Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 mar 2011, 09:46

niestety kręgosłup rzutuje na wiele rzeczy w organizmie. Mój mąz ma ostatnio problemy z oczami- bardzo go bolały. Chodził po okulistach i w końcu jakaś pani powiedziała że robią mu się chitynowe mostki w oczach co może prowadzić do tego że nagle obudzi sie i nic nie b.ędzie widział. Choroba ma podłoże neurologiczne i tkwi własnie w kręgosłupie :ico_szoking: :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 mar 2011, 14:17

tosia no nawet nie mow i wie jak to leczyc, jak temu zapobiegac, co robic..bo taka diagnoza to przerazajaca jest..

mojemu A strasznie dretwialy rece, czasem nawet nie umial prowadzic i tez niby malo zalaza, witaminy B, a krew w porzadku, wiec co..lekarz dal skierowanie na rehabilitacje kregoslupa, ze niby jakies uciski mu sie robia, seria zabiegow i jak reka odiol :ico_noniewiem:

a w pracy siedzacej teraz najgorsze jest to ze sie caly czas siedzi (maslo maslane :ico_oczko: ) i to jest duzo obciazenie i coz z tego ze niby sie fizycznie dobrze czuje, ze nie ma zagrozenia dla ciazy, jak ja po porstu po tyg 8 godz pracy siedzacej wymiekam :ico_olaboga: tylko tego nie zrozumi ten co tego nie przechodzil, dlatego ja sie nieco obawiam szefowej jak jej powiem pewnego dnia ze jednak juz nie przyjde do pracy, bo nie daje rady wysiedziec :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 mar 2011, 11:06

Przyznaje się bez bicia, że nie udało mi się przeczytać ostatnich waszych rozmów. Weszłam tylko na chwilkę, żeby pochwalić się, że mój maluszek coraz mocniej się kopie i się kręci i napiera na brzuszek. Już nawet leciutko mi brzuszek urósł. A mąż ostatnio wyczuł ręką dwa kopnięcia i był taki szczęśliwy jak dziecko :ico_brawa_01:

Życzę wszystkim kobietkom i dzieciaczkom zdrówka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 mar 2011, 09:45

Hajka. U nas dziś nadal cieplutko ale niestety słoneczka już mniej. Wczoraj za to miło spędziliśmy dzionek: byliśmy na spacerku i na rowerach- eh żyć nie umierać. Dziś mam nadzieje że uda nam się na basen wyskoczyć :ico_sorki:
ladybird M. bierze sterydy na te oczy. kazano mu się skonsultować z neurologiem który jednak nie widzi nic niepokojącego :ico_olaboga: No i przyjdzie nam szukać pomocy u jakiegoś innego lekarza naurologa albo reumatologa. :ico_sorki:
Nina- za rosnące brzusio i za kopniaczki :ico_brawa_01:
Matko co się dzieje w tej Japonii to przechodzi ludzkie pojęcie :ico_sorki:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

14 mar 2011, 10:41

Witam was dziewczynki po weekendzie :-)

Nareszcie zrobiło się ładnie na dworku.
Do narzekań na kręgosłup przyłączam się do was. Mnie boli kręgosłup w dolnym odcinku nie mogę długo chodzić ani siedzieć jestem obolała z tego powodu tragicznie. W pracy atmosfera jest raczej wisielcza i ja chyba chcę iść na zwolnienie od zaraz. Jutro o 11 mam wizytę u swojego lekarza ciekawe czy uda mu się już coś podejrzeć i sprawdzić kto tam siedzi w moim brzusiu. Po cichu trzymam kciuki za chłopaka to tak dla męża bo mi w sumie to jest obojętne aby zdrowe. :-D
U mnie zamiast podwyżek chcą robić cięcia i jeszcze ciągła krytyka knucia i narzekania chyba nie chce dłużej tego przerabiać może nawet pójdę na wychowawczy potem na troszkę? A potem się zwolnię i znajdę nową pracę? :ico_noniewiem: Grubo się nad tym zastanawiam w sumie jestem jeszcze młoda wszystko przede mną a już w tej pracy siedzę 10 lat. :ico_szoking:

Buziaki i miłego dnia wam życzę kochane. Jak najmniej skurczy bólów pleców, brzucha wszystkiego naj na kolejny tydzień!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 mar 2011, 10:50

U nas dziś nadal cieplutko ale niestety słoneczka już mniej
u nas tez , ale i tak jest fajnie i przyjemnie.
A wogóle to cześc po weekendzie. Wczoraj bylismy z Kubą na takim duzym krytym placu zabaw i tak sie tam wyszalał przez 2,5 godziny , że jak wracalismy to usnął i do wieczora juz tylko sobie leżał, az myslałam, że cos mu dolega... a tu tak dziecko się umordowało :ico_oczko:
Jutro o 11 mam wizytę u swojego lekarza ciekawe czy uda mu się już coś podejrzeć i sprawdzić kto tam siedzi w moim brzusiu. Po

a ja myślałam, ze to tylko ja jeszcze niewiem kto u mnie siedzi?! I jutro tez mam wizytę ale z rana i mam miec robiona glukozę ble..... Nie łudze się, że coś zobacze bo pamiętam w tamtej ciązy to powiedział mi dopiero w 6 miesiącu, tak więc musze cierpliwie czekać.

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

14 mar 2011, 11:07

Zirafka kobieto przecież ty już w 21 tygodniu na pewno ci coś wypatrzy lekarz. Daj nam koniecznie znać!!!!!!!!!!!!! :-D a jakieś przeczucia albo oczekiwania co do tego kogo byś chciała teraz urodzić?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 mar 2011, 11:32

jakieś przeczucia albo oczekiwania co do tego kogo byś chciała teraz urodzić?
ja przeczucie mam na chłopca i chyba chciałabym miec drugiego synka bo i ciuchów jest duzo po Kubie i zabawek i chyba chłopcy maja łatwiej w zyciu... no niewiem.... ale wiem , że jak lekarz powie mi, że to chłopiec bedę rozczarowana....... o i tak to ze mna jest :ico_oczko: ... najwżniejsze zeby było zdrowe a co bedzie to bedzie i bedę je kochać :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 mar 2011, 13:16

kurcze to chyba tylko ja nie mam problemow z kregosłupem. jak za duzo pochodze albo zdenerwuje to robia mi sie skurcze ale poza tym jest ok. A i jeszcze moze jedno: cycki!!! Masakra! Nie dość że nie mieszczę się już w stanik 75E ibolą jak diabli to jeszcze mam w nich takie jakby grudy. Kurcze czuję się tak jakby robiły mi się już zastoje mleka :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Karolcia, Zirafka
trzymam kciuki za jutrzejsze "ujawnienia" się Waszych maluszków :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

14 mar 2011, 15:58

Cześć dziewczyny, boshe przeleżałam plackiem 2 dni!! Jesli wiercenie się z boku na bok nazwac w ogóle leżeniem. Ani na jednym ani na drugim nie mogłam sie pozbyc uczucia bólu. Byłam u lekarza, z dziedziem wszystko w porzadku, macica pozamykana.....co to więc za dziadostwo to ja nie wiem!!! Pobrali mi nawet jakiś wymaz, bo podobno (nie wiedziałam o tym) sa jakies bakterie w ciązy, co moga takie bóle powodowac. Dowiem sie może jutro. Chociaz jak badanie nic nie wykaże złego, to mi nie zadzwonią. Dzisiaj jest juz lepiej chociaz czuje takie jakies dziwne kłucia po calusieńkim brzuchu i jak kicham to mam wrażenie, że mi brzuszek urwie!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość