Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 wrz 2007, 20:55

Mam do Was pytanko. Czy Waszym dzieciątkom (tym które już mają ząbki) zdarza się ugryźć Wasz sutek ?? Bo mojej Emi czasem tak się zdarzało ale zawsze w miarę lekko natomiast dzisiaj ugryzła mnie do krwi :ico_placzek: Nie mam pojęcia jak ją będę karmić z tego cyca bo cholernie boli a na samą myśl że może mnie ugryźć jeszcze raz to aż mnie ciarki przechodzą. Najdziwniejsze jest to że w dzień jej się to wogóle nie zdarza (na szczęście) natomiast przy wieczornym karmieniu owszem. Jak tak dalej pójdzie to będę jej musiała wprowadzić butlę. A karmić jak jej wyjdą górne jedynki to już sobie wogóle nie wyobrażam :ico_noniewiem: Mam nadzieję że jej jeszcze jakiś czas nie wyjdą :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-08, 20:58 ]
A tak jak Wam wcześniej obiecałam wklejam zdjęcie jak moja Emi pożera nogi (co prawda jest goła ale wszystkie najważniejsze części są zakryte :ico_oczko: )

Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

09 wrz 2007, 08:45

Aga26 super fotka.

Moja Majeczka gryzła mnie już w sutki nawet jak nie miała zębów. Jak tak zrobiła to krzyknęłam auuuu ( specjalnie głośniej), mimo, że wcale tak bardzo nie zabolało i powiedziałam stanowczym tonem , że tak nie wolno. Mała spojrzała na mnie i zrobiła smutną minkę w podkówkę. Jak na razie działa. A Tobie Aga26 współczuję pogryzionej brodawki, musi strasznie boleć.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 wrz 2007, 09:47

urmajo, boli i to cholernie, smaruje Bephantenem i mam nadzieję że szybko się zagoi bo jak tu karmić :ico_noniewiem:
Zastanawiam się czy na wieczór nie wprowadzić jej butli. Tylko co ja jej mam dać w tej butli ?? Nie wiem czy będzie chciała Bebilon Pepti. Zastanawiałam się nad kaszką z Nestle Sinlac ?? Może to jej podam. Tylko nie wiem z kolei czy da się ją przyrządzić w formie płynnej ??
Doradźcie mi coś proszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 wrz 2007, 09:59

mnie juleczka na szczęście jeszcze nie gryzie choc na dole ma juz okazałe dwa ząbki co prawda troche próbowała mocniej zaciskac ale tak jak urmajo, krzyknełam podczas karmienia gdy tak zaciała po raz kolejny niestety tu zaraz sie rozpłakała ale jak do tej pory już tak nie robi.
Aga26, ja właśnie na noc daje kaszke Sinlac tylko że podaje łyżeczką bo Julka nic niechce pić z butelki
a zdjecie super :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 wrz 2007, 10:32

gozdzik, a powiedz mi tą kaszkę da się zrobić w takiej konsystencji żeby leciała z butelki ?? i jak długo Juleczka śpi po tej kaszce ??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 wrz 2007, 12:30

tak kaszke mozna zrobić o takiej konsystecji zeby leciała z butelki tylko dziurka w smoczku musi być większa taka specjalna do kaszek np.dobrym rozwiązaniem jest smoczek trójprzepływowy a co do długosci spania po kaszce to Ci niestety nie powiem czy twoja córeczka bedzie dłuzej spać bo Julka czy je cyca czy kaszke budzi się po 4-5 godz.w nocy mamy ok.dwie pobudki na jedzonko

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 wrz 2007, 12:56

na np. 150ml mleka 3 łyżeczki kaszki wystarczy ,żeby swobodnie leciała , lub możesz podać kleik ryżowy

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 wrz 2007, 20:47

dzięki dziewczyny za rady :ico_sorki: kupiłam Sinlac ale nie podałam jej bo znajoma mnie nastraszyła że jak dam Emilce słodką kaszkę to później nie będzie chciała Bebilonu Pepti. Kupiłam też Bebilon Pepti ale z tym to będzie dłuższa przeprawa żeby moje dziecię to zaczęło jeść :ico_noniewiem: W końcu stanęło na tym że dałam jej cyca. Na szczęście obeszło się dzisiaj bez gryzienia i oby tak zostało :ico_oczko:
A Sinlac będzie dostawała na śniadanie i to będzie już jej trzeci posiłek. Zaczynamy już od jutra :ico_oczko:

Miłego wieczoru :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 wrz 2007, 08:15

witajcie super że Emi juz cię nie podgryza może to był jednorazowy incydent
a jak tam przyjeła sie kaszka na sniadańko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 wrz 2007, 09:11

Witajcie
Moja Majeczka już trochę lepiej wygląda. Dzięki maści z antybiotykiem zaczęło jej się goić.
Bardzo chciałabym zacząć karmić ją czymś innym niż mleko, ale odczekam jeszcze tydzień.
Czasem mam wrażenie, że moje mleczko już jej nie wystarcza, bo ostatnio budzi mnie w nocy co 2 godziny. :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości