Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 cze 2008, 16:05

Cześć. Ja tylko na chwilkę, mała poszła spać i ja się położę, źle się czuję.

Delicja, pytałam R i ojca- nic nie wiedzą na temat takich komisów, ale nie jest wykluczone, że takowych nie ma... Musisz posprawdzać na stronach siedleckich komisów i po prostu trzeba dzwonić :ico_noniewiem: Przepraszam, ale nie mogę chyba pomóc. Jedynie co mogą być to najszybciej w Iganiach Nowych, Opolu (k. Siedlec) i w Siedlcach na ul. Brzeskiej.

ja mykam.
Acha
, Mróweczka, gratuluję mieszkanka :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 cze 2008, 20:46

hello
Coik mi zaszkodziło, i wymiotowałam jak kot, a głowa to mi pęka,chyba mi skórka od mndarynki stoi.
Więc was żegnam na dzisiaj, chociaż i tak poza mróweczki i kolki nie zajzał tu nikt.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 cze 2008, 22:29

Hej laseczki,
ja na szybko pożegnać sie przed wyjzadem do Polski. Zabieramy laptopa, więc jak tylko "podepniemy" sie do jakiejś sieci to na pewno tu zajrzę.

A teraz zmykam spać, bo o 3 rano pobudka i szykowanie moich dwóch "dzieciaczków" :ico_oczko:

I jesli nie pobłądzimy to jutro o tej porze będziemy z Kasią popijać %, a narzeczeni randkować (o ile narzeczona nie padnie po całym nonono :-D )

Buzialki :***

[ Dodano: 2008-06-27, 22:31 ]
Proszę, trzymajcie za nas kciuki, zebysmy przejechali szczęśliwie te 1100 kilosów dzielących nas od Polski :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 cze 2008, 22:47

kolka szkoda, że nie wiedzą, ale i tak dzięki wielkie. Może coś w internecie znajdę

kasi.k szczęśliwej drogi i miłego pobytu
Mróweczka gratuluję mieszkanka

hektorka zdrówka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 cze 2008, 01:14

dzieki laski...

kasi.k, szczesliwej podrozy :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 cze 2008, 09:24

Kasi.k życzę szczęśliwej podróży, no i spotkania :-)

Mróweczko super,że znależliście mieszkanie, co z tego,ze podwórko małe, najważniejsze,że wogóle jest :-)

hektorka pisze:Coik mi zaszkodziło, i wymiotowałam jak kot, a głowa to mi pęka,chyba mi skórka od mndarynki stoi.


a może to coś całkiem innego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 cze 2008, 11:57

a mnie wczoraj na wieczor i dzis rano brzuch bolał...tak dziwnie...teraz tez mi jakos dziwnie...zimne poty mnie oblewaja...

caro podworko nie małe ale tez nie wielkie :-)

haktorka moze Karolina dobrze mowi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 cze 2008, 19:49

czesc Lenie!!!!!!!
Nikomu pisać się nie chce?????
oj nie ładnie nie ładnie :ico_oczko:
Hektorka... i jak tam z tą mandarynką?? bedzie nastepna :ico_ciezarowka: ?? :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 cze 2008, 21:02

kurde dowiem sie dopiero za 2 tyg jaki termin bo mam wrazenie ze juz dłuzej jestem w ciazy bo kurde ja serio ruchy czuje co jest niemozliwe mimo ze w drugiej ciazy wczesniej sie czuje ruchy no ale nie az tak wczesnie i rosneeeeeeeee juz...

a teraz sama niewiem czy mam mdłosci...tez raczej niemam...tylko brzuch mnie bolał ale juz nieboli i tyle...

ten tydzien był spoko, moj M mial wolne tzn zwolnienie bo to koalnko skrecil wiec sie Eryczkiem pozajmowal a ja moglam leniuchowac a teraz od pon do pracy,a moje dziecko takie mega aktywne :ico_olaboga: ...ale 16 do Pl lecimy a po przylocie nowa chałupka juz bedzie z ogrodkiem wiec Eryka na ogrodek a ja bede siedziec i niebede musiala na dlugieeeee spacery latac bo takto latam bo mi młodego szkoda ze w bloku siedzi i zeby niesiedzial to latam
kurdzielek z Erykiem w ciazy to ja tyle km na nogach zrobiłam a teraz mi sie niechce

pochodzilam dzis troche z kolezanka po sklepach i sie zmeczylam...co chodzenie po sklepach mnie niemeczyło nigdy
ale Eryczek znowu bogatszy w pare pierdółek
juz niemoge sie doczekac az bede i kiecuszki małe mogła kupowac heh :-D


co tu tak pusto???

a ja czekam na pierozki...moje kochane chłopaki pojechały do polskiej restauracji kupic mi pierozki bo mi sie tak zachciało hihih :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 cze 2008, 22:54

hej a ja nie mam humoru jakoś jestem strasznie zmęczona dziś, na dodatek dostałam jakiegoś pieprzonego uczulenia na klacie :ico_zly: drapałabym i drapała. najpierw mnie łapy swędziały a teraz dekolt

Oleńka już śpi.dziś spała w dzień tylko pół godziny.
zmykam i ja lulu

a o co chodzi z tą skórką mandarynki??????????????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość