Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 kwie 2008, 19:59

wiec ok-wszystko sluchajcie mam chyba na piatke z plusem
strasznie ogolne to badanie :ico_olaboga: jak ja sie ciesze ze nie bylam tu w ciazy ufff :ico_olaboga:
Emalia Kacperek urodzil sie w terminie?
Juz sie doczekac nie moge kiedy pochwalisz sie maluszkiem :ico_haha_01:

My dzisiaj narobilismy kilometrow bylismy na tym placu a potem polazilismy po miescie przyszlismy do domku zjesc obiad i na rowery z chlopcami az mnie nogi bola a chlopcy wypompowani :ico_haha_01: zaraz ich klade spac wczesniej tym razem bo ostatnio pozno zasypiaja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 kwie 2008, 20:19

Emalia Kacperek urodzil sie w terminie?
-tak dokladnie w terminie :-D ,ale teraz to nie wiem jak to sie potoczy,nawet moj termin porodu nie jest taki doladny,gdyz moje miesiaczki mialam nieregularne,a po miedzy przedostatnia i ostatnia bylo prawie 45 dni odstepu :ico_olaboga:
Juz sie doczekac nie moge kiedy pochwalisz sie maluszkiem :ico_haha_01:
-ja tez sie nie moge doczekac,choc czasem mam mieszane mysli,bo dopiero sie zacznie kosmos :ico_olaboga:
zaraz ich klade spac wczesniej tym razem bo ostatnio pozno zasypiaja
-kurcze moj Kacper chodzi spac po 22 i nie zasnie wczesniej

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

23 kwie 2008, 20:37

witajcie kochane
Magda Sz., wspolczuje ci tej calej sytuacji w pracy :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
kurka jacy oni chamscy i ta menadzerka cala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak tak mozna i nawet cie nieprzeprosi :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly:
ale nieprzejmuj sie jestes szkoda twoich nerwow i urody hihi
:-D :-D :-D :-D

emalia30, kurka z jednej strony dobrze ze wyniki sa dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ty do Polki chodzisz tak??
ale malpy i czekania tyle i tak malo ci powie :ico_zly: :ico_zly:
ale juz niedlugo i bedziesz cieszyc sie maluszkiem :-D :-D :-D
Magda Sz. napisał/a:
Juz sie doczekac nie moge kiedy pochwalisz sie maluszkiem
ja tez nie moge sie doczekac szczegolnie jak pokarzesz zdjecia maluszka :-D :-D jak ja kocham takie malenstwa hihi

amy dzisiaj bylismy wtym mini przedszkolu i bylo super Wiki ma nowe kolezanki i kolegow, aj sobie porozmawialam z polkami :-D :-D :-D
fajnie ciesze sie z tych spotkan chociaz czas mi leci szybciej hihi

kurka cos mnie boli brzuch i tak mi napuchłze masakra jakbym byla w 4-5 miesiacu ciazy :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
niewiem zobaczymy co bedzie jutro :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
My dzisiaj narobilismy kilometrow bylismy na tym placu a potem polazilismy po miescie przyszlismy do domku zjesc obiad i na rowery z chlopcami az mnie nogi bola a chlopcy wypompowani
no i super ze wykorzystujesz chwile z chlopcami prawdziwa mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 kwie 2008, 20:43

a ty do Polki chodzisz tak??
-otoz nie chodze do Polki,tylko do Irlandzkiego GP i szpitala
ja tez nie moge sie doczekac szczegolnie jak pokarzesz zdjecia maluszka
-postaram sie jak najszybciej je zarzucic,choc na pewno bede prosic was w uzbrojenie sie w cierpliwosc-bede zabiegana mama hehe
fajnie ciesze sie z tych spotkan chociaz czas mi leci szybciej hihi
-super sprawa :ico_oczko:
kurka cos mnie boli brzuch i tak mi napuchłze masakra jakbym byla w 4-5 miesiacu ciazy :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
niewiem zobaczymy co bedzie jutro
-pewnie ten torbiel daje znac jak i brak miesiaczki,mam nadzieje,ze to sie szybko ureguluje i wyleczy

ide polezec-kregoslup mnie boli

[ Dodano: 2008-04-23, 22:39 ]
wpadłam powiedzieć dobranoc
spokojnej nocki i do jutra

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-24, 10:28 ]
Obrazek

witam was
u mnie tez cudnie ,wiec od rana wzielam sie za porzadeczki(mam wolne dzis i jutro jescze),ale w miedzy czasie wpadlam sie z wami przywitac
sciagnelam i zmienilam nam i synowi posciel-juz sie pierze,na slonku szybko wyschnie
troszke w szafkach poukladalam,teraz zjem i zaczne odkurzac dom jak i umyje podlogi a po miedzy tym musze szykowac jakis obiadek a po szkole jak syn wroci ide z nim do fryzjera,bo troszke zarosl chlopak :mrgreen: jak i drobne zakupki -wiec do pozniej kochane

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

24 kwie 2008, 12:35

,ale teraz to nie wiem jak to sie potoczy,nawet moj termin porodu nie jest taki doladny,gdyz moje miesiaczki mialam nieregularne,a po miedzy przedostatnia i ostatnia bylo prawie 45 dni odstepu
no to rzeczywiscie moze byc trudno ustalic termin wiec chyba trzeba trzybac sie mniej wiecej tego z usg ale pewnie ci nie podali po tych "szczegolowych" badaniach?
ja tez sie nie moge doczekac,choc czasem mam mieszane mysli,bo dopiero sie zacznie kosmos
emalia nie mozesz sie tak nastawiac :ico_nienie: trzeba wierzyc ze bedzie dobrze zobacz jak ja urodzilam Dawida to Olek mial 1,9 ale ja nastawialam sie pozytywnie i tylko poczatki byly ciezkie jak nawet na dwor sama nie moglam z nimi wyjsc bo mieszkalam dodatkowo na 3 pietrze i musialam wozek za kazdym razem znosic na dwor wiec nie bylo mowy zebym z nimi sama wyszla tym bardziej ze Olek maly jeszcze byl i nie rozumial i lecial gdzies do dzieci a Dawid nie lubil spacerow za bardzo, jak mu cos nie pasowalo to sie darl :ico_olaboga: teraz sie smieje z tego i sama nie wiem jak dalam rade i jakim cudem to zlecialo :-)
a tym masz Kacperka juz duzego na pewno pomoze ci w miare jego mozliwosci i bedzie super :-)
prawdziwa mamusia
:ico_wstydzioch: mysle ze kazda mamusia z powolania tak ma :ico_oczko: ja bardzo lubie z nimi lazic :-)

emalia30, udanych zakupkow :-)

mikusia1, fajnie ze Wiki ma nowych kolegow i kolezanki macie teraz obie troche rozrywki :ico_brawa_01:

Mialam isc do miasta z chlopcami ale wlasnie zrobilo sie ciemno i deszcz zaczal padac oszaleje z ta pogoda :ico_zly:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 kwie 2008, 14:44

witam ponownie
mieszkanko uprzatniete,obiad prawie gotowy,ja wykapana i po zabiegach,teraz juz tylko fryzjer z synem i drobne zakupy :-D

kurcze zachmurzylo sie,wiec chyba pranie sciagne,pewnie juz suche a szkoda,zeby zmoklo

Madziu wiem,ze na pewno nie bedzie tak zle jak mysle,ze bedzie,ale jakos takie mysli mi przychodza do glowy-pozniej pewnie bede sie z tego smiac z wami hehe

[ Dodano: 2008-04-24, 17:51 ]
u mnie po pogodzie :ico_zly:

Obrazek

jak mija wam dzien??
zaraz obiadek a po nim troszke moze poprasuje a po tym poleze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

24 kwie 2008, 18:53

u mnie po pogodzie
jak mija wam dzien??
nic nie mow :ico_zly: oszalec mozna z ta irlandzka pogoda :ico_zly: mialam isc do parku ale w koncu pojechalam z chlopcami na pilki te takie co mozna sie tam rzucac i zjezdzac ze zjezdzalni nie wiem jak to poprawnie nazwac :ico_wstydzioch: takze dzieci wychasaly sie i mialy rozrywke :-) nasiedzielismy sie w domu cala dluga zime i teraz chce im to troche nadrobic :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 kwie 2008, 18:56

nasiedzielismy sie w domu cala dluga zime i teraz chce im to troche nadrobic :-)
-to samo co my,ale moj na te kulki jest za duzy juz,chodzi za to 2 razy w tyg na karate no i w szkole sie wybiega troche od 9 do 15

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 kwie 2008, 00:00

witajcie
mikusia1, fajnie ze Wiki ma nowych kolegow i kolezanki macie teraz obie troche rozrywki
masz racje teraz to sie troche rozerwiemy :ico_oczko: :ico_oczko:
wlasnie zrobilo sie ciemno i deszcz zaczal padac oszaleje z ta pogoda
unas tak samo najpierw sloneczko a potem czarne chmurki i ogromniasty deszcz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Madziu wiem,ze na pewno nie bedzie tak zle jak mysle,ze bedzie,ale jakos takie mysli mi przychodza do glowy-pozniej pewnie bede sie z tego smiac z wami hehe
napewno kochana bedzie dobrze zobaczysz z nami szybciej minie ci czas :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
i napewno bedziesz sie ztego smiac hihi
:-D :-D :-D
w koncu pojechalam z chlopcami na pilki te takie co mozna sie tam rzucac i zjezdzac ze zjezdzalni nie wiem jak to poprawnie nazwac
szkoda ze unas tego niema :ico_placzek:
wiki tez to uwielbia hihi

no a ja mam jakies wzdecia :ico_olaboga: mam nadal taki ogromniasty brzuch jak na ciaze masakra nie moge sie zmiescic wspodnie :ico_olaboga: :ico_placzek:
mam nadzieje ze to minie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a jutro znow idziemy na spotkanko Wiki szczesliwa i ja tez :ico_oczko: :ico_oczko:
ide sie polozyc :ico_spanko: :ico_spanko:
dobranoc dziewczynki :-D :-D

ciekawawe co tam u Marty??jak tam jej idzie zalatwianie spraw mam nadzieje ze wszystko zalatwi :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

25 kwie 2008, 10:02

Obrazek

witam was

dzis mam ost dzien wolnego a na dzis zostalo mi pojechac na zakupy i poprasowac (wczoraj juz mi sie nie chcialo)
pogoda sie popsula,pada,sloneczko sobie poszlo a szkoda

a co tam u was??
Wlasnie Martus odezwij sie kochana :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-26, 08:32 ]
Obrazek

u mnie deszczowo i pochmurno
uciekam do pracy
zycze przemilego weekendu,pelnego slonca,relaksu i milych doznań

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość