Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

02 lip 2011, 13:20

Jestem. na jednej ręce Ada, drugą jem i piszę he he.
U mnie noc jak zwykłe, co godzinę pobudka, potem godzina na chodzie i spać. emilia7895, u mnie spanie w dzień to wygląda tak, że Ada ma 3 drzemki po godzinie, ale jak idę na spacer to śpi cały. Najdłużej jest na chodzie jak wracamy, bo np jak wrócę o 16 to dopiero idzie spać o 22. Dlatego współczuję również
Co do zastrzyku to też odradzam. Ja miałam po Izie i jak dostałam okres to 2 miesiące krwawiłam aż wylądowałam w szpitalu. Wtedy mi powiedziano, że te zastrzyki to różne komplikacje powodują.
Wiola super że mały tak rośnie, a wiecie, że moja Ada nosi 68 rozmiar, bo 62 to już od tygodnia za małe :-D . Jak byłyśmy na bioderkach to Ada leżała koło chłopczyka 2 miesięcznego a ona miała miesiąc i była dobre 5 cm dłuższa, lekarz się śmiał że koszykarka, a ważyłam ją na takiej naszej to 5 kg i wyskoczyło. Za tydzień na szczepienie to będę wiedziała.
emilia7895, a teściowej porzeczki zmarzły i jak teść zrobił sok i dżem to po 1 słoiku na rodzinę wyszło.
Markotka trzymam kciuki za karmienie, ja bym się chyba poddała i leciała na butelce, nie jestem z tych kobiet co krzywo patrzą na butelkę i na matki co nie karmią. Mam koleżankę która nie mogła znieść jak jej Maja ciągnęła jej pierś i odciągała i dawała z butli. Dla jednej to nienormalne, ale każda ma swoje i lepiej by matka dziecko kochała, miała dobre samopoczucie i czuła się psychicznie dobrze niż się obwiniała, wariowała itd. Mi położna powiedziała, że jak mam płakać i podać w dzień bo mała na cycku to lepiej dać butlę a rano się uśmiechnąć bo dziecko chce mieć szczęśliwą mamę. Moja na cycku bo już się przyzwyczaiłam, butla i tak będzie musiała wejść bo po macierzyńskim do pracy, nie chciałam jej dawać smoczka ale wiecie ile mi lżej bo nie wisi na cycku i co z tego że już na ulicy słyszałam, że taka mała a już smoka ma. Ada je często ale wiem, że mam pokarm bo z jednej piersi po karmieniu ściągam o 90 ml a druga nie ruszona. Moja Ada to inaczej niż wasze skarby bo ona nie lubi jak jej mocno leci :-D i zawsze ten pierwszy rzut muszę odciągnąć, potem spokojnie sobie je, ale cycek musi być. Jak się budzi to tylko usta jej chodzą a ja się drze, jak już widzisz że dostanie to taki żal ma w głosie i mnie opiernicza że szybciej :-D
Jadę sobie kupić buty, Adę uśpię- ciotka będzie ją chochlować w wózku a Iza pobawi się z babcią, mam nadzieję, że tyle Ada da radę.
Zdjęcia obiecuję później

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lip 2011, 14:54

moja Ada nosi 68 rozmiar, bo 62 to już od tygodnia za małe :-D
:ico_szoking: :ico_szoking: to ona duża jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my jeszcze nie wszystkie 62 nosimy a co dopiero 68 :ico_noniewiem:

mama Izuni ale z cycusiem to fajnie masz,Ada musi rządzić jak chce cyca :-D :-D

u nas jest czasem tak,że w ogóle nie daję małej MM bo wystarczy jej cycuś,a nieraz wieczorem dostanie albo jakoś raz w ciągu dnia ,zależy :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lip 2011, 07:49

oo maly ruch tu wczoraj byl :ico_szoking:

u nas pada juz ktorys dzien i noc z kolei

dzis przyjezdzaja moi rodzice z bratem, pojada wieczorkiem, pewnie wtedy zajrze

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lip 2011, 10:01

Witam niedzielnie,
u nas też pada ale przynajmniej Mateuszek śpi-dziecka nie ma. W ciągu dnia robi sobie tylko jedną dłuższą 3 godzinną przerwę bez snu. Jeśli nie będzie padać to pójdziemy po obiedzie na spacer całą trójką.
Ania, mamaIzuni dziękuję za informacje o zastrzykach-raczej ich nie wezmę, plastry odpadają mam uczulenie.
Co do ubranek to my już tylko 62 bo 56 są za krótkie.
Miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lip 2011, 10:36

Hejka! Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, znajomi byli u nas i w sumie siedzieli rawie do 24, Maksio spał cały czas :-)
Pogoda jest okropna, non stop pada i zimno brrr Nic się w taką pogodę nie chce! Dobrze, że przynajmniej mój K został w domu i nie pojechał na giełdę. Teraz moi faceci leżą sobie na łóżeczku, większy śpi, mniejszy coś gada niezrozumiale do siebie :-D

Obiad mam od wczoraj więc nie muszę nic robić :-)

Mama izuni no widzisz to tak Cię Ada ustawiła hihi te nasze dzieciaczki

[ Dodano: 03-07-2011, 10:38 ]
Co do ciuszków to zależy, niektóre 56 są już za małe inne jeszcze nosimy, przechodzimy do 62 i tu podobna sytuacja niektóre dobre inne za duże :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lip 2011, 16:50

MArkotka jaki twoj synus jest podoby do meża sliczny jak wszystkie nasze pociechy
no podobny, podobny :-D
Dobrze, że chrypka nie od pleśniawek i że już znikają, a waga piękna :ico_brawa_01:
a ściągasz regularnie, pijesz herbatki??powinno sie rozkręcić
no właśnie nie ściągam regularnie, bo remontujemy to mieszkanie mamy i nie zawsze mam jak, ale jest już ciut lepiej, bo ściągam coraz więcej.
Ciebie mąż i mama a mnie położna. Krzysiowi leci tylko nie w takiej ilości jaką potrzebuje i nie z taką szybkością jak z butelki.
dlatego daję mu teraz ściągnięte z butelki, a tylko w nocy dostaje pierś i wtedy o dziwo się najada :ico_noniewiem:
Ja się z karmieniem ładnie załatwiłam bo ciągle małego jedną piersią karmiłam i teraz w jednej mam pokarm w drugiej nie... masakra jeszcze coś tam mleka jest ale zastane no i nie mogę go całkiem odciągnąć a małego nie przystawię żeby takie pił
to nie przystawiałaś na zmianę? U mnie w jednej piersi też jest więcej pokarmu, jeszcze w ciąży z niej dużo więcej siary leciało.
dobrze ze w nocy tylko raz sie obudzila, bo wczoraj z tej bezsilnosci znowu poczyscilam kanaliki
współczuję :ico_sorki: ja na szczęście mam teraz prawie cały czas męża w domu i jak widzi, że ja zaczynam się irytować, to bierze małego i u niego praktycznie od razu zasypia, ja nie wiem jak on to robi :ico_noniewiem:

mamaIzuni teraz podaję właśnie głównie odciągnięte z butelki i 3 razy na dobę dostaje jeszcze trochę bebilonu, jak moim się nie naje. Nie męczy Cię takie cogodzinne karmienie? Ile czasu Ada jest przy piersi? Ada duża dziewczynka :ico_brawa_01: my nosimy 56 szczególnie body, spodenki i półśpiochy mogą być 62.

Koroneczka u nas z ubrankami to samo :ico_oczko:

Możliwe jest, żeby moje piersi nie produkowały mleka 3 fazy? Jak ściągam, to na początku jest to najrzadsze, później środkowe, a wydaje mi się, że tego najtłustszego nie ma i może dlatego Krzyś się nie najada :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lip 2011, 18:14

mama juz pojechala, szkoda, fajnie bylo :ico_noniewiem:
Możliwe jest, żeby moje piersi nie produkowały mleka 3 fazy? Jak ściągam, to na początku jest to najrzadsze, później środkowe, a wydaje mi się, że tego najtłustszego nie ma i może dlatego Krzyś się nie najada :ico_noniewiem:
hmm, mi sie wydaje, ze raczej nie
a to mleczko ktore odciagasz dlugo stoi w lodowce? pamietam jak ja odciagalam i dluzej postalo, to widac bylo warstwy, ale chyba dwie, na gorze byla ta tlusta

fajnie, ze odciagasz juz wiecej mleczka, a slyszlas, ze sa tabletki na zwieszenie laktacji, nie pamietam nazwy, cos chyba lacti.....

Tosia nosi rozmiar 62, czasem 68, ale wiecie jak to z tymi rozmiarami roznie jest
współczuję :ico_sorki: ja na szczęście mam teraz prawie cały czas męża w domu i jak widzi, że ja zaczynam się irytować, to bierze małego i u niego praktycznie od razu zasypia, ja nie wiem jak on to robi
fajnie masz, zazdroszcze

[ Dodano: 03-07-2011, 18:27 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lip 2011, 20:49

Emilia ale Tosia urosła :ico_brawa_01: pięknie się śmieje :ico_brawa_01:

Krzysiu i Rysiu jeszcze raz :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2011-07-03, 20:52 ]
a mleko jak postoi to się właśnie rozwarstwia-są 2 warstwy. Na laktację piję herbatkę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lip 2011, 21:25

Emilia, Markotka fajne te wasze szkraby. Przy porównaniu ze zdjęciami w podpisach to już nie takie małe są dzieciaczki :ico_haha_01:
Markotka u mnie podobnie śpi Mateuszek tylko zamiast prawdziwego zwierzaka ma pieska-maskotkę.Nawet jak stoi obok to Mati go przewraca i musi choć jednym palcem ale go dotykać jak śpi.
:ico_tort: za wczoraj skończone 2 miesiące :ico_brawa_01: :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lip 2011, 07:25

czesc

dzieki dziewczyny

markotka, slodkie chlopaki :ico_brawa_01:

u nas znowu pochmurny dzien

milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość