Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

21 maja 2010, 14:31

wisnia3006, może tak po prostu powiedz swojej babci,że wiesz że jej bardzo zaleźy na malutkiej prawnusi i że tobie też jest bardzo miło że Was odwiedza,ale bywają chwile i dni kiedy wolałabyś pobyć z malutką sam na sam więc prosisz by Ci to umożliwiła i już.Inaczej się chyba nie da niż wprost.Raczej nie powinno jej to urazić...no tak mi się wydaje :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 maja 2010, 10:58

mama powiedziala babci aby nie przychodzila codziennie a ona stwierdzila ze przychodzi bo jej sie nudzi ja tez na kazdym kroku cos wspomne ale ona sobie nic z tewgo nie robi. wczoraj przszla o 19 ledwno co przyjechalismy ze wsi a ona juz jest

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 maja 2010, 08:36

wisnia3006, no to łagodnie i na spokojnie tego nie załatwisz.Może kiedy przyjdzie to za którymś razem powiedz że masz już zaplanowany dzień,wyszykuj młodą i wyjdź z domu.Trzeba jej wyjaśnić że to że ona się nudzi wcale nie znaczy,że tym samym właśnie ty i Zuzia macie jej za każdym razem zapewniać rozrywkę.
Wiem że to twoja ukochana babcia ale tak jak napisałam,albo zaczniesz tak próbować albo czekaj aż jej się znudzi do Was przychodzić - w co szczerze wątpię.Małe dziecko zawsze będzie najlepszym sposobem na nudę dla prababci :-)
No nic,trzymam kciuki.Może coś się niedługo zmieni.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 cze 2010, 10:36

Pytałyscie z której części Łodzi jestem - Retkinia. Ale obecnie mieszkam w Głownie pod Łodzią, choć cała moja rodzina to mieszkańcy Łodzi. Jestem tam co najmniej 3 razy w tygodniu ;)

Z babcią to faktycznie niewygodna sprawa. Ja jestem ciekawa swojej teściowej jak mi się dzidziuś urodzi. Ale będziemy się martwić jak dojdzie do przesady ;) Narazie jestem optymistką hehe

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 cze 2010, 20:10

mama mi zachorowala ma zapalenie gardla jestesmy na antybiotyku teraz wszyscy mowia ze to moja wina. caly czas placze
A co do babc i tesciowych, powiem Wam, ze w druga strone tez jest przykro, np. moja tesciowa w ogole do mojej córeczki nie przyjeżdża
tak zle i tak nie dobrze.

Samanta, noo to teraz czekamy na Ciebie

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

04 cze 2010, 04:51

Witam ;)

wisnia3006, zdrówka dla całej rodzinki bo bez tego ani rusz!

Gabi, Retkinia piękna dzielnica ;) jakbym kiedyś wróciła do Łodzi, to właśnie w tamto miejsce ;D To też smutna sprawa szczególnie dla córci, że babcia gdzieś tam w świecie jest ale się z nią nie kontaktuje. Dziadkowie to ważny aspekt wychowawczy dla dziecka i czasem warto wszelkie urazy schować do kieszeni, żeby dziecko wychowywalo się w fajnej, rodzinnej atmosferze, bo potem pamiętamy to do końca zycia ;) Fakt, że przy teściach szczególnie trzeba być 100% asertywnym by osiagnac sukces. Trudna sprawa. Ja powiem szczerze, że nie lubię swojej teściowej ale tez nie wchodzę z nia w żadne dyskusje. Ona lubi gadac a nie umie słuchać niestety więc konwersacje jakiekolwiek nie mają sensu. Zobaczymy jak to wszystko bedzie gdy maleństwo będzie po tej stronie :ico_szoking: Najważniejsze w tym wszystkim, że mam niesamowite wsparcie ze strony meża i że zawsze podziela moje :ico_szoking: zdanie przy jakimkolwiek problemie ze swoją matka ;)dzięki temu jest łatwiej ;)

CZEKAMY NA KTOSIA :ico_ciezarowka:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

12 cze 2010, 19:45

Samanta, to najwazniejsze, że mąż jest po Twojej stronie :ico_sorki: Gorzej jakby mamusi bronił :ico_oczko:
Dokładnie, dlatego uważam to już za swój atut;)

Jak tam żyjecie łodzianeczki? Jak znosicie upał w mieście ?

U mnie do planowanego porodu pozostało 10 dni ale jestem bardzo spokojna, nie śpieszy mi się ;) nie dłuzy jest bardzo o.k. ;)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 cze 2010, 16:28

Witam się jeszcze cały czas w dwupaku ;)

Gabi, czekamy na Ktosia czyli wielką niespodziankę jeśli chodzi o płeć, nie chcieliśmy znać, poznamy jak się urodzi ;)czuję się rewelacyjnie ;) już psychicznie gotowa do porodu i fizycznie też ;) czekamy z niecierpliwością już na to wydarzenie!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 cze 2010, 16:41

Samanta teraz czekamy na wiadomosc kto sie w brzuszku ukrylo:)

ja ucze sie do licencjata mam 2 lipca narazie marnie to widze

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

24 cze 2010, 10:11

Ale super sprawa z tym wyjazdem nad morze ;) zazdroszczę ale tak pozytywnie ;)

wisnia3006, podziwiam Cię z tą nauką, że radzisz sobie jako młoda mama ;) ja edukację zamknęłam jak narazie w styczniu 2010 roku i już wówczas wiedziałam, że nie dałabym rady rodzielić macierzyństwa i studiowania ;) będę trzymała kciuki za powodzenie na egzaminie ;) już niebawem będzie po wszystkim ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość