jaaaaaaaa Obrazek , Obrazek ,a Wiki Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 sty 2008, 12:42

dzięki Frydza
poprostu są takie dni że nie mam ani czasu ani siły zeby usiąć przed kompem i nawet poczte sprawdzić. To nie chodzi o to że narzekam, tylko chce sie wytłumaczyć dlaczego zdarza mi się pobierznie was poczytac i krótko odpisywać. A w pracy też nie zawsze mam możliwość wejść na TT.

Nakręciłam wczoraj filmik, jak opanuje wrzucanie filmików na neta to na pewno się pochwalę. narazie nawet nie mam za bardzo kiedy zdjeć obrobić żeby wam pokazać jak moja Niunia wygląda i rośnie w oczach, ale obiecuje się poprawić.
dobra klient wchdzi nara

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sty 2008, 13:03

ASIULKA spoko rozumiem cie Obrazek

[ Dodano: 2008-01-25, 12:04 ]
Ja juz Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

25 sty 2008, 13:05

Cześć dziewczyny!
Kurcze nie mam coś ostatnio weny na tik-takowanie.... :ico_noniewiem:
podczytuje Was sobie codziennie i oczywiście oglądam te cudne foteczki, ale jakoś nie che mi się p[isać.... mam nadzieję że przejdzie mi ten leń, jakoś tak ostatnio w ogóle nic mi się nie chce....najchętniej poszłabym spać.... :ico_spanko: chyba dzisiaj wieczorem wypiję sobie jakieś piwko heheheh może mnie postawi na nogi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-25, 12:10 ]
jeszcze wam sie pochwalę, że kalinka siedzi sobie jak "stara" hehehehe
Ostatnio zmieniony 25 sty 2008, 14:09 przez BeWu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 sty 2008, 13:17

Czesc :-D
Zdjęcia cuuuuuuuuuuuuuuuudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Helenka taka urocza malutka, a Tomciu prawdziwyy przystojniak :ico_brawa_01:

Kamilko nie martw się tym zasypianiem..pewno coś nowego sobie ubzdurał, ale mu to przejdzie albo...Ty się przyzwyczaisz :ico_oczko: znajdziesz na to jakiś sposób poprostu~!
Wanesska tez ostatnio po kaszce nie zasypia tuylko lezy i się chichra w łózeczku albo marudzi. To akurat po tym upadku było i oczywiście siebie winiłam, ze to przez to.. ale widzę, ze prawie wszyscy mają rozregulowanych dzieci hehe/

Z tymi drzemkami to u nas się popsuło całkowicie! Kiedyś na bank zasypiała między 11-12, a potem 17-18 a teraz?? Czasem wogóle nie śpi w dzień! A czasem śpi 3 godziny nieprzerwanie.. takze nie wiem co to jest, ale czekam na zmianę...

Po kąpieli Wanesska tez jest niespokojna. Jak ją osuszam, smaruje i ubieram drze się w niebogłosy!!!! karol co chwila wpada do pokoju z pytaniem "co Ty jej robisz??" :ico_puknij:

Juli z tymi procentami wiedziałam, ze tak jest, ale Ci nie pisałam, bo i tak mam wrazenie, ze tu na forum wszystkich starszę... Trzymam kciuki, ze znajdziecie kupca, bo to jedyny chyba sposób na uniknięcie straty pieniązków, które przeciez piechotą nie chodzą :ico_noniewiem: Z całego serca zyczę Wam znaleźć kupców :ico_sorki:
No i zwariowanej podrózy oczywiście :ico_oczko:

A my dzisiaj do lekarza znowu, nie ma numerków, ale będziemy siedzieć pod gabinetem az nas nie przyjmie! Mamy nowe badania i wogóle niepokoją mnie te przejsciowe wymioty echh
Ja dzisiaj czuje się lepiej, ale jednakcos mnie tam jeszcze w tym zołądku podnosi :ico_noniewiem:
Buziaki

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 sty 2008, 15:51

Witam
Nikt na nikogo sie nie gniewa kazdy ma swoje sprawy zycie prace a TT nie mozna traktowac jako przymus tylko przyjemnosc :):

BeWu pisze:chyba dzisiaj wieczorem wypiję sobie jakieś piwko heheheh może mnie postawi na nogi
My tez z P dzisiaj sobie na wieczor po piwkujemy tzn po 2 piwka wypijemy :064:

Dzisiaj umowiłam sie z mama i pojechaliśmy do ciotki na kawke ...wracamy jedziemy tramwajem na nastepnym przystanku patrze kobieta w ciazy okolo 8 moze 9 miesiac z dzieckiem i wozkiem otwieraja sie drzwi i co .....a ona podnosi ten wozek i pcha sie do trawmaju ja od razu :ico_nienie: :ico_nienie: ja pani pomoge ona na to nie trzeba dam rade ja mowie czy pani jest odpowiedzialna .,..usłyszałam odpowiedz " niech ten dzieciak wreszcie sie urodzi :ico_placzek: ja mowie ..teraz to tylko moze pani wywolac wczesniejszy niepotrzebny porod :ico_placzek: ....Dziewczyna moze 20 pare lat brudna zaniedbana widac byla jakas biedna :ico_placzek: maluszek mial ponad rok siedzial biedny ....zapytałam sie jej czy nie chcialaby po moim synku ciuszkow i przewijak itp a ona ze jak jestem taka mila :ico_oczko: ech dała mi swoj numer tel. jak wszystko zapakuje zadzwonie i umowie sie z nia.
Tak mi sie szkoda zrobiło tych dzieci małemu dałam soczki biedny jakis taki przestraszony byl :ico_placzek:

Tak sobie pomyslałam ile niewinnych dzieci przychodzi na ten swiat i cierpi przez głupote dorosłych tak tym wszystkim sie przejełąm ze doła załapałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 sty 2008, 15:57

Madziu jesteś bardzo dobrym człowiekiem, nie każdgo byłoby stac na taki gest

Uśmiechnij się, zrobiłaś naprawdę dobry uczynek, powinnaś być szczęśliwa że mogłaś komuś pomóc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość