Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 sty 2008, 00:05

katrin pisze:A ja kiedys pisalam do dagles i mi odpisala, ze zrezygnowala z TT wtedy jak byly takie ciagle klopoty z otwarciem strony i sie odzwyczaila :ico_placzek:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_noniewiem: nic więcej nie dodam...

katrin pisze:ziewczyna musi miec w zyciu cele,zeby ruszyc i tak ma byc-trzeba sie szanowac i bez sensu energi nie tracic
też mi to do głowy przyszło :-D Co się wysilać na próżno... We mnie się wdała :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 sty 2008, 00:07

katrin pisze:A ja kiedys pisalam do dagles i mi odpisala, ze zrezygnowala z TT wtedy jak byly takie ciagle klopoty z otwarciem strony i sie odzwyczaila
jaktoodzwyczaila...chociaz na chwilke raz na jakis czas by weszla :((
Czasem jak sobie przypomne ile nas bylo jak bylysmy w dwupaku...to zal mi ze teraz jest nas duzo mniej...ale coz takie zycie :ico_noniewiem: katrin, a moja synowa to Julka nie Olka :ico_oczko: :-D Kolka, a ja...stesknilam sie juz za Toba :ico_wstydzioch:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 sty 2008, 00:12

M0rD3CzKa, piekne skrapki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mroweczka-to mieliscie niezapomnianego sylwestra :ico_szoking: nic nie wiedzialam :ico_placzek: :ico_placzek: nie zazdroszcze-dobrz,ze juz wszystko w porzadeczku.U nas tez sie zapowiada przeziebienie,ja juz jestem a malemu jakby katarek sie zaczynal i sie juz martwie jak to bedzie
Delicja-a ja myslalam,ze Wigilje macie u Twojej mamy-a Twoj maz jest jedynakiem?Nie napisalas co dostala Ola od tesciow pod choinke,no bo chyba nie nastepne pudelko po butach? :ico_noniewiem:
Caro-ale masz charakter,ja tylko narzekam,ze jestem gruba i na tym koniec-zadnych mocnych postanowien :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A wyrzuty sumienia uspokajam wmawiajac sobie,ze matka karmiaca nie moze stosowac diet odchudzajacych :ico_puknij: (ale nie musi jesc slodyczy :ico_noniewiem: )
Hektorka -ja tam nie widze zadnego zbednego nadmiaru w Twojej figurze,wiec Ty nie musisz katowac sie zadna dieta :ico_nienie:
Kamelek-ja tez mysle,ze truskawki,np moj siostrzeniec w zeszlym roku wypil tylko troszke szampana dla dzieci i byl za dwa dni obsypany jakby mial odre :ico_szoking: Lekarka powiedziala,ze bardzo duzo dzieci jest uczulona na barwniki zawarte w takich szampanach,landrynkach itd.Ja Ci gratuluje,ze gotujesz sama dla malej,ja po kilku probach zrezygnowalam prawie calkowicie bo nie chcial mojego jesc :ico_placzek: ,ale musze znowu sprobowac.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 sty 2008, 00:13

ooo Koleczka jest :ico_brawa_01: :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 sty 2008, 00:14

M0rD3CzKa pisze:a moja synowa to Julka nie Olka

:ico_sorki: za pomylke,to dlatego,ze mozg po kilku paracetamolach nie nadaza za klawiatura i pisze co innego niz chce :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-04, 23:16 ]
Nareszcie jest ktos tu ze mna wieczorowa pora :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-04, 23:17 ]
M0rD3CzKa, co moge dac profilaktycznie malemu na rozwijajace sie przeziebienie?Moze masz jakis tip

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 sty 2008, 00:21

katrin, proponuje zyrtec i witaminke c...chyba nic innego nie mozna za bardzo...a jak juz kaszlepodaj mu jakis lekki syropek... moze sprobuj tez nasmarowac go mascia rozgrezwajaca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 sty 2008, 00:24

M0rD3CzKa pisze:katrin, a moja synowa to Julka nie Olka
czy ja ślepa jestem?? Ja nie widzę takiego tekstu?? Oczywiście, że Julcia jest synową Mordeczki :-D :-D
Mordko ja toże bardzo tęsknię :-D
Katrin a gdzie Ty jesteś gruba?? :ico_nienie: jejeu, dziewczyny, w jakąś manię popadłyście czy jak?? same suchelce a o dietach non stop dają :ico_olaboga: na wiosnę pomyślicie, a w ogóle jak musicie się już odchudzać to od "pojutrze" :-D

[ Dodano: 2008-01-04 ]
ja też bym obstawiała witaminki i maść rozgrzewającą :ico_noniewiem: zwłaszcza na stópki :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 sty 2008, 00:34

Dzieki dziewczyny,posmaruje taka mascia na przeziebienia,fuj,nienawidze byc przeziebiona-sam katar powoduje,ze czlowiek sie podle czuje,a co czuje takie male dzieciatko jak nie ma pojecia co sie z nim dzieje..
a gruba jestem naprawde,wygladam jak w 6-7 miesiacu ciazy i ciagle mam wilczy apetyt :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 sty 2008, 00:35

Kolka pisze:same suchelce
ja niestety nie sucvhelec...ostatnio nie moge patrzec na swoj brzuch :ico_zly: ale...dieta..pojutrze :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 sty 2008, 00:37

żebym fotki nie widziała to bym może i uwierzyła, ale myślę, że skromność przez Ciebie przemawia :-D Apetyt masz prawo mieć, w końcu 90% ludzi ma zimą większy apetyt, bo potrzebujemy więcej kalorii itd. Ja też mam duzy apetyt i nie płaczę- jak nasze dzieci na dobre się rozkręcą, zaczną chodzić to nie będziesz wiedziała nawet kiedy a schudniesz. Nos do góry! :-D

[ Dodano: 2008-01-04 ]
M0rD3CzKa pisze:ale...dieta..pojutrze
i tak trzymać!! na brzuchi nie patrzcie tylko przed siebie! :-D Mój tez niedługo na kolanach będzie mi leżał, ale co ja zrobię, jak ja lubię jeść?? :ico_olaboga: Dieta to mój wróg :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość