gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 lip 2012, 21:52

Madleine a kiedy nastepna wizyta?
Kasiala sprobuj igla dziubnac i wtedy palcami scisnij. Jak to ropa z krwia to nie grozne.
Agess zdrowka dla malego. A to drugie imie to na czyjas czesc?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lip 2012, 21:54

gosia888, za trzy tygodnie dopiero :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lip 2012, 23:05

Kasiala, ten guzek to na pewno ropny. Mi się czasami zdarza coś takiego jak jestem osłabiona a w ciąży już miałam 2 razy...z Jolką też. Boli to jak cholera ale jak będziesz dusić to w końcu wylezie...jak mega pryszcz :ico_szoking:

A ja już odpuszczam...tzn przepuszczam w kolejce wszystkie które mają ochotę :ico_noniewiem:
Dziś wypastowałam podłogi po kolanach i podbrzusze dalej bolało. Rozmawiałam z kuzynką i ona mnie nastawiła że mam jechać do lekarza bo u niej kilkugodzinny ból podbrzusza bez żadnych skurczy okazał się 5cm rozwarciem :ico_szoking:
No to poczekałam na męża, spakowałam Jolkę do niani,wzięliśmy szpitalną torbę i pojechaliśmy przed 20 do mojej ginki.
A ona po badaniu powiedziała że wszystko pozamykane na amen. Na KTG wszystko ok i tylko pojedyncze, małe skurcze. Powiedziała że poród przed skończonym 41tc byłby cudem. Więc pytam ją co jak do tego 41 tc rozwarcia nie będzie...oksytocyna?
A ona mi powiedziała że ze wzgl. na wcześniejsze cięcie nie podaje się oksy żeby się blizna nie rozeszła tylko od razu na stół :ico_placzek:
W poniedziałek mam znów się zgłosić na KTG ze wzgl.na te moje bóle w podbrzuszu. Ale twierdzi że po prostu tak się mój organizm przygotowuje.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lip 2012, 23:08

Powiedziała że poród przed skończonym 41tc byłby cudem. Więc pytam ją co jak do tego 41 tc rozwarcia nie będzie...oksytocyna?
A ona mi powiedziała że ze wzgl. na wcześniejsze cięcie nie podaje się oksy żeby się blizna nie rozeszła tylko od razu na stół
A szyjka sie skraca czy dalej wysoko? :( Kurcze ja pomimo wszystko dalej mocno trzymam kciuki zeby cos ruszyło...ale domyslam sie jak musi Cie wkurzac to czekanie :ico_olaboga:
Oby na poniedzialkowym ktg wyszly juz porządne skurcze rozwierające!!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lip 2012, 23:22

A szyjka sie skraca czy dalej wysoko?
Tego nie mówiła ale jak tylko zbadała i z taką pewniacką miną powiedziała że TU WSZYSTKO TRZYMA NA AMEN to już sama bałam się pytać o długość żeby się zupełnie nie załamać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-07-2012, 23:23 ]
Dziś mąż dostał olejek rycynowy ale skoro nic się nie dzieje to boję się go wziąć :ico_noniewiem:
Kasiala przykro mi... nie będziemy rodzić razem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lip 2012, 23:47

Dziś mąż dostał olejek rycynowy ale skoro nic się nie dzieje to boję się go wziąć
No ja czytalam,ze jak jeszcze jest wszystko niegotowe do porodu to lepiej nie brac bo sie niepotrzebnie nacierpisz,ale szczerze mowiac sama nie wiem czy bym go nie wziela na Twoim miejscu bo ja to niecierpliwiec jestem.
Ale juz niedlugo...zobaczysz - miną szybciutko te dni,tydzien,dwa i bedziesz tulic malenstwo. :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 lip 2012, 00:10

Madleine, no też jestem niecierpliwa ale skoro wszystko zamknięte i lekarka mnie nastraszyła że ze wzgl na wcześniejszą cesarkę nie można wywoływać oksy to boję się :ico_chory: Macica może pęknąć i razem z Tymkiem odjedziemy na drugą stronę :ico_szoking: A olejek też wywołuje silne skurcze. To już poczekam grzecznie ...co ma być to będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 lip 2012, 06:29

Madleine, no też jestem niecierpliwa ale skoro wszystko zamknięte i lekarka mnie nastraszyła że ze wzgl na wcześniejszą cesarkę nie można wywoływać oksy to boję się :ico_chory: Macica może pęknąć i razem z Tymkiem odjedziemy na drugą stronę :ico_szoking: A olejek też wywołuje silne skurcze. To już poczekam grzecznie ...co ma być to będzie :ico_noniewiem:
Ojjj to nie nie nie absolutnie rzeczywiscie go nie bierz. Juz niedlugo, szybko zleca te dni a nuz akurat samo cos ruszy, ja w kazdym badz razie caly czas mocno trzymam kciuki.


Ja mialam w nocy kilka pojedynczych bolesnych skurczy i cisza. Od niedzieli zaczne molestowac meza, moze to cos pomoze....ale i tak mam przeczucie ze spokojnie do sierpnia bede musiala czekac :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 lip 2012, 08:50

Witam:)

Madleine, ranny ptaszek z Ciebie:)
U nas w nocy tradycyjnie burza ale w ciągu dnia zapowiadają upały 31st :ico_olaboga:
Chyba zrobię małej kanapkę i zabieram ją szybko na spacer póki jeszcze nie ma tego upału :ico_szoking:

Kasia melduj się grzecznie :ico_oczko: Albo pisz SMSy jakby co :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 lip 2012, 09:06

Qanchita, Ja jeszcze ogromnie trzymam kciuki by akcja sama sie zaczela i to przed 41 tygodniem.
U nas 35 stopni ma byc wiec po sniadaniu nad wode idziemy. Tomek wczoraj pod blokiem jakiegos chlopaka poznal i caly czas sie z nim bawil, mowil ze to jego wakacyjny brat haha.
Mnie kregoslup tak boli po nocy, fatalne to lozko jest.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut, Google [Bot] i 1 gość