Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 paź 2011, 10:30

oj...nie chcę Cię martwic kochana ale to własnie typowe dla alergii. Takie jakby polukrowane policzki. Mój Bartus tak miał...no i musiałam na dietkę eliminacyją przejsć. A policzki smarowałam optidermem.
hm ... we wtorek idę z nia na szczepienie to od razu pokarzę lekarce, ale tez mi się wydaje, ze to alergiczne, no chyba, ze jeszcze moze od proszku albo od płynu do płukania. A jak wygladała TWOJA DETA? i pomogło?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

23 paź 2011, 14:11

A jak wygladała TWOJA DETA? i pomogło?
unikałam wszystkiego co alergizuje czyli przedewszystkim mleka i przetworów, wołowiny, cielęciny, cytrusów, czekolady, orzechów no i u Bartka bardzo ostroznie wprowadzałam nowości. Jadł głównie dania z Hippa. Oczywiscie pomogło i tak jakoś jak skończył roczek powoli wprowadzałam coraz więcej produktów, gluten tez dopiero po roku aż w koncu zaczął jesc wszystko i do tej pory nie ma sladu alergii :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 paź 2011, 18:10

a Kalince tez jakos ost sie skorka zrobila szorstka, tylko ze na cialku, na brzusiu ale w okolicach paszek, na nozkach na udkach i na ramionkach :ico_noniewiem: na buzce tez ma, ale to jej wyszlo chyba po truskawkach ktore ost jadlam w ciescie :ico_wstydzioch:
poza tym ma strasznie od ulewania odparzony karczek :ico_olaboga: taki czerwony, sudokrem jakos tego nie niweluje..moja mama powiedziala ze jakby obcy zobaczyl to moglby pomyslec ze nie dbam o dziecko :ico_placzek: co ja moge jeszcze z tym zrobic?

a ost pytalyscie czym smaruje dziecko, wiec ja smaruje co ktoras kapiel cialko balsamem bedtime Johnson'a, albo oliwka..a buzke oilatum soft, a teraz dla odmiany co drugi dzien Hipp kremik dla niemowlat, bo wydaje sie bardziej tlusty, a jak wychodzimy Hipp na wiatr i niepogode :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 paź 2011, 22:33

poza tym ma strasznie od ulewania odparzony karczek :ico_olaboga: taki czerwony, sudokrem jakos tego nie niweluje..
Moj tez mial tak mocno - jakby wypalone.. ale doslownie kilka razy posmarowalam po kapieli Bepanthenem i od razu zeszlo - i teraz jak juz sie robi lekko czerwone tez smaruje i piekna szyjke ma :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

23 paź 2011, 22:43

co ja moge jeszcze z tym zrobic?
chyba bepanthen w tej sytuacji bedzie lepszy tak jak Agus też stosowała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 paź 2011, 09:12

Cześć laski. Nocka rewelacyjna bo Maja wstała o 5 , zjadła i usnęła i teraz sie dopieo obudziła. Ide ja przemyć i przebrać, bo pampers pewnie pełny. Później zajrzę .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 paź 2011, 09:22

w pierwszej kolejnosci stosowalam bepanthen i nie podzialal dlatego wzielam sudokrem :ico_noniewiem: niby jest jasniejsze ale nie chce zniknac :ico_noniewiem:

a poza tym witam w pochmurny poranek..
czeka na mnie gora prania do poprasowania :ico_olaboga:
a w takie smutnawe dni nic mi sie nie chce, poza tym Kalunia od rana dokazuje, nie wiem co to bedzie za m-c czy dwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 paź 2011, 15:14

OO a co tu takie pustki? my wróciłyśmy ze spaceru... malutka grzeczna była bo sobie spała a ja na działce mogłam chociaż liście pograbić.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 paź 2011, 16:46

tu w zasadzie caly czas pustki..a gdzie cloeshe, katelajdka, in your mouths?wogole nie wpadaja sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat maluszkow :ico_noniewiem:

zirafka Kalinka na spacerze to potrafi bite 3-4 godz spac, teraz jak moj maz pracuje na 14 to zawsze wychodzimy ok 12:30 robimy maly spacer, zaprowadzamy go do pracy, ja spaceruje nadal, ide po drodze po Mile do przedszkola i wracamy ok 15 do domu, to jeszcze Kalinke stawiam na stole w pokoju MIli, otwieram na osciez okno i jeszcze spi przynajmniej godz :-D
no ale rano odkad sie obudzi do tego poludnia nic nie spi i jak sie po poludniu obudzi tez juz nie spi, dopiero po kapieli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

24 paź 2011, 17:50

czeka na mnie gora prania do poprasowania
do mnie jutro mama wpada ogarnąć temat prasowania :ico_haha_01:
Nocka rewelacyjna bo Maja wstała o 5
Kubuś tez całe nocki juz ładnie przesypia :ico_sorki:
A mój Bartek padł przed chwilą...ciekawe ile pospi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość