joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 maja 2008, 09:34

Czesc lipcowki witam z pochmurnego Kalisza.Droga minela super Julii przespala cala droge wiec pomysl byl rewelka z jazda w nocy.Polecam.Musze juz uciekac zycze milego dzionka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wpadne jak Julii mi pozwoli poklikac
Dla solenizantow :ico_tort:
Za zabki :ico_tort:
Dla K@tki :ico_tort: trzymamy kciuki.
Fajnie ze moge zawsze tu wpasc i czuje sie jak w domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 maja 2008, 10:12

ULA_TOMEK pisze:K@tk@ dobra masz pamiec co do foteczki z jajeczki, to ponad rok temu ale ten czas strasznie leci :ico_olaboga: za miesiac mój maluch bedzie juz miał roczek, a tobie to mam nadzije ze odrazu trojaczki wyjda :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D

niech bedą i TROJACZKI :ico_haha_02: bliźnieta tez sa mile widziane hihi a i z jednego dzieciatka bedziemy sie bardzoooo radować :ico_haha_02:
Twój Pawełek to juz spory chłopaczek :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-05-23, 10:14 ]
justyna 30 Anulaf joanna 1111 bardzo DZIEKUJĘ za kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 maja 2008, 10:27

no witam u nas tez dzis deszczowy poranek, ale na poprawe humorku włąsnie wsunełam miche truskwek, bo juz sie u nas pokazały, tylko cena ciut duza bo 13 zł za kg, ale czego sie nie zrobi dla truskaweczek :-D

Aniu Pawełęk na razie ma proste włoski ale wszyscy sie smieja ze wygladaja jak bym z nim do fryzejra chodziłą bo wszytskie takei równiutkie :-D a na czóbku to mu sie w takie gniazdko ukałdaja :-D ale po cichu licze na to ze chociaz jedno z naszych dzieciaczkó odziedziczy włsoki po tatusku, bo ja sie kocham w rudych loczkach :-D

Joasiu super ze podróz sie udała i teraz mozecie sie rodzinka nacieszyc, tylko nie zpaomnija o nas bo bedziemy tesknic :-D i całuski dla Juli :-D

K@tk@ nei dosc ze spory chłopak to jeszcze wiekszy łobuzia, ale przynajmniej wesoło mam i mi sie nie nudzi :-D mam nadizje ze ty tez niedługo bedziesz miała taki charmiderek w domku :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 maja 2008, 15:18

No Kotka, potem to pobiegasz za takim malym urwiskiem :ico_oczko:
A ja to wogole na momencik, bo na zakupy trzeba jechac :ico_zly:
Wiec stawiam dla solenizantow i ich mam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2008, 16:53

cześć Lipcóweczki!!!!!
byliśmy dzis ulekarza... i tak...Milenka ma infekcję wirusową...
gardełko czerwone...
Pani doktor tak jak myślałam, chciała zapodać antybiotyk, lecz po pertraktacjach....
przepisała Oscilococillum, Tantum Verde, wapno, wit.c, w razie nasilonego kaszlu Eurespal lub prawoślazowy.....a na katar nasivin....
Ogólnie mała czuje się ok...za to ja fatalnie... :ico_olaboga:
ból głowy, trochę ból gardła...i okropny kaaaaaaaatarrrr...
juz niewyrabiam.... :ico_olaboga:
biorę witaminki...a na noc wezmę Gripex - podobno mogę jak karmię....tak pani dr.powiedziała....jak myslicie mogę Gripex????

[ Dodano: 2008-05-23, 16:53 ]
K@tk@ pisze:niech bedą i TROJACZKI bliźnieta tez sa mile widziane hihi a i z jednego dzieciatka bedziemy sie bardzoooo radować

K@tk@ trzymam kciuki za pozytywne testowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dla Veronisi za 10 miesiączków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joasiu jak znajdziesz chwilke to wpadnij do nas....

a co u Kingusi i Elizy??????
no i Małolatka tez się nie odzywa... :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 maja 2008, 17:43

Ja Violu jak cos nie tak tzn gardelko, albo katar, albo jak ktos w rodzince, to zaraz biore citrobiotic 15kropelek do wody! i jak gardlo boli to troszke wody tak zeby raz gluglu w gardle zrobic i potem polykam! 3razy dziennie i zregoly juz drugiego dnia jest ok! To lekarstwo jest naturalne (z pestek grejfrutowych) i dobre tez dla dzieci!
trzymaj sie cieplutko! ah ta pogoda! swinstwa w powietrzu... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2008, 17:54

Anulaf pisze:Ja Violu jak cos nie tak tzn gardelko, albo katar, albo jak ktos w rodzince, to zaraz biore citrobiotic 15kropelek do wody! i jak gardlo boli to troszke wody tak zeby raz gluglu w gardle zrobic i potem polykam! 3razy dziennie i zregoly juz drugiego dnia jest ok! To lekarstwo jest naturalne (z pestek grejfrutowych) i dobre tez dla dzieci!
trzymaj sie cieplutko! ah ta pogoda! swinstwa w powietrzu...

Aniu szukałam na internecie i wyskakują mi jakieś kosmetyki Citrobiotic...pianki, żele, kremy...to chyba nie to...jak masz pod ręką stronke to podeslij mi

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 maja 2008, 18:01

witajcie, ależ mam do odpisywania :ico_olaboga: , spróbuję jak mi Tadzik pozwoli, bo na razie zwiewa mi z pokoju na schody i muszę go pilnować

Violu, ja raczej bym nie wzięła Gripexu, na gardełko można popłukać wodą z solą lub z polopiryną S, polecam nacieranie maścią Vick lub dziecięcym Pulmexem Baby i zdecydowanie homeopaty jeśli stan nie jest nasilony (homeovox lub homeogene 9 na gardełko i coryzalia na katar, tylko trzeba pamiętać o ssaniu systematycznym oraz zachować godziny bez jedzenia 30 minut przed i po, aha i pasta z fluorem przy homeopatycznych też nie jest wskazana)...

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 maja 2008, 18:07

Violu, ja tylko po francusku znalazlam tzn w tym cos w innych jezykach tez jest
http://www.citrobiotic.com/index1.htm
nie wiem czy zadziala :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 maja 2008, 18:07

aha, zapomniałam Wam napisać, że odkryłam dziś rano lewą dwójkę na dole (a śmieszne to jest bo cały czas u góry prawa dwójka wychodzi i dziąsło to już wielkości jedynek, a tu niespodzianka z dołem), ale pewnie wyszła wczoraj, więc stawiamy :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość