Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 lip 2012, 10:31

Madleine, a nie macha Ci tam rączkami w kroku hehe ?
Główka się obniża i napiera, mało komfortowe to strasznie...
Jeszcze nie macha,ale jego głowa nie daje mi spać w nocy - ból okropny :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 lip 2012, 10:44

mi też lekarz mówił że bezpieczny jest skończony 37 tc,czyli dokładnie początek 38 tygodnia(37+6)

[ Dodano: 06-07-2012, 10:46 ]
ale broń boże nie chcę się mądrzyć,porostu naoglądałąm się troche w szpitalu,i wiem że lepiej dotrwać jak najdłużej......

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 lip 2012, 10:48

(37+6)
To zalezy jak u Was licza... tutaj skonczone tygodnie i skonczony 38 to donoszona...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 lip 2012, 10:50

Mad., aha ,no to mi tak i lekarz i położna tłumaczyły że tak to liczą......
w każdym bądż razie im dłużej tym lepiej.....

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 lip 2012, 13:11

a co tu tak cicho ? Wszyscy nad wodą ? :-)
My jutro jedziemy nad jeziorko,juz biore probiotyk na wszelki wypadek :-)
Strasznie mnei swędzi dół brzucha,ale nie ruszam bo mam tak napięty ze jak wczoraj sie podrapałam bo mi popękały tam naczynka ;/

Marzy mi się pobudka,ubranie bikini,sukienka,sniadanie hotelowe i plażaaaaa ojjjj strasznie mi sie marzy :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 lip 2012, 15:20

U nas upal nieziemski Tomek sie kapie ja co jakis czas tez chlodze.
Co do przyspieszania porodu to mi sie wydaje ze wszystko w swoim czasie i ze to moze przyspieszyc maks o pare dni a napewno nie o jakis tydzien czy dwa.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 lip 2012, 15:38

Zaraz umrę przez tą pogodę :ico_olaboga:

Kasiala rano pisała że jest w szpitalu na patologii ciąży przez ten swój ropień na wardze. Lekarze straszą że będą ją trzymać do samego porodu ale jej gin pociesza że w poniedziałek wyjdzie jak nic się nie ruszy.

Straszny skwar...dzieciaki kąpały się w basenie a ja w cieniu na krzesełku miałam ich pilnować...jestem wymęczona samym siedzeniem i ciągłym zwracaniem uwagi...nie chlap...nie biegaj...nie rzucaj zabawkami...nie syp piachu do wody :ico_szoking: Jak dobrze że już udało mi się nagonić moją gwiazdę do domu :ico_sorki:


Mad.
...cudowne właściwości spermy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Jak widać nic nie działa doskonale.

[ Dodano: 06-07-2012, 15:42 ]
laupina dzięki za pocieszającą historię... i widzę że u Ciebie również był zachowany bezpieczny odstęp między ciążami...Myślałam że ryzyko rozejścia się blizny dotyczy tylko kobiet które nie przestrzegają tego wymaganego odstępu min 1,5 roku.
A o żelu pogadam z nią jak będę na tej teoretycznie ostatniej wizycie czyli 12.07.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

06 lip 2012, 16:52

widzę że u Ciebie również był zachowany bezpieczny odstęp między ciążami...
u mnie było 4 lata i 9 miesięcy, a powiem Ci,że dygali bardzo, ja sama nawet nieświadoma byłam tego zagrożenia. Ordytor powiedział, że muszę rodzić jak on będzie i patrz jak wycyrklował na środek swojej zmiany.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 lip 2012, 19:34

laupina, żałuję tylko że nie mam lekarza ze szpitala...tzn miałam ale w ciągu tych 9 miesięcy ciąży wiele się wydarzyło i moja lek. prowadząca, która była ordynatorem oddziału poszła na emeryturę i już nie pracuje od 2 miesięcy. Ma tylko prywatną praktykę. Nowa dyrekcja przyjęła nowych ginekologów...nie znam żadnego. Ze starej ekipy została tylko jedna lekarka ale strasznie nawiedzona :ico_chory:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

06 lip 2012, 20:05

Witam laseczki :ico_ciezarowka: i te dzieciate również ;P

Mężulek mi kompa przyniósł to teraz będę z Wami.

Madleine mi lekarka powiedziała ze od 37 tc to można bezpiecznie już baraszkować i awet ginek o tym mówił poza tym to nie tak od razu wszystko łapie a sperma zawiera prostaglandyny które mają właściwości rzwierające a przy orgazmie i masażu sutków wydziela się oksytocyna :-D

Gosia zazdorszcze smażenia się mi na szczęscie do spzitala mążwiatrak przywiózł bo mozna było jobla dostać wczoraj to myślałam ze się uduszę masakra była :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale coś mi się wydaje że moze bez Kajki nie wyjdę bo chyba mi czoperek odchodzi :ico_brawa_01: w każdym bądź razie w toalecie coś podbarwione krwią ze mnie ucieka :ico_szoking: zobaczymy bo dostałam opatrunek na ten ropień i mam mega podpachę to czy zejdzie coś wiećej... bo mało tego było... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość