Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 sty 2008, 01:02

Alinko ja bym natychmiast do lekarza pojechała. Z samego rana. Albo nawet do szpitala teraz. Przeciez to nie jest normalne. niech jej jakies prześwietlenie zrobia albo usg brzuszka. Nie chcę Cie straszyc, ale nie ma co robić z tego błahostki. To już za długo trwa.

Madziorka n ie wiem kompletnie jak Ci pomóc. Na twoim miejscu tez zadzwoniłabym albo pojechała do lekarza.

Kurde wychodzi na to, że ja panikara. no ale ja wole dmuchac na zimne niż później płakac, że cos zlekceważyłam.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 sty 2008, 02:09

dzieczyny jakos nie mam weny ostatnio na tt,Oli pochlania mi caly czas ....czasem nie mam chwili dla siebie,zaczynam sie cieszyc ,ze w racam do pracy na weekendy,bo odpoczne :ico_wstydzioch: to samo mam jak ide do szkoly .....czuje sie super ,jak moge na chwile odetchnac od codziennosci....nie myslcie sobie o mnie zle,ale Oliver to9 maly terrorysta :ico_haha_01: i wiem,ze to ja go tak rozpuscilam...ale wiecie jak to jest :ico_oczko:

Madziorka podaj stronke :-D
Alinko idz do lekarza z mala ,bo nie ma zartow

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sty 2008, 02:35

alinko chyba dziewczyny maja racje. lec do lekarza z mala
a karolowi dlaczego sie nie przyznasz?? przeciez w takiej chwili powinien byc ci oparciem... razem latwiej byloby wam przez to przejsc... jestescie rodzicami.. oboje odpowiedzialni za waneski
przeciez to nie twoja wina ze mala tak wymiotuje..
ach alinko nie wiem jak ci pomoc.. strasznie mi przykro :ico_placzek:

a co do mnie to poczekam. nic mi sie nie dzieje... moze takie krwawienia sa normalne podczas karmienia
gin mi mowil ze okres moge miec nieregularny przez caly czas karmienia a potem powinien sie unormowac
ale ja sadzilam ze ma na mysli jego braki a nie jeden za drugim hehe

lucy ja zamowilam takie butki dla siory
http://www.mandmdirect.com/ProductDetai ... H=A=Womens

i dla siebie
http://www.mandmdirect.com/ProductDetai ... H=A=Womens

[ Dodano: 2008-01-26, 01:45 ]
osttanio leos zasypia tylko po cycach a kaszke z mlekiem daje mu dopiero jak ide spac hehe ok 1 w nocy

takze spoko
bo sie balam ze go spase :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sty 2008, 10:12

Witam Obrazek ,noc nie za bardzo Wiki to chyba Obrazek bo co chwile sie budzila,niewiem o co chodzi,poprzednia noc przespala cala!!Musze sprzatac a tak mi sie nie chce Obrazek Obrazek ALINKO tak mi przykro ze Waneska tak cierpi jedz z nia do lekarza Obrazek MADZIORKA z tym okresem dziwna sprawa niestety niewiem jak ci pomoc Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 sty 2008, 11:27

cześć dzewczyny
załamka
padł mi monitor w kompie, i nie mam w domu neta
pisze wiec do was z pracy i w poniedziałek dopiero sie odezwe

Alinko dziewczyny mają rację jedź do lekarza, bo to faktycznie już długo trwa

Madziorka, to wyobraź sobie że ja mam okres w połowie opakowania, a jak mi sie skończy opakowanie to znowy nan okres, więc tak co 2 tygodnie. I tak jest od 2 opakowań. W poniedziałek ide do lekarza może trzeba zmienić tabletki, a jak nie to narazie całkiem z nich zrezygnuje i poczekam na normalny okres i zeby mi sie to wszystko ureogulowało i wetdy wróce do tabletek. nie wiem sama, bo juz mnie to wkurza

po wczorajszej ciężkiej nocy dziś Emi obudziła sie dopiero o 7 rano a jak wychodziłam przed 9 to dalej spała, także git, dziś sie wyspałam

w poracy ruch wiec tego posta pisze już od godziny :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale spoko, dużo kasy w kasie :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 sty 2008, 11:50

dzieki za rady, postanowilismy, ze pojedzienmy jakby dzis jeszcz było jej niedobrze..
sorka ale nie czytałam wiecej nic... spałam jak zając :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 sty 2008, 12:50

Hej! My po rozmowie z kandydatką na opiekunkę dla Helenki. Uczucia mieszane...

Alinko, ja tez bym pojechała do lekarza.

Madziorka, to samo dotyczy Ciebie z tym okresem.

Frydza, Helenka też w nocy chyba liczyła barany :ico_oczko: Ale za to pospała do 8. Niemniej jednak jestem padniętaaaaaa.

Lucy, świetnie Cię rozumiem, bo jak wychodzę na kurs, to też odpoczywam. Helenka jest baaardzo absorbująca; bywa, że również nie mam czasu dla siebie. A jeszcze od poniedziałku, a w zasadzie od jutra Krzysia nie będzie :ico_placzek: Nic to, dam radę. We wtorek przychodzą kumpele z pracy, a w środę mam już tylko egz wewnętrzny z teorii i później zaczynam jazdy. Pierwszy raz w środę zostawię Helenkę z kimś obcym (tzn nie z Krzysiem lub mamą). Przyjdzie znajome małżeństwo. Ania jest :ico_ciezarowka: więc będą mieli malutkie przeszkolenie hihi.
Oki, spadam robić testy :-/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sty 2008, 12:59

Ja juz posprzatalam a Wikunia Obrazek ,ANIU kochana czas szybko zleci i Krzys bedzie z Wami Obrazek ,jesli chodzi o spanie to ja juz jestem zielona o co chodzi tym naszym dzieciaczka,raz mi niunia przespi noc a dzis kicha!!Aniu jesli chodzi o opiekunke to wiesz musisz byc przekonana w 100% ze to ta,bo uczucia mieszane to chyba nie bardzo!!Ja opiekowalam sie dzieciaczkami to mam wprawe hihi,zawsze przekonywalo ludzi to ze od raz bobasy do mnie szly i sie tulily poprostu niewiem dzieciaczki mnie bardzo lubia!!I zobacz jak przyjdzie opiekunka jakie ma podejscie do Helenki!!

[ Dodano: 2008-01-26, 12:13 ]
ARUS I WIKI Obrazek MOJ BRAT,ARUS,I WIKUNIA Obrazek I PRZYSTOJNIAK Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 sty 2008, 13:28

Aga, właśnie na to przede wszystkim patrzyliśmy. Helenka ją bacznie obserwowała, nawet z cieniem usmiechu, ale ta pani za szybko chciała ją wziąć na ręce. I jak już u niej była, to buźka w podkówkę... Będziemy myśleć, to dopiero pierwsza osoba, mamy Jej dac odpowiedź do końca lutego. No i poeikunka ma przychodzić od połowy marca.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sty 2008, 13:34

No to moze kogos znajdziecie i Helence od razu sie spodoba,trzymam kciuki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość