Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 wrz 2007, 20:24

no właśnie...ja sie czasami też tak zastanawiam... :ico_noniewiem: gdzie naszą resztę tak posiało, tym bardziej, ze w ciąży będąc, królowałyśmy tutaj z majorową na czele. Czuje sie osamotniona.. :ico_placzek:
:-D

A co do kosztów związanych z fryzjerem - to ja mam jeszcze lepiej od kiedy sie do M. na wieś przeprowadziłam. W pobliskim miasteczku jest świetny fryzjer a kosztuje grosze! Za pasemka, strzyżenie i ułożenie włosów zapłaciłam 35 zł!!! A efekt - jak widać (oprócz przemilczanej grzywki ;-) Tutaj po prostu drożej by nikt nie dał i poszła babka na ilość klientek a nie na cenę. Robi złoty interes... A umiejętności - naprawdę dużo lepsze od większości, do których w mieście chodziłam...

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

30 wrz 2007, 19:25

Wpadam do Was na chwilunię dziewczyny, abyście się nie czuły osamotnione :) ale ja przy dwójce dzieci mam co robić... eve wyglądasz bardzo ładnie a takie grzywki w modzie :) Ja za pasemka ze strzyżeniem i modelowaniem płacę u siebie 80 zł... Julka już też w łóżeczku stoi ale teraz ma od kilku dni katar :( na szczęście kaszlu nie ma... ale też mi coś ostatnio słabiej je ja też coś tak nie za bardzo się czuję i Darek też pokasłuje... Pozdrawiam cieplutko :*

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 wrz 2007, 20:54

fasolka, to zdrówka wam wszystkim życzę :ico_buziaczki_big:

ja też za wiele czasu bym nie miała na tiktaczka w domu ale na szczęśie w pracy mam go dużo hihihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 paź 2007, 15:13

Magdzinka, a o mnie zapomnialyscie :ico_nerwusek: :ico_oczko: ja tez zagladam ale wlasnie malo sie tu dzieje :ico_placzek: z majorowa mam kontakt oskarek rosnie i sliczny z niego chlopczyk a nie dawno wyszedl mu piewszy zabek i szczesliwa mamusia szybko mnie poinformowala o tym :-D szkoda ze nie ma ich tu z nami kasia nie ma czasu zbytnio jest zajeta i to powod jej nieobecnosci :ico_placzek: a co z kwiatuszkiem j jej kubusiem :ico_noniewiem: dziewczyny niedaja nawet znaku zycia czy ktos ma z nimi kontakt ?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 paź 2007, 16:54

SANDRUSIA)), oczywiście, że o tobie nie zapomniałyśmy :ico_oczko: napisałam tylko, że mało styczniówek tu zagląda :ico_placzek:
Wpadaj tu jak najczęściej to będzie więcej się działo :ico_haha_01: no a z innymi styczniówkami to ja w ogóle nie mam kontaktu, ani ich nie znam :ico_noniewiem: , bo ja jak byłam w ciąży to z lutówkami pisałam, bo miałam termin na luty

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

01 paź 2007, 21:48

witam wszystkich. wasze dzieciaczki sa sliczniutke :) dawno mnie tu nie bylo. no ale coz ja sie musze jeszcze uczyc oprucz opieki na Hania mam baaaardzo duzo innych spraw. w szczegolnosci zwiazanych ze szkola.
Hania tez juz stoi i nawet "chodzi" jak sie czegos trzyma :)
postaram sie niedlugo wrzucic jakies zdjecia no i zagladac czesciej o ile bedzie to mozliwe :)
my ostatnio mamy problemy ze spaniem :( mala wcale spac nam nie chce:( a najgorsze jak budzi sie w srodku nocy i ani jesc ani spac. nie wiem co sie dzieje.
co do ksiazeczek bo widzialam ze byly w temacie to Hania ma nawet swoja ulubiona :) nazywa sie "ksiega dobrej nocy" czy cos podobnego nie pamietam juz;) sa tam kolysanki i bajki na dobranoc i oczywiscie to co Hani sie tam najbardziej podoba - kolorowe obrazki.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 paź 2007, 23:05

arvona, witaj :ico_haha_02: wklej nowe foteczki Hani :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

02 paź 2007, 16:09

nie było mnie jeden dzień a tu ruch taki :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01:
arvona ja także czekam na nowe fotki Malutkiej :ico_haha_02: Ja zresztą Ciebie podziwiam...taka młodziutka i tak sobie radę fantastycznie dajesz...ja miałam motyle jeszcze i inne głupoty w głowie w Twoim wieku :-D
sandrusia Ciebie to chociaż gdziekolwiek, ale widać :ico_brawa_01: tzn. Kubusia przede wszystkim - tyle go już jest :-)

A ja zaczęłam moja walkę z Jagody terroryzmem... Bo do kiedy nauczyła sie chodzić (za jedna rączkę już tupta) to miałam problemy z położeniem Jej spać. Wciąż wstawała i mogła tak godzinami grandzić :ico_noniewiem: Więc zaczęłam Ja lulać. wcześniej - nie do pomyślenia. Wróciłam wczoraj do starych nawyków. i to bez łez nawet :ico_brawa_01: Pierwszy krok na etapie zwalczania jagi "bo ja chcę' osiągnięty...ale to kropla w morzu.....Ona ma na prawdę ciężki do ułożenia charakterek... Ehh...co ja wam opowiadać będę. Nikt mi nie wierzy dopóki nie odwiedzi nas na godzinę... Szatan z Niej wcielony.. Ale przynajmniej uśmiechnięty :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 paź 2007, 16:49

eve.ok, Jaga rzecziwiscie podobna do kubusia kubus tez jest malym diabelkiem :) wiec wiem cos o tym :ico_oczko: udaly sie nam dzieciaczki :-D juz moge sobie wyobrazic co moje malenstwo bedzie za 3 tyg robic teraz zwiedza caly dom na czworaka spaceruje calymi dniami :ico_olaboga: wlezie wszedzie chodzic tez zaczyna narazie w kojcu jak sie trzyma to do okola spaceruje :-D hi hi

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 paź 2007, 17:06

arvona zaglądaj i pisz jak najczęściej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sandrusia, Eve a Joasia jest w sumie grzeczniutka :ico_brawa_01: narazie tylko piszczy jak jej się coś nie podoba albo jak jej coś z rączki zabiorę. Ale za parę sekund znów jest uśmiechnięta i zadowolona. Ciekawe jak długo to potrwa??? Może po prostu taka już będzie ugodowa? :-D

A ja dziś dostałam @ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak super było przez tyle miesięcy bez tego, a tu dziś taki pech :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości