Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 maja 2008, 15:13

Mati liczy do 3 a potem siedem, osiem, cztery, pięć;) kolory odróżnia 4 a literek 6. widać wszystkie dzieciaczki mają coraz większe postępy:)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

25 maja 2008, 18:16

to ja tez sie pochwalę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Adrian tez juz ładnie mówi dogadać sie można bez problemu :ico_brawa_01: liczy do 3 a kolorki to niebieski,żółty,czerwony,zielony,biały :-D jak coś chce sam zrobić to mówi "Adi sam" a jak bawi się samochodami i siedzimy na kanapie to mówi "mama na dół" :ico_haha_01: ogólnie zrobił sie z niego złośnik strasznie krzyczy ale daje rade zanoszę go do pokoju i jak sie uspokoi to dopiero przychodzi :-)

z nocnikiem różnie bywa nie woła ale jak widze że sie łapie za siusiaka to na nocnik sadzam juz na sam widok nocnika krzyczy :ico_noniewiem: chyba jeszcze do tego nie dorósł ale spokojnie damy i z tym sobie rade powolutku :-D

Dora1 fajnie że juz jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aaa fotki super

my jeszcze nie wiemy czy gdzies wyjedziemy na pewno jakies krótkie wyjazdy a czy na dłużej to jeszcze zobaczymy :-)

bozenka wklej pare fotek najmłodszej pociechy z braciszkiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

25 maja 2008, 19:51

Witam po długiej przerwie!

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 maja 2008, 21:35

u nas z nocnikiem też kiepsko
czekam na wakacje i jak bede miała wolne to sie wezme za niego porządnie już :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-25, 21:37 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich

u nas ostatnio często słychać " moje to jeśt" od Kacpra :ico_oczko: ale nie jest chytruskiem i potrafi się dzielić :-) przynajmniej narazie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

25 maja 2008, 22:01

Agnes pisze:bozenka wklej parę fotek najmłodszej pociechy z braciszkiem

zapraszam na fotobloga moich chłopców - adres lata w podpisie tam jest sporo zdjęć i to jak najbardziej aktualnych a na dodatek z krótką notką i prawie codziennie aktualizuję.

Nocnik to jest mój koszmar senny, chyba w za rok będę uczyła dwóch. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Poczekamy do lata i zobaczymy, jak na razie na nocnik reaguje wielkim wrzaskiem graniczącym z histerią. I ostatnio jest problem z południową drzemką, za nic w świecie nie daje się uśpić a chodzi taki, że się przewraca. Jak zaśnie to śpi 3 godziny i rzadko krócej, czyli jest mu to potrzebne.

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

25 maja 2008, 22:08

I ostatnio jest problem z południową drzemką, za nic w świecie nie daje się uśpić a chodzi taki, że się przewraca. Jak zaśnie to śpi 3 godziny i rzadko krócej, czyli jest mu to potrzebne.
_________________
to tak ja u nas jak mu mówie chodż spać to Adrian " mama Adi nie aaa" i tak w kółko aż w końcu go położę to krzyk ale za chwile cisza i śpi ok 13 kłade go spać a wstaje po 15 :-)

zaraz zerkne na fotki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-05-25, 22:16 ]
bozenka ale ty to slicznie zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sporo czasu ci to zajęło co???

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

25 maja 2008, 22:24

Agnes pisze:bozenka ale ty to slicznie zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sporo czasu ci to zajęło co???

chodzi Ci o stronkę moich dzieci?
ta zabawa trwa już prawie dwa lata

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

26 maja 2008, 00:59

julia.l, Witaj my sie chyba nie znamy!Skad klikasz?

a ja tez musze sie pochwalic moim malym rzadzicielem!Nastapil powazny przelom z nocnikiem Dawidek zaczak nawet robic kupke :ico_brawa_01: w domu chodzi przktycznie bez pampersa w majteczkach i mowi"chyba chce siku" :-D i pieknie trzyma nawet nie popusci :-) czasem zdarzaja mu sie wpadki ale to juz naprawde rzadkosc.Jedynie poza domem juz nie pamieta ze trzeba wolac :ico_zly: i sika w papmersa czasem jak mu sie przypomni to wola.Liczyc tez probuje ale chyba zawsze w kolejnosci jaka popadnie :-D kolory(bialy,czarny,zielony,zolty,czerwony,pomaranczowy i niebieski) juz ladnie odroznia a ksztalty ma juz od jakiegos czasu opanowane a teraz stal sie fanatykiem klockow lego.Tylko oczy otworzy i idzie budowac :-) A zdania buduje niesamowicie dlugie tylko wyrazy jeszcze znieksztalca po swojemu.A ostatnio myslalam ze pekne ze smiechu :-D Widzial mnie jak wychodzilam z wanny i sie przyglada i mowi"ty nie mat siusiaka???""tylko Olo ma tata i niunio?""ty mat tylko pupe...wielka? :ico_szoking: Myslalam ze pekne :-D :-D :-D moj maly madrala :-D
Od wczoraj niestety ma potworny katar nie wiem skad :ico_szoking: ale olbrzymie gile smarcze co 5 minut doslownie :ico_szoking:
matikasia, my wlasnie tez jedziemy nad morze 12 lipca juz doczekac sie nie moge :-) a pogoda musi byc nie ma wyjscia :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-05-26, 01:36 ]
A to dla wszystkich szczesliwych mamusiek :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 maja 2008, 10:22

z ostatniej chwili, myslałam, że się posikam ze śmiechu

nowe słowo: pipacz - oznacza piłkarz hihihi

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 maja 2008, 10:48

Magda ale Twój maly fajnie gada:) a gdzie jedziecie nad morze;)

Bozenka brawa za pipacza:)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość