Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 cze 2011, 10:57

Wszystkiego Najlepszezgo dla Waszych dzieciaczkow kochane :ico_tort:

ja od rana jak polamana chodze- chyba @ sie zbliza- czuje znajome uczucie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 cze 2011, 12:04

dzwoneczek82 a ile jeszcze czekać będziesz? mam nadzieję,że @ nie przyjdzie a dzidziuś będzie :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 cze 2011, 14:57

A kysz @. Nie bez przyczyny ktoś okres nazwał małpą :-) . Przychodzi źle, nie przychodzi też źle i dogodzić nam.
usmialam sie :ico_brawa_01: ale... @ nie przyszla w nocy :-D
No to oby tak juz przez 9 miesięcy było .
od godziny 13 znow przyszla @ :ico_zly: chociaz jest lightowa... juz nic nie kapuje :ico_zly: ..

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 cze 2011, 15:36

A kysz @. Nie bez przyczyny ktoś okres nazwał małpą :-) . Przychodzi źle, nie przychodzi też źle i dogodzić nam.
usmialam sie :ico_brawa_01: ale... @ nie przyszla w nocy :-D
No to oby tak juz przez 9 miesięcy było .
od godziny 13 znow przyszla @ :ico_zly: chociaz jest lightowa... juz nic nie kapuje :ico_zly: ..
Kurcze coś jest nie tak. Nie chcesz zrobić bety i miec pewność?

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 cze 2011, 16:37

jenny tak właśnie jutro idę ale się trochę, boję co będzie dalej. Wynik będzie jaki będzie.

[ Dodano: 01-06-2011, 16:38 ]
szkieletorek ma rację zrób kingoza teścik

[ Dodano: 01-06-2011, 16:42 ]
szkieletorek a jak się dzisiaj czujesz lepiej choć troszkę?

[ Dodano: 01-06-2011, 16:44 ]
wiecie co dziewczyny rozmawiałam wczoraj z tym moim jak to ja mówię na Szymona "ciężkim przypadkiem" i wywnioskowałam że on jednak nie chce zmian w pokoju nie rozumiem dlaczego? Jakoś nie było okazji dłużej pogadać bo przyjechali goście i wiadomo. A dzisiaj to jeszcze go nie mam z pracy dzwonił że tak koło 19 i znowu nie pogadamy.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 cze 2011, 16:47

szkieletorek a jak się dzisiaj czujesz lepiej choć troszkę?
Jeśli chodzi o samopoczucie to tak .Dużo lepiej .Ulżyło mi że z mała wszystko ok. Zajadam się owocami i próbuję zabrać za czyszczenie drzwi bo jutro idę bawić dalej małą Olę czyli wracam do mojej pracy .
A tak to pobolewa mnie troszkę na dole ale myślę że to przez to przesuwanie macicy.Ogólnie jest już rewelacyjnie. Dobrze ze pojechałam wcześniej do Gina bo stres małej na pewno potrzebny nie jest.

[ Dodano: 01-06-2011, 16:48 ]
A ty majka o której masz ta wizyte jutro ?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 cze 2011, 16:48

Nie chcesz zrobić bety i miec pewność?
nic juz mi sie nie chce ;/ mam juz wszystkiego dosc :ico_noniewiem: :ico_placzek:
po 1. musze sie zrelaksowac i przestac o tym ciagle myslec bo sama sie nakrecam
po 2. nie chce sie nakrecac bo nie mam zadnych objawow, tzn nie bola mnie piersi, jajniki, czyli wszystko po staremu ... :-|

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 cze 2011, 16:56

Nie chcesz zrobić bety i miec pewność?
nic juz mi sie nie chce ;/ mam juz wszystkiego dosc :ico_noniewiem: :ico_placzek:
po 1. musze sie zrelaksowac i przestac o tym ciagle myslec bo sama sie nakrecam
po 2. nie chce sie nakrecac bo nie mam zadnych objawow, tzn nie bola mnie piersi, jajniki, czyli wszystko po staremu ... :-|
Kochana co do objawów to wiesz nie każdy od razu ma jakieś symptomy.
Ja np nic nie czułam że mogę być w ciąży , a nawet byłam pewna że nie jestem .Jak co miesiąc ładnie robiłam bete tak wtedy nie miałam ani nadziei ani chęci na bete, siłą mnie mąż zmuszał bo twierdził że lekarz kazał zrobi.Nie udało się trudno.
Zrobiłam od picu i co sie okazało. A objawy u mnie to hmm kilka dni po spodziewanej @ zaczęły bolec mnie piersi i tylko tyle.Dopiero gdzieś w 7 tyg zaczęły byc nudności itp rzeczy.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 cze 2011, 16:59

Nie chcesz zrobić bety i miec pewność?
nic juz mi sie nie chce ;/ mam juz wszystkiego dosc :ico_noniewiem: :ico_placzek:
po 1. musze sie zrelaksowac i przestac o tym ciagle myslec bo sama sie nakrecam
po 2. nie chce sie nakrecac bo nie mam zadnych objawow, tzn nie bola mnie piersi, jajniki, czyli wszystko po staremu ... :-|
Kochana co do objawów to wiesz nie każdy od razu ma jakieś symptomy.
Ja np nic nie czułam że mogę być w ciąży , a nawet byłam pewna że nie jestem .Jak co miesiąc ładnie robiłam bete tak wtedy nie miałam ani nadziei ani chęci na bete, siłą mnie mąż zmuszał bo twierdził że lekarz kazał zrobi.Nie udało się trudno.
Zrobiłam od picu i co sie okazało. A objawy u mnie to hmm kilka dni po spodziewanej @ zaczęły bolec mnie piersi i tylko tyle.Dopiero gdzieś w 7 tyg zaczęły byc nudności itp rzeczy.


poczekam jeszcze kilka dni i pojde zrobic ta bete .... ale i tam w cuda nie wierze :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 cze 2011, 17:00

że on jednak nie chce zmian w pokoju nie rozumiem dlaczego
to nie nalegaj po prastu i tyle.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości