herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

03 sie 2010, 20:29

hej,
wizyta do d***
nie zbadał mnie,brzucha nie dotknął,o usg mogłam pomarzyć.za to mam cukrzycę i w poniedziałek znów zabunkruję się w szpitalu.
nie będę już chodzić do tego lekarza.olewa mnie ciepłym moczem.zagrożona ciąża a on nawet mnie dziś nie macnął.już nie wspomnę o najważniejszym usg tej ciąży...
wkurw*** mnie.
po szpitalu wracam do prywatnej kliniki

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 sie 2010, 21:57

herbaciana, przykro mi,faktycznie olej tego lekarza.I współczuję cukrzycy,mam nadzieję,że nie będziesz na insulinie :ico_sorki:

anja 10 gwoździ mówisz :ico_haha_01: może na kołeczki rozporowe trzeba by było?ale jak wiszą to wiszą już nie ma co :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 sie 2010, 10:20

Hej

herbaciana, co za lekarz :ico_zly: normalnie sobie jaja robi :ico_zly: współczuje cukrzycy :ico_sorki:

Moja mama też ma cukrzyce, więc ja tez muszę się pilnować

aniaj84 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_prezent:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 sie 2010, 12:14

Dzień dobry :)

Aniu 100 lat!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sie 2010, 18:23

herbaciana cukrzyca ciążowa? nie zazdroszczę bo sama miałam.Wyrzuc wszystkie słodycze.Jaaki miałaś wynik?A co z tym lekarzem się porobiło? co jest z twoim blogiem?

[ Dodano: 2010-08-04, 18:24 ]
a co do insuliny to ja miałam i nie jest tak strasznie.ważne żeby szybko trafić do diabetologa.W takiej poradni wszystko dokładnie wytłumaczą.Dietetyxczka powie jak się masz odżywiać i wypożyczą ci glukometr.Ja najpierw miałam 10 dni zaleconej diety,ale nie pomogło i cuker za bardzo skakał i był ponad normę,więc włączono insulinę.Za duży poziom cukru jest naprawdę groźny dla dziecka.Chodziłam do profesora (na NFZ) więc facet znał się na rzeczy.

[ Dodano: 2010-08-04, 18:49 ]
po szpitalu wracam do prywatnej kliniki
pewnie będziesz miała tam lepszą opieke.Ja w obu ciążach chodzilam prywatnie bo nie mogłam znaleźć na NFZ jakiegoś konkretnego lekarza. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-08-04, 20:30 ]
przeczytaj sobie to http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... &startsz=x

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 sie 2010, 21:48

nie miałam czasu prędzej wejść bo cały dzień latałam
kupiłam młodemu świetna kurtkę na zimę w lumpeksie
nówka, nie zniszczona, idealna i za grosze :ico_brawa_01:
herbaciana, z tą cukrzycą to współczuję, ale wiem że bedzie dobrze
anja 10 gwoździ mówisz :ico_haha_01: może na kołeczki rozporowe trzeba by było?ale jak wiszą to wiszą już nie ma co :ico_oczko:
no tak ale męża nie miałam w domu a wena mnie naszła i walczyłam
ale sru
ramki wiszą :ico_haha_01:

a tak w ogóle to powinnam coś postawić...... :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
proszę sie częstować
każdy kto co woli
bo mam dziś swoje święto....urodzinki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Paulina446, zubelek, :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 sie 2010, 22:38

aniaj84, witaj i jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Fajnie,że upolowałaś kurteczkę :ico_brawa_01: Jej ja muszę się wziąć za kupowanie mundurków dzieciom do szkoły bo już pod koniec sierpnia zaczynają.
idę się kąpać,jaki dziś nudny dzień :ico_spanko:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

05 sie 2010, 11:17

Witajcie!
herbaciana naprawde wspolczuje i rozumie Twoje rozgoryczenie do lekarza, zmien go jak najszybciej... i pamietaj ze napewno wszystko bedzie dobrze;)
aniaj84 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin troszke spoznione ale szczere;)
Ja wczoraj caly dzien na nogach wiec jak wrocilam do domu to padlam...
bylam u mamy, czas strasznie szybko mi zlecial, bylysmy w prokuraturze i powiem Wam szczerze ze myslalam ze bedzie duzo gorzej a bylo naprawde sympatycznie na tyle na ile moglo byc. najwazniejsze ze mamy to juz za soba.
wiecie tez kupilam juz pierwsza rzecz dla naszej Malutkiej;) a mianowicie rowniez wanienke z biedronki;)
bylismy z mezem w smyku i identyczna wanienka co w biedronce kosztowala prawie dwa razy tyle wiec bez wahania pojechalismy i kupilismy ta w biedronce;0
co u Was jak dzis samopoczucia?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 sie 2010, 11:18

witam sie czwartkowo

przyszłam sie tylko przywitać i lece dalej
słońce świeci więc lece z młodym troszku na rower
niech sie troche porusza bo by tylko bajki oglądał :ico_noniewiem:

aaaaa i zaprawiałam sobie dzis 14 słoiczków ogórków po warszawsku :ico_brawa_01:

Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

05 sie 2010, 11:33

Hej

Stawiam :ico_kawa: i też spadam z małym na rower :-D

kruszynka05, ja patrzyłam na allegro i te same wanienki są po 49,99

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość