Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 lip 2007, 17:08

babe_boom, ida ida i wyjsc nie moga juz od ponad miesiaca widac je pod skorka ale wciaz sie przedzieraja...echh

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 lip 2007, 18:24

MamciaKochana, A GDZIE TE OBIECANA ZDJATKA ?? ja tu czekam czekam i nic :ico_nienie:
babe_boom, cos ostatnio cie na gg nie widac odezwij sie jak bedziesz :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 lip 2007, 20:30

No własie jeśli o apetyt chodzi to ja też od kilku dni widzę spadek formy u Jagi...chociaż to moze lepiej nawet, bo ona wypijała na dobranoc po 250 ml mleka zagęszczonego kaszką!!!! A co do wagi - to teraz już przystopują nasze Maluszki. W końcu jak długo mozna tyć po 1,5 kg na miesiąc :ico_haha_02: Jaga ma teraz 8500g.
Magdzinka pięknie Joasi w różowym :ico_brawa_01: Na prawdę :ico_brawa_01:
Bo Jaga ładniej wygląda w ostrych wyrazistych kolorach, np. czerwień. Róz jakoś do jej łobuzerstwa nie pasuje :ico_oczko:

Do mam dziewczynek mam pytanie (czyli większości z was :ico_oczko: ) kiedy i czy w ogóle planujecie przebić waszym córeczkom uszka? Bo ja widziałam wczoraj rówieśnice Jagusi z kolczykami. Dla mnie to przesada, o tyle, ze Jaga sama zdecyduje czy chce mieć kolczyki czy nie. zresztą - teraz do jej łysinki by nie pasowały :ico_brawa_01: A wy co zamierzacie?

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

27 lip 2007, 21:03

MamciaKochana, to pewnie JUlcia mniej je i przez upały i ząbki

eve.ok, ja przebijam Mai uszka za tydzień mi mama przebiła jak 2 tyg miałam i bardzo mnie to cieszy

[ Dodano: 2007-07-27, 21:04 ]
Sandrusia ja ciągle na niewidocznym siedzę więc jakby co to pisz

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 lip 2007, 21:33

babe_boom trzymam kciuki za :ico_ciezarowka: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 lip 2007, 12:23

Hej kobiety!
No śliczności te maluszki!!! :ico_brawa_01: za siedzenie, za ząbalki no i kciuki za przyszłe :ico_ciezarowka: . Ja chyba poczekam, aż Hanka skończy roczek...albo ciut więcej, bo następną ciążę też chciałabym w takim okresie przechodzić, jak Hankę, urodzić na wiosnę ina ciepło już móc wyjść z wózeczkiem. Więc jeszcze troszkę poczekam na :ico_ciezarowka: , ale chyba wolę od razu...Szczególnie, ze po Hance mam na razie miłe wrażenia, bo grzeczniuchna...

Kasi.k 3miesiące??? :ico_szoking: o rany...może jednak będziesz czasem zaglądać...Vikula śliczna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Babe_boom pytasz o kolczyki...ja nie polecam! dzieci mają jeszcze niedojrzałe uszka, nie wykształcone całkowicie i bez sensu. Poza tym, takie maleństow dużo leży, kręci się, te śrubki przeszkadzają, a zawsze może nieświadomie zahaczyć, naderwać uszko.... :ico_noniewiem: Ja bym tego nie robiła :ico_nienie: Niech dziecko samo decyduje. Dużo babek przekłuwa, bo niby nie pamięta się potem bólu...Ale teraz już można znieczulić i nawet starsze dziecko nic nie poczuje. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem ze względów zdrowotnych.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 lip 2007, 17:27

zborra, ja już postanowiłam że małej uszka przebije ja byłam mniejsza i z moimi uszami jest wszytsko wporządku a moje dziecko bardzo mało lezy bo już jest na tyle duże że sobie spokojnie pełza

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 lip 2007, 22:22

a ja tu plagiatuje z lutowego watku :ico_wstydzioch:
no to ja wklejam obiecane zdjatka!
tu Julcia sobie stoi z babcia Birgitt.
Obrazek

tu Julcia sobie sie podciaga do siadu na plazy we Wladyslawowie, smiesznie tak bo lezala parasolka a ona sie jej chwycila i do gory sie podciagala hihihi

Obrazek
tu Julcia sobie siedzi w wozeczku
Obrazek

a tu sama ale zabawia sie pudelkiem i tylko dlatego normalnie to chwieje sie na boki i upada a tu moze oprzec reke na pudle

Obrazek

a tutaj cos jej sie niespodobalo ale zrobila slodka minke :ico_haha_01:

Obrazek

a tutaj raczkuje, strasznie trudno ja zlapac jak to robi wiec moze bedzie widac troche niewyraznie,
Obrazek Obrazek
ona tak sie przesuwa do tylu i ja rozmawialam z tesciowka ogladam sie i patrze a ona w kacie siedziala hihihi przesunela sie z tego dywanu na ktorym lezy przesuniety koc a jak dotarla do szafy to juz dalej sie posunac niemogla hihihi
Obrazek
a to zdjecie bardzo lubie
Obrazek
narazie mam nieduzo zdjatek bo niewgralam jeszcze wszystkich z polski na komputer

[ Dodano: 2007-07-29, 22:24 ]
babe_boom, ja tez bym chciala Julci uszka przebic ale martwie sie czy sobi krzywdy nie zrobi bo sobie ciagle trze uszka jak zmeczona jest i to tak niemilosiernie mocno, no a pozatym maz nie podchodzi do tego entuzjastycznie, ale tak wogole to mi sie taka wizja baaardzo podoba :-D :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 23:00

Śliczne dzieciaczki rosną.
MamciaKochana, śliczna fotka w podisie
babe_boom, Twoja Maja strasznie mi sie podoba :one:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

29 lip 2007, 23:20

Maggie, to może zapoznamy nasze dzieciaki i coś się z tego urodzi? :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość