Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

22 wrz 2007, 21:17

ami pisze:4 - to cztery wpisała Mela zapytana co mam o niej napisać stwierdziła, że sama napisze ile ma lat, ale to już wiecie.
Amelia urodziła się w Klinice w Poznaniu (Polna) w 33 tc. Miała całe 45 cm i "aż" 2140 gram wagi. Obyło się jednak bez poważnych komplokacji gdyż tamtejsi lekaże dobrze ją i mnie przygotowali do narodzin podczas mojego trzeymiesięcznego tam leżenia plackiem.
Mela drugi rok z rzędu poszła w tym roku jako debiutant do przedszkola. W zeszłym roku po miesiącu płaczu i krzyków stwierdziłam, że jest jeszcze niedostatecznie dojrzała. W tym roku najwidoczniej tak bo idzie bardzo chętnie a w przedszkolu zachowuje się jak stary przedszkolny wyga.
Jeśli chodzi o charakter Meli to jest niezykle uparta. Jeśli sobie coś postanowi (że czegoś nie lubi, że coś ma zrobić) to nie ma na nią mocnych.
Od dwuch lat jest apsolutnym niejadkiem. W jej jadłospisie mozna znaleźć: pierś z kurczaka panierowana, rosół z makaronem, chleb i bułki białe suche, Monte, Danonki, ser żółty, frytki......koniec. No oczywiście słodycze ale te ma wydzielane. potraw tych nie je codziennie oczywiście. Ze dwa razy w tygodniu zje obiad, i to samo z kolacją i sniadaniem........
Uwierzycie czy nie ale pomimo, że tak mało je waży już prawie 20 kg i mierzy 113 cm.
Lubi bardzo rysować i jak stwierdzili w przedszkolu (psycholog i plastyczka) tę zdolność ma rozwinietę gdzieś tam na wiek 6-7 lat. Mnie się w to wierzyć nie chce. No ładnie rysuje ale bez przesady.....

Ja mam 24 lata (młodo zostałam mamą ) i praktycznie od początku wychowuję Melę sama z pomocą moich rodziców.
Obecnie pracuję w pewnej firmie jako specjalista ds kadr, płac i szkoleń. jestem bardzo zabiegana i wiecznie nie mam na nic czasu co odbija się na moim śnie. Wiecznie jestem niedospana- szkoda czasu mi na leżenie w łózku ;).

Wystarczająco nas opisałam ??? ;) :ico_noniewiem:

witam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-22, 21:18 ]
hej oktawian wazy 22kg i ma 115cm wzrostu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 wrz 2007, 10:01

ami pisze:Wystarczająco nas opisałam ??? ;)
- Super!
Przedwczoraj cos mi sie Zozolek zatruł i jeszcze jakas apatyczna była juz wieczorkiem ale mam nadzieje ze juz jej mija

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 wrz 2007, 07:24

Witam :)

Ja w pracy a mały już w przedszkolu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 wrz 2007, 09:53

AMI czesc ja tez z Poznania jestem :), mam synka w wieku twojej Amelci w sumie dokładnie którego Amelka sie urodziła? Kacperek 5 maja 2003 a no i mam tez coreczke Amelke tyle tylko ze 7,5 miesięczną.
Kacpi chodzi drugi rok do przedszkola jest super przedszkolaczkiem naprawdę.
Pierwszy raz posłalismy go jak mial2,5roku ale nie wypał to był-płakał duzo i wylądowal 3 razy w szpitalu był bardzo znerwicowany szpitalami, potm zaczął sie jąkac z nerwow i takie tam. Choruje nadal ale juz nie tak powaznie jak dwa lata temu,nie choruje na zap.płuc czy oskrzeli tylko czesto jesli juz lapie katarki i kaszele nic poza tym na szczescie i odpukac uuuffffff. Było ciezko z tym jego chorowaniem i nadal walcze z katarkami ale to juz nie wymaga siedzenia po szpitalach :( a był sporo razy niestety. W zeszłym roku chodził do przedszkola na 5 godzin na pobyt skrócony a wtym roku chodzi juz na cały dzien i jest super-sam sie dopytuje kiedy pojdzie po weekendzie do przedszkola :).
No takze jest oki,a Ty z jakiej dzielnicy jestes? gdzie chodzi twoja corcia do przedszkola?pozdrawiam

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 wrz 2007, 09:58

karolas, oj no to przeszedł troche twój maluch :ico_olaboga: ale dobrze że juz ma to za sobą

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 wrz 2007, 12:22

karolas, no witaj tu wreszcie!!!!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 wrz 2007, 14:40

Ja zaraz kończę pracę i śmigam po małego skarba do przedszkola :):):))

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 wrz 2007, 21:35

QUNICK ano jestem hi hi tak sobie zajrzałam i napisałam cos nie cos ;)
IZUNIA no toszke sie wycierpiał i nachorował, mam nadzieje ze w szkole bedzie juz dobrze :)

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 wrz 2007, 23:10

zobaczcie jaka różnica - zdjęcia zrobione w lipcu zeszłego i tego roku, w tym samym miejscu
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 wrz 2007, 08:00

My zaraz idziemy do przedszkola dzisiaj zapowiada się znowusz ładna słoneczna pogoda :)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości