Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 gru 2009, 22:46

a ja oglądam bo w sumie nic nie ma speszyl :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-12-06, 21:47 ]
aaa i szukam w necie inspiracji na jakies dekoracje świąteczne!
a wy kiedy chionke ubieracie?
ja chyba czekam jeszcze tydz

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 gru 2009, 22:47

nawet tak nie pisz! jestes zdrowa i nic ci nie jest :ico_oczko:
wiesz starosc nie radosc zaczynam sie sypoac i nic na to nie poradze Wy mlodziutkie wiec nic wam nie dolega :-D a ja nie stety musze sie ostro wziac za siebie :ico_noniewiem:
mój R siedzi przed tv i oglada kosci :ico_oczko:
kosci jakie kosci :ico_szoking:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 gru 2009, 22:53

wiesz starosc nie radosc zaczynam sie sypoac
kochana pare latek jestes tylko starsza nie pisz,ze sie sypiesz no cos ty :ico_sorki: jestes mloda kobieta w kwiecie wieku i nie jeden facet jeszcze by za toba sie ogladnoł :ico_oczko: a zdrówko kazdemu szwankuje ja mam 28 lat a juz biore leki na serce i co mam powiedziec :ico_sorki:
kosci jakie kosci
hahahahah na polsacie film :ico_haha_01: kości ma tytuł :ico_haha_01:
a wy kiedy chionke ubieracie?
ja nie ubieram bo ja nie mam świąt :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 gru 2009, 22:57

a nie ubieram bo ja nie mam świąt :ico_noniewiem:
a dlaczego :ico_noniewiem:
kochana pare latek jestes tylko starsza nie pisz,ze sie sypiesz no cos ty
no bo taka jest prawda :ico_sorki: i tylko dobry lekarz i mysle ze bedzie oki :ico_sorki:

a ja choinke mam mala ubrana stoi na strychu a jak duza bedzie moze bedzie to wtedy w wigilie bedziemy ubierac a tak to wystawimy ubrana :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 gru 2009, 23:02

ja nie ubieram bo ja nie mam świąt :ico_noniewiem:
eeeee no co ty.....co ty wypisujesz.....????

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 gru 2009, 23:06

misia81, sliczna fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pasujecie do siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu mialas zajrzec i co? pewnie z mezem spedzasz ten czas Haniulka juz pewnie spi :ico_sorki:

moja juz spi tylko artysta nie spi i wykloca sie ze mna bo nie chce spac :ico_olaboga:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 gru 2009, 23:17

a dlaczego
eeeee no co ty.....co ty wypisujesz.
no niestety od paru lat nie miałam normalnych świat z rodzina jedna ciotka mieszka w Kaliszu i tam z corka i synem i reszta robia swieta we wrocławiu mieszka druga ciocia i wujek ale oni robia osobno..zawsze wszyscy razem robilismy a teraz nic ciotka tylko dziadkowi mojemu przywiezie na swieta co sdo jedzenia i pojedzie nawet moj brat idzie do kolegi :ico_sorki: przez 3 lata do tamtego jeszce roku mialam faceta ktory ze mna mieszkal i co jak byly swieta on uciekal do rodziny a mnie zostawiał sama jak prosiłam weź mnie bo mi smutno mówil ze jego rodzina nie chce a im natomiast mówił ze wyjechałam w góry bydle!!! mój narzeczony teraźniejszy w tamtym roku siedział ze mna i z dziadkiem u mnie chociaż on mnie nie zostawił :ico_sorki: jego rodzinka wtedy jeszcze nie znała mnie za bardzo bo zadko mnie widywali a w tym roku oczywiscie bedzie ze mna,ale nie wiem jak to bedzie bo moja ciotka zakazała mi gdziekolwiek wyjezdzac bo musze byc z dziadkiem ktory i tak calymi dniami spi! i takie to moje zycie :ico_sorki:
sliczna fotka w podpisie
pasujecie do siebie
bardzo dziekuje juz nie raz to słyszałam,ale patrze na nas i nie widze podobieństwa :ico_haha_01:

wybaczcie ze sie rozpisałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 gru 2009, 23:24

nie widze podobieństwa :ico_haha_01:
jest jest podobienstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podobno to dobrze :ico_haha_01:

to widac ze tamten facet nie byl ciebie wart jak byla rodzina wazniejsza od ciebie i ze nie chcial cie zabrac na swieta :ico_puknij: :ico_puknij: jakis nie normalny bez urazy :-D
a teraz to widac ze ten cie kocha i na pewno swieta milo spedzicie :ico_haha_02:
wybaczcie ze sie rozpisałam :ico_sorki:
dobrze ze piszesz jestesmy od tego zeby wysluchac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 gru 2009, 23:27

misia kochana smutne to co piszesz :cry:
aż mi się łezka zakręciła
dobrze,że tamtego faceta w nonono kopnęłaś :-D
cieszę się,że teraz jesteś szczęśliwa z R :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ta ciotka to co sobie wyobraża :ico_puknij: ?życia ci nie bedzie układać :ico_zly: :ico_zly:
musisz być silna :ico_sorki: :ico_sorki:
a twoi rodzice nie żyją?przepraszam, że pytam.... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-12-06, 22:28 ]
misia81 napisał/a:
wybaczcie ze sie rozpisałam :ico_sorki:

dobrze ze piszesz jestesmy od tego zeby wysluchac :ico_sorki:
no własnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 gru 2009, 23:37

to widac ze tamten facet nie byl ciebie wart
co najlepsze bylismy razem prawie 4 lata wszystko super i wogole ale nie chiał sie zdeklarowac co znami dalej itd...wiec poprosilam ładnie aby sie wyprowadził bo poznałam mojego R i on mi sie wydał jednak dojzalszy :ico_brawa_01: a tamten wyobrazcie sobie tylko sie wyprowadził ze swoja bylą sie zszedł zareczył sie i juz jest po slubie no nie moge noooo!!! :ico_zly:
a teraz to widac ze ten cie kocha i na pewno swieta milo spedzicie
to prawda ten mne nie opusci i mówi,ze mnie zabierze w tym roku do rodziców zobaczymy :ico_sorki: a jak nie to w domku i tyle
a ta ciotka to co sobie wyobraża ?życia ci nie bedzie układać
musisz być silna
a ta ciotka zamiast mi pomoc bo to siostra mojej mamy to cos czuje ze chce mi zabrac mieszkanie bo mam zadłuzone na 20 tys..a ona bierze dziadka emeryture splaca nam rachunki i bierzacy czynsz i mozliwe ze odklada na w razie co po smierci dziadka zapłacenie zadłuzenia..a mnie wykopia i nie mam gdzie iść :ico_placzek:
a twoi rodzice nie żyją?przepraszam, że pytam...
tak nie zyja :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-12-06, 22:38 ]
dobrze ze piszesz jestesmy od tego zeby wysluchac
no własnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stokrotnie dziekuje nie wiem co bym bez was zrobiła :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość