Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 17:56

ania przykro mi ze tak wyszlo.. :ico_olaboga: ale wierze ze jednak znajdzie sie parafia gdzie zechca ochrzcic mala...
jesli macie dominikowanow to uderzajcie do nich.. oni sa ludzcy.. hihi a jak nie to zabierajcie mala i ruszajcie do jaroslawia.. piekny klasztor oo dominikanow i normalni ksieza hihi

daj znaka czy cos krzyc zalatwil
trzymam kciuki

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 sie 2007, 17:59

Kamilka, super foteczki! Ależ z Ciebie laseczka, hohoho!!!

Avisek, gratulacje z okazji 2 miesiąca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 18:01

Alinko i avisek przegapilam wasze imprezki!!! gratulacje skonczonych miesiecy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alinka no to super prezencik mezulek sprawil.... hihi
a ja na swoj prezencik musze czekac do 18 sierpnia :ico_szoking: :ico_szoking:
no to mykam
papa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 sie 2007, 18:04

Madziorka, przyszło nam to już na myśl, tyle że myśleliśmy o franciszkanach hehe. Jak tu się nie uda, to prawdopodobnie w Krzysia rodzinych stronach będziemy chrzcić maleńką. Albo w moich :-D Dominikanów tu nie ma, są tylko 3 parafie (w tym jedna garnizonowa właśnie :ico_zly: :ico_zly: ).
Mam nadzieję, że krosteczki z buzi Leonka szybciutko zejdą, a co to jest to nie mam pojęcia .... Wiem jedynie jak wyglądają potówki, bo jak wychodziliśmy z Helenką ze szpitala, to położna ją za ciepło ubrała, ale one znikają szybko.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 18:09

mysle ze to nie sa potowki.. bo tylko na buzce .. a potem przeszly na klatke piersiowa .. i ja go lekko ubieram.. czapeczki nie nosi chyba ze wieje ... w samym body smiga a u nas upalow nie ma.. dopiero w tym tyg jest naprawde cieplo.. a on to ma od 2 tyg..
i przy jedzeniu sie nie poci...
mam nadzieje ze to zwykly tradzik

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sie 2007, 20:15

Madziu tak mi przykro ze z męzulkiem nienajlepiej.. my tez mamy kłótnie i tez czasem cięzko się porozumieć, ale w końcu jest dobrz i u Was tak będzie na 100% :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu a to głąby za przproszeniem!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, zeby wszystko się ułozyło po Waszemu :ico_sorki:

Kamilko fajny mieliście wypad :ico_oczko: zdjęcia rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka kurde ale cóz by to było u Leosia :ico_olaboga: mam nadzieję, ze to szybko minie, biedaczek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A my byliśmy w restauracji, kupiliśmy dziuni zawieszke i grzechotkę i wogle fajnie. Miałam okazje zię wylansować i po raz pierwszy poczułam się dobrze w swojej skórze hehe załozyłam obcasiory, spodnie jakieś wreszcie na mnie weszły bluzeczka i czułam się taka sexy, jacyś faceci w skelpei gały wywalili hehe więc juz wiem, ze nie jest tak źle, a przynajmniej czuję się lepiej :-D :-D :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Tu Waneska zajada w restauracji :-D
Obrazek]

Tu w domciu hehe córcia wpatrzona w mamcie i tak a być :-D
Obrazek


A tu prezenciki dla naszego Skarba. Zabawnie wyglądała jak machała na tą zawieszkę tym młotem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

A nawiasem mówiąc Kamilko widzę, ze Wy tez macie zawieszkę na wózku tej samej firmy co my. Drogie jak cholera ale to i tak tańsze niz reszta :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Co mi dizsiaj Juli link podawała do tej spiraki zabawkowej na łózeczko w sklepei była 70 zł :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 21:29

alinko swietnie wygladasz... nie dziwne za faceci galy wystawiali hihi
waneska slodziutka

a u nas wlasnie tatus z babcia wykapali leosia... ja zaraz szykuje cycuszka
wlasnie wrocilismy z pikniku... polezakowalismy w parku i posmialismy bo mielismy towarzystwo kompanow naszych przesmiesznych hihi

fotki wkleje potem

[ Dodano: 2007-08-05, 22:33 ]
Obrazek

Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

05 sie 2007, 22:39

madzia alergia od tradziku rozni sie tym, ze tradzik jak dziecko jest na dworze schodzi tzn on jest ale jego nie widac. zreszta pisalam juz o tym. poza tym alergia swedzi i bys musiala przyuwazyc czy maly czesto ociera raczkami o buzke i jest przy tym niespokojny, poza tym przy alergi towarzyszy ulewanie brak apetytu czasem wymioty i biegunka. Wazne jest tez czy Ty albo maz jestescie alergikami.Dzieko jesli ma alergie to tylko na jedzenie nie moze miec na proszek.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 sie 2007, 23:23

Wow, wow, Alinko, super wyglądasz!!!!!Świetnie, że w końcu dobrze się czujesz w swojej skórze. A Waneska słodziutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka, Ty jesteś kolejną sexy mamuśką ze swoim cudnym tygryskiem Leonkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Nasza kochana Helenka miała dziś chyba po raz pierwszy kolkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Biedactwo moje chyba z pół godziny się męczyło, a my nie umieliśmy jej pomóc - żadne sposoby nie skutkowały :ico_placzek: No ale teraz już wszystko jest w porządku i maleńka śpi spokojnie.
Co do chrzcin - konsultowaliśmy się z dwoma znajomymi (LUDZKIMI) księżami i obydwaj niezależnie od siebie stwierdzili, że co do terminu, to kwestia dobrej woli i co do rodzica chrzestnego nie-katolika (ale chrześcijanina) też w zasadzie nie ma problemu, ALE to zależy od diecezji. W woj. łódzkim problemy robią i żeby to przeskoczyć, trzeba mieć dla takiego rodzica chrzestnego dyspensę od biskupa. No więc mogą się pocałować w ...... Spróbujemy zapytać jeszcze w jednej parafii tutaj w naszym miasteczku, ale nie nastawiamy się, że pójdzie po naszej myśli.... Na chwilę obecną chrzest odbędzie się jednak 26 (mimo, że zwyczajowo jest w drugą niedzielę miesiąca), z wybranymy przez nas chrzestnymi :ico_haha_02: tyle że u mojej mamci :-D :-D :-D :-D Tutaj ksiądz nie robi problemów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Uf, zmykam do mężusia!

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

06 sie 2007, 08:29

madziu przygladnelam sie zdieciu synkowi twojemu (nie wiem czy to aktualne) ale mi to na tradzik nie wyglada. Jesli juz to szybciej na rumien lub wlasnie na alergie jesli to rumien to sprobuj go wykapac w kalii z dwa razy i zobaczysz.Jak zniknie to rumiem byl.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość