Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lis 2007, 08:59

KALENDARZE na allegro jest sporo ale dużo jest takich kiepskiej jakości robionych w domu drukowanych na zwykłej drukarce, więc lepiej nie bierzcie pod uwagę tych najtańszych jezeli zależy wam żeby to było porządnie zrobione.
Ja kupiłam tutaj:
http://www.allegro.pl/item271471880_ind ... mi_a3.html
Gościu sprzedaje naprawdę dużo kalendarzy. Komentarze ma same pozytywne i wszyscy są zadowoleni z kalendarzy. Poza tym to jest drukarnia, w której gościu zatrudnia 60 osób więc nie jest to jakaś domowa robota.
Gościu działa bardzo szybko. Jednego dnia przed południem wysłałam mejlem mu zdjęcia, za trzy godziny miałam już projekt do akceptacji. Stwierdziłam, że jedno zdjęcie mi nie odpowiada i nie było problemu, żeby je zmienić. Poza tym, w kalendarzu można zaznaczyć kilka dat innym kolorem.
No i wczoraj zaakceptowałam projekt i kalendarz już jestgotowy. dzisiaj będzie wysyłany kurierem.
A jeszcze z bajerów: w internecie cały czas można śledzić co się dzieje z naszym zamówieniem, na jakim jest etapie.
Ale im bliżej świąt tym to będzie dłużej trwało więc nie zwlekajcie za długo.

hi hi, może jak się zdecydujecie na kalendarze u tego gościa to powinnam u niego jakiś rabat dostać za znalezienie klinetów?

kilka przykładowych stron z mojego kalendarza:

okładka (to ja w środeczku z moimi siostrami):
Obrazek

córeczka siostry (teraz ma pół roczku):
Obrazek

Joasia (to zdjęcie już widziałyście):
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 lis 2007, 09:02


Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lis 2007, 09:09

karolas, ten kalendarz co znalazłaś wygląda fajnie, podoba mi się pomysł z sentencjami na każdej stronie, ale gość bardzo mało do tej pory sprzedał tych kalendarzy, komentarzy niemalże nie ma od klientów więc chyba bym nie zaryzykowała u niego.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 lis 2007, 10:46

O rany ale się rozpisałyście od wczoraj!
Karolas no właśnie nie wiem co z tym katarem ninowym..Dziś jadę z Zuzia do kontroli to przy okazji zapytam
Jak pozwolicie to tez wlkeje kilka zdjec - Aga Wasze sa super!
To zrobiłam kiedys wieczorkiem
Obrazek
tu widac jak psy ciagna sanki z Zuzia
Obrazek
obie dziewczynki na tychze sankach
Obrazek
Ninusia
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lis 2007, 10:58

qunick, ale ci zazdroszcze tego śniegu, ciekawe czy u mnie w Poznaniu chociaż raz będzie można wybrać się na sanki.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 lis 2007, 10:59

No nie wiem teraz jest odwilż i breja...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lis 2007, 11:07

qunick, ale przez kilka dni był chyba fajny śnieg, co? U nas też dzisiaj jest ciepło, na termometrze w cieniu mam 5 stopni.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 lis 2007, 11:12

qunick, sliczne zdjecia! ale dziewczyny mialy zabawy na sankach!!!! a u nas zero sniegu, normalnie jesien okropna a tak bym Julcie zaprosila na saneczki hihihihi

dziewczyny alescie sie rozpisaly!!!! tylko jeden dzien a tu sie doczytac nie moglam hihihi ale przeczytalam wszystko!

magdzinka :ico_olaboga: jaka ta zyrafa tania :ico_olaboga: u nas ponad 100 zl kosztuje, widzialm ja w sklepie i sie zastanawialam wlasnie czy ja kupic na swieta Julence, ale zobaczymy jeszcze bo juz Lego Klocki dostanie i juz dwa prezenty co juz i tak otworzylismy dostala ( lalke i stajenke z konmi FisherPrice Little People ) ale masz racje ta zyrafka jest super, i to tez takie w sumie klocki.
No ale Joaska dala popalic twojemu mezowi hihihi on tu sie stara jej dzien urozmaicic i na spacerki zabierac, a panience sie nie podoba hihihiih jak to czytalam ze smiechu nie moglam ze ona tak glowe odwracala od niego hihihi swietnie to musialo wygladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihihihi

wkurzanie sie Julenka jak sie wkurza i jest nie po jej mysli to rzuca rzeczami, cokolwiek w reke w jej wpadnie bum z wielka zloscia na podloge i jeszcze przy tym parsknie :ico_olaboga: ale jeszcze czasu jest troszke bo rozumiec nie umie, tyle co ignoruje jej niedobre zachowanie wiec po chwili przestaje widzidz ze na mnie to wrazenie nie robi, za to chwale ja i zagaduje jak jest grzeczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwona fajnie to brzmi taki stolik edukacyjny, mialas juz moze cos na oku? ciekawa jestem jak to wyglada! :ico_brawa_01: :-D

asiam jaki piekny domek z mebelkami znalazlas na allegro!! tak mi zmieklo serce! w dodatku mozna samemu sobie pomalowac hihihi moze amja i taki dom pirata?? w sam raz dla twojego synka jak troszke podrosnie hihihiih achhh juz sie nie moge doczekac jak Julcia skonczy chociaz te 2-3 latka zaraz sie zaczne ogladac za takimi slicznosciami!

kalendarz jaki super pomysl! dobre macie glowy kobitki! chetnie sama bym sobie powiesila taki kalendarz na scianie hihih tylko kto mi go spodaruje hihihih

lulu GRATULACJE!!! a widzisz mowilam ci ze zdasz wystarczy sie zrelaksowac! zdolna jestes kobita szczegolnie ze musisz pamietac ze przeciez polka nie jestes a poszlo ci lepiej niz nie jednej polce na obronie!!! super! to teraz mi bedzie wstyd jak bede miala egzamin na przyszly rok bo ja tez dunka nie jestem ale po dunsku musze zdawac :ico_wstydzioch: a jak nie zdam :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

kajunia swietny pomysl z tymi klockami! szczegolnie jak juz widzisz ze czyms takim lubi sie Milenka bawic, i drewno to najzdrowszy material przeciez, a takie kloceczki starcza na dluzej nawet jesli przez jakis czas o nich zapomni napewno jej sie przydadza nawet jak juz 3 i 4 latka bedzie miala, a mozna je uzywac juz od teraz bo nasze dzieciaczki juz sa gotowe, wlasnie to mi sie podoba w klockach ze sa takie uniwersalne i mozna je uzywac niezaleznie od wieku :ico_brawa_01:

dorotka cale szczescie ze goraczki wczoraj nie miala, ale juz od wczoraj wieczorka katarek, dzis jej podlozylam poduche pod materac zeby lepiej jej sie oddychalo i dzis juz sie nie budizla tak czesto dwa razy ale wstawac nie musialam tylko ona sie przebudzila pokrecila i poszla dalej spac, ale masz racje trzeba by taka nocke mezom sprawic hihihihi od poniedzialku ide na praktyki wiec musze wstawac okrutnie wczesnie cos kolo 5.30 jak dla mnie masakra a A. musi sama wtedy Julenke przygotowac, wiec moze troszke go oswieci hihihiih

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 lis 2007, 11:31

AGA0604 piekne foteczki a filmik ze spiewem jeszcze lepszy hi hi hi ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
OLALA no tak masz racje na to nie zwróciłam uwagi ale bardzo mi sie podoba ten kalendarz i ten co ty wybrałas tez jest fajny tylko ja tak szybko wczoraj wezłam i wpisalam na allegrokalendarze i tylko mi chyba 3 z dzieciecymi zdjeciami wyskoczyly ale nie bylam w tej kategorii co ty znalazłas :)
QUNICK jenyy ale u was sniegu u nas zero jeszcze wcale nic nie lezało na ziemi :( i kto wie czy w ogóle na saneczki sie wybierzemy w zezłym roku nie bylismy :( bo chyba po błocku bysmy musieli jezdzic ;)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2007, 12:27 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

23 lis 2007, 11:59

Eve: bardzo Ci dziękuję jesteś kochana:):*

nie wiem kiedy Was przeczytam...bo nie mam za bardzo dostępu do internetu...jestem bardzo ciekawa co tam u Was...

ps: Kacperek nauczył się wchodzić na łózko...ma 6 ząbków szuka 7...lubi tańczyć....i duuuuzo stoi sam:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość