Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 sty 2008, 16:02

Tylko tak sobie mysle ze umowie sie z nia w miejscu publicznym i pojde z P bo roznie jest :ico_noniewiem:

Asiu szkoda mi tych dzieci ...a P mi zawsze mowi ze jestem naiwnna i takie rzeczy mnie poruszaja :ico_placzek:

Tak jak z tymi oficerami tak mi smutno bylo a P mowi jak bezdomni sie spalili to tylko w gazecie napisali o nich i nikt o nich nie pamieta a jak juz oficerowie to caly swiat gada...moze i troche ma racji ale i tak mi jest przykro taka tragedia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sty 2008, 16:07

MADZIU super super ze pomoglas Obrazek Obrazek ,niestety sa rozni ludzi narobia dzieciaczkow i one musza cierpiec cale zycie Obrazek !!!ALINKO duzo zdrowka dla Ciebie i coreczki Obrazek

[ Dodano: 2008-01-25, 15:13 ]
Ja tez zawsze pomagam,ale ostatnio nie bo podeszla do nas taka namolna kobieta pijana i stała az jej cos damy :ico_olaboga: Ja powiedzialam ze nie mamy,a moz daj jej 1 zl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 sty 2008, 17:46

Trzeba ludziom pomagać, tylko przykre jest tojak oni sami sa winni swojej sytuacji. Albo piją, albo majstrująniechciane dzieci a potem takie maluszki cierpią. I co z nich wyrośnie?? Tacy sami nieczuli, zdegradowani ludzie jak ich rodzice (zazwyczaj). No bo niby skąd mają sie nauczyć byc innymi?
Ech smutna rzeczywistość.

A u nas dzis cuuuudownie. Nie chcę zapeszać. Od rana moje dziecko jak aniołek śmieje się, bawi, lezy sobie, zasypia bez cycka. No zyć nie umierać!
Mysle, że jednak wszystko zależy od systematycznych godzin snu. U nas po dwóch godzinkach aktywności musi być drzemka i tyle. nawet jak dzis nie marudził to go kładłam i po 5 minutkach bez marudzenia zasypiał i budził sie uśmiechnięty od ucha do ucha i chętny do zabawy.

A teraz czemak na mamę. Przyjeżdża na weekend, bo za wnusiem sie stęskniła strasznie. i dobrze, będę miała trochę luzu i więcej snu.

Alinko a Waneska jeszcze wymiotuje bo nie zrozumiałam?

Basiu gratuluję Kalince, że tak ładnie siedzi. U nas tez już jest nieźle. Tylko musze go sama posadzić bo sam nie wstanie z pozycji leżącej. Myslicie, że w takim wypadku może juz długo siedzieć czy nie? Jak go posadze to siedzi bez oparcia ładnie z 10 minut albo i dłużej. A dziś robiąc obiad wsadziłam go do fotelika i tak siedział z pół godziny i sie bawił. No ale troche sie obawiam czy powinnam mu na to pozwalac?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sty 2008, 19:34

Witam Obrazek Wiki raczkuje obok mnie :-D maz pojechal do mojego brata pomagac robic prad,no i my znowu same Obrazek no ale wroci niebawem i tym sie pocieszam Obrazek KAMILKO to super ze dzien udany,wiesz u nas tez bylo pare dni ze niunia robila sobie jedna drzemke i sie rozregulowala z godzinami,ale juz wrocilo to do normy,jesli chodzi o siedzenie to mysle ze mozesz sadzac Tomusia tym bardziej ze on chce siedziec i mu to pasuje,Wiki siada sama ale jak sie czegos chwyci,a teraz to wstaje w łóżeczku i skacze Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 sty 2008, 19:45

Magda piękny uczynek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Tyle, ze szkoda tych maluchów... I to jej powiedzenie "niech ten dzieciak wreszcie się urodzi..." Namajstrują dzieciaków, a potem rosną te maluchy najczęściej bez perspektyw... Którzy chcą mieć dzieci nie mogą zaciązyć, a ci którym nie zalezy raz dwa wychodzi. Niepsarwiedliwe to takie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kamilko brawo dla Tomusia, ze siedzi tak długo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja bym pozwoliła tak siedzieć, skoro ma sił tyle siebvie utzrymać w pozycji siedzącej. No i fajnie, ze marudy poszły w las :ico_brawa_01:

kalince tez bijemy brawa za samodzielne siedzenie :ico_brawa_01:
Luchon wspaniale się bawi i stoi i siedzi, no pięknie poprsotu :ico_brawa_01:

Az trochę jestem zazdrosna :ico_noniewiem: Bo nasza, baaaardzo rzadko sama się dźwignie to siadania.. To znaczy głowę wysoko podnosi i siada na półsiedząco, tyle ile jej rączek wystarcza zeby się podtrzymać. Ja się uchwycui czegoś (wanienki, szczebelków) to posiedzi chwilkę, ale puszcza za jakąś minutkę. Jak ją sama posadzę, to ze 30 sekund utrzumuje się.
A wogóle, to jak chcę ją wziąć z łózeczka czy fotelika czy wózeczka, to ona nie siada, a odrazu na stojąco chce.. Naciągnięta jak struna! Az na pogotowiu się dziwili, ze poraz pierwszy takie dziecko widzą :ico_noniewiem: Pytałam lekarki, mówioła, ze to nic takiego.

Aha byliśmy u pediatry. Wyniki powtórne są dobre i nie trzeba juz malutkiej leczyć na te drogi moczowe ufff chociaz tyle kłopotu z głowy.

Kamilko dobrze zrozumiałaś, Wanesska jeszcze wymiotuje. Tzn jeden wiecz ór jej się zdrazyło 2 razy, a wczoraj to juz tylko ulewała, ale tak sporo ulewała. Corusz zmieniałąm jej ciuszki.

Fajnie, ze mama przyjezdza, ja do swojej jadę 10 lutego chyba. Z Wanesską :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale się wszyscy cieszą :-D Pomyślałąm po co ja mam tu siedziec , ajk mogę odwiedzić swoje kolezanki, a babcia nacieszyć się wnusią :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sty 2008, 20:32

ALINKO dobrze ze badanie wyszlo dobrze supcio Obrazek ,a jesli chodzi o siedzenie to zobaczysz ze z dnia na dzien Wanesska cie zaskoczy Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 sty 2008, 20:35

madziu chyle czolo. :ico_sorki: super sie zachowalas.. biedna kobieta.. nie wiadomo co tak naprawde wplynelo na jej haslo... moze cos sie wydarzylo.. roznie moze byc... ech zycie bywa naprawde okrutne :ico_placzek:
zal mi takich ludzi a najbardziej oczywiscie bezbronnych dzieciaczkow.. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

alinko prostowanie i wstawanie na nozki to nic zlego.. leos robi to samo i slyszalam ze wiele dzieciakow .. takze spoko luz

kamila
no to milego prania i wirowania hehe
super ze tomus dzis aniolek hehe

asiula ty nasza zapracowana mamusko.. super ze w ogole znajdujesz dla nas czas... czekamy na filmik

a u nas zakrecenie zamieszanie.. hehe wypelnione obecnie placzem lelka czyt zasypianie hehe

on lubi sobie taka drzemke trzasnac o tej porze i potem kladziemy go ok 22 i dluzej nam pospi hehe
a z koleji do kapania juz nie wytrzyma wiec lepiej zeby teraz sie zdrzemnal na chwile

poklocilam sie z adamem.. wygadywalam mu takie glupoty, straszylam ze sobie cos zrobie i takie tam
ryczalam , krzyczala,, i to tak z blahego powodu
a awantura i placz byl na maxa hehe
ale zaraz po tym poczulam sie lepiej i pojechalismy na zakupki do tesco hehehe :ico_puknij:

i jeszcze zamowilam sobie buciki na necie za smieszna cene... i siostrez nike rownie taniocha.. jak ktoras chce to podam stronke
malo rozmiarow zostalo ale akurat moze traficie..
mi sie tylko dwie pary podobaly hehe
bo tak naprawde slaby wybor ale mozna cos dorwac hehe
taki super kompecik dla dziewczynki na lato NIke za 3 funciaki.. mialam zamawiac i.. wyprzedane..

lelus spi
troche cycka.. nie chcial..
suszarka.. odlecial
zwariowal hehe
leos.. zwariowal hehe

a co do % u nas winko sie leje hehe

[ Dodano: 2008-01-25, 19:41 ]
aha dziewczyny
wydarzylo sie u mnie cos dziwnego.. hmmm
tydzien temu skonczyl mi sie okres, i wczoraj dostalam kolejny... hmmm
tyle ze poprzednie byly bez objawow bolowych
a ten jakis dziwny
najpierw mialam bol niby zoladka taki lekki od czasu do czasu i tak cala noc
ale do zniesienia bo spalam ale jak lelek mnie budzil to znow czulam to samo
hmmm
i okres mam caly czas... dziwne co?????????????

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 sty 2008, 21:06

madziorka rzeczywiście dziwne to jakieś..
Nie wiem co Ci napisać.

ja Wam powiem, ze ja miałm 3-tyg. mazanie się.. Od wczoraj wzięłam nowe opakowanie tabletek i przestało. Tez jakoś mnie to zdziwiło..

Madziorka bierzesz tabletki?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 sty 2008, 21:30

alinko biore ale nielerularnie niestety
choc ostatnio zaczelam sie pilnowac hehe

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 sty 2008, 22:32

to powinno sie uregulowac chyba..

Wanesska znowu zwymiotowała :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
myślicie, ze to moze być skutek upadku??? jestem bezradna..
boje się powiedzieć K. bo chyba by mnie z domnu wyrzucił..ale chyba trzeba sie przyznać... a z drugiej strony co to zmieni??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość