Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2008, 18:06

czesc kobiety moje kochane ja dzis wkoncu zalatwilam ten urzad pracy
Renia na tym zdjeciu ta blondynka to moja mama :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 lis 2008, 18:24

OJJJ wielkie sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Nie było mnie tyle czasu bo mi kąp padł dopiero mi zrobił kolega , a ze mój mąż nie kozysta z kapa w domu to mu nie zalezało.
Nie wiem czy nadrobie zaległości z czytaniem jak na razie pszeczytałm tylko bierzące Wybaczycie mi jak nie doczytam reszty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek:
U nas ok Kamilek zdrowy ja tez nie narzekam na brak zajęć Kamil to prawdziwy łobuz jak czegoś mu nie daje to wymusz płaczem i histerią :ico_olaboga: :ico_olaboga: co to bedzie potem mam nadzieje ze się oduczy!!! Ja oczywiście twarda jestem tłumacze itd ale nie ulegam, serce mi sie czasem kraja ale no co potem wejdzie mi na głowe jak Dominiczek z wczorajszego odcinka Supe Niani ogladałyście ???? :ico_szoking: Masakra!!!
Kamcio narazie nie chodzi jeszcze sam czy mamy już zdolniachy w naszym gronie doczytałam ze Miruś Jolci cos tam prubuje brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zaległe stolat dla solenizantów!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Jeszcze raz prosze o wybaczenie kochane tak mi was brakowało!!!!!!!!! :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wkleje fotek troszke !!!!
Jola foty Twoje super!!!
To moi mężczyżni!!!
Obrazek
To jakaś fota tej nowej spacerówki moze nie jest dobra ale cos tam widac!!
Obrazek
Kamcio w wózeczku przed spaniem!!
Obrazek
A takie miny robi mój synek do zdięcia!!! :ico_noniewiem:
Obrazek
A to ja z moim wielkim psem który jak tylko ma okazje ładuje się na kolanka!!!
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-17, 17:25 ]
I jeszce jedno wielkiego Bydlaka!![code][/code]
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-17, 17:30 ]
A kiedyś pokazywałyscie taki skuterek do chodzenia ja zamówiłam coś takiego dla Kamilak na roczek!!
http://www.ceneo.pl/507748

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lis 2008, 19:22

Assik fajne zdjecia

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 lis 2008, 20:40

Jola_85 pisze:na tym zdjeciu ta blondynka to moja mama :ico_oczko:

ale bardzo podobna, pomyłeczka :ico_wstydzioch:
kurcze już niewiem kiedy zaczęłam to pisać ale nie wysłałam :ico_puknij:

Assik super fotki, a pies to kawał owczarka(?)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lis 2008, 20:45

Hello

moj skarb juz spi coraz lepiej nam to idzie moze w koncu sie jakis zabek przebil ze sie uspokoila ale jak sie to mowi "nie chwalic dnia przed zachodem slonca" bo nie wiem jaka mnie noc czeka

Assik fajny ten chodzik ja wlasnie mysle nad kupnem zabawki dla majki na urodzinki no i swieta chcialabym cos grajacego i mam wlasnie wielki dylemat bo tych zabawek jest masa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lis 2008, 21:12

A my właśnie w trakcie kąpieli. Dzięki za odpowiedź na moje pytanie, myślałam, że tylko ja mam takie problemy, ale widzę, że to normalne, nasze dzieci, wiedzą już, że mają jakieś własne zdanie, że mogą coś wymusić, będę się więc trzymała niereagowania na te zaczepne podskoki i płacz o nic.
Asikk, super, że już jesteś, zdjęcia fajne, Kamilek jest przesłodki, wózek wygląda fajnie :-) ten chodzik też niczego sobie :-)
Iwona, fajnie, że Maja ładnie zasnęła, oby przespała całą noc. :ico_sorki:
Ide pomóc Jarkowi.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lis 2008, 21:16

Cześc dziewczyny. My dzisiaj stawiamy torta :-D :ico_tort:

Asikk Twój pies identyko jak nasza Puma :ico_haha_01: (owczarek+husky??) normalnie takie same...

Gabriel jest strasznym terrorystą emocjonalnym, ja mu czasami ulegam, a czasami nie, a czasami mnie tak szlag trafia jak Go widzę takiego rozmiągwionego, lezącego za mną z płaczem, że mi ręce opadają normalnie... teraz spac nie chce łobuz, siedzi w łóżeczku już z 10 minut i gada głośno, wcześniej był na dole robił ze mną biszkopta, Kuba w tym czasie kroił sałatkę, a Gabriel w piżamie wsuwał ogórka kiszonego-zwariować można... idę, spróbuję Go unynać...

Ja na urodziny nie kupię pchacza, bo liczę na to, że o ile nie będzie jeszcze chodził to lada dzień to nastąpi, raczej jakąś super zabawkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lis 2008, 21:55

Musiałam iść do pomocy przy ubieraniu, bo Ulek uciekała, a jak chciał jej papmersa założyć, to się wyginała i zaczynała płakać, musiałam ją przytrzymać :-) Jak tylko ją puściliśmy, usiadła zadowolona i uchachana jakby nigdy nic.... wiemy już, że to tylko próba manipulacji nami, sprawdza nas :-) A my się nie damy :-)

Ok, uciekam laseczki, bo padnięta jestem, miałam knedle z mięskiem w sosie pieczarkowym robić, ale mi się nie chce, nie mam nawet ziemniaków obranych, a mięsko wciąż zamrożone, więc chyba zostawię to do jutra.
Spokojnej nocki

[ Dodano: 2008-11-17, 20:58 ]
Fintifluszka pisze:My dzisiaj stawiamy torta :-D :ico_tort:

Rajuśku, zapomniałam... przepraszam :-) Dużo duuuuuużżżżo zdrowia dla Gabriela, niech będzie posłuszny i grzeczny :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Fintifluszka pisze:Ja na urodziny nie kupię pchacza, bo liczę na to, że o ile nie będzie jeszcze chodził to lada dzień to nastąpi, raczej jakąś super zabawkę :ico_noniewiem:

Ja też mam zamiar jakąs zabawkę "do myślenia kupić", bo wydaje mi się, że urodziny swoje, to Ulek sama przejdzie :-)

Dobra zmykam... Pa!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 lis 2008, 22:03

Duzo zdrowka dla Gabriela!!!! :ico_tort: :ico_tort:

Assik, super fotki!! Kamilek sliczny chlopczyk :ico_brawa_01: a piesio chyba troche ciezko jak na kolankach sobie lezy... :ico_oczko: super!
Moj smyk juz chrapie, mam nadzieje ze noc bedzie spokojna!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2008, 23:03

sto lat sto lat dla Gabiego :ico_tort: :ico_brawa_01:

AsiuSuper zdjecia,ja podobnie jak dziewczyny na roczek mam zamiar kupic jakas fajna zabawke bo ten jezdzic juz nie zda egzaminu podejrzewam.

I dziekujemy bardzo za komplementy :-)
Życze dobrej nocki i uciekam bo padam :ico_spanko: buzka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość