Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 sty 2008, 14:32

Mam nadzieję :-)
Super foteczki Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 sty 2008, 16:40

Frydza super fotki
Madziorkaa bierzesz tabletki? bo ja juz nie biore ,mialam okres 2 miesiace temu,a teraz nic ...juz 2 testy zrobilam ze strachu :ico_oczko: na razie mi nie spieszno...Oli daje nam ostro popalic... :ico_haha_01: bedzie z niego lobuziak ,ze ho ho i charakterek uparciucha ,chyba po mamie :ico_oczko: o lozeczku juz dawno zapomnial :ico_oczko: to nam nie przeszkadza,tylko to,ze taki stary malutki he he chce filmy z nami ogladac ,no i ciagle w towarzystwie,,,wczoraj w banku zaczepial ludzi z takim zaangazowaniem,ze sie wszyscy smiali :ico_haha_01: towarzyski po tacie,bo Tomek uwielbia byc w centrum i ciagle ma ochote na gosci....z tym to sie Oli za nim wdal :ico_oczko:
Aniu dzieciaki nam rosna i coraz bardziej wymagajace....kurcze problem z ta opiekunka,bo w sumie to obca osoba...ja w czw zostawilam malego z kumpela i mialam stresa,ale bylo ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sty 2008, 19:05

CZESC Obrazek bylismy z Wikunia na godzinnym spacerkuhihi i oczywiscie shoping zaliczony Obrazek ,rozebralismy wreszci choinke,bo zawsze nie bylo czasu,mezulek jutro jedzie na gielde samochodowa okukac jakies nowe auto dla nas .DZIEKUJEMY ZA POCHWALKI Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sty 2008, 20:27

czesc mamuski hehe

wlasnie wrocilismy z basenu hehe leos szalal na maxa :ico_brawa_01: ... normalnie swirek maly :-D
smial do wszystki ch cala paszcza hehe pluskal w wodzie jak oszalaly hehe tylko 30minut ale taki wyszedl padniety, ze nawet podczas ubierania lezal bezwladnie hehe

adas probowal z nim zanurkowac doslownie na sekundke zanurzyl mu buzie w wodzie. bo balismy sie sami na dluzej
ale ten wynurzyl sie bez zadnego wzruszenia. i nadal smial i pluskal hehe :ico_szoking:

ja czuje sie wreszcie prawdlowo podczas @
moze to pierwsza @ prawdziwa hehe
bo pozostale bez najmniejszego bolu ani zapowiedzi sie pojawialy
a teraz standardowo bol glowy i lekki brzucha hehe
takze luz :-D

ale wszsytkie sa obfite... pewnie tak bywa po porodzie bo pamietam jak prawie kazda z was na to narzekala hehe

frydza dzieciaki super!!!! sliczna parka kuzynostwa hehe

lucy no to oli w sam raz by sie z leosiem skumal hehe
tak sobie myslalam ostatnio ze jak juz sie tam zadomowimy to moze sie spotkamy wreszcie z wami? to tylko 2 godziny jazdy hehe dla nas pikus
mam nadzieje ze i wy jestescie chetni? jakby co to juz zapraszam


aniu zycze powodzenia w poszukiwaniach opiekunki, sama tez bym sie obawiala.. wiesz zawsze inaczej jak wpuszczasz obca osobe do domu dla helenki
a inaczej oddac pod opieke do zlobka... hmm sama nie wiem

dla mnie na razie to odlegla sprawa dlatego mysle o czyms w rodzaju zlobka i poki co nie mam obiekcji hmmm hehe ale podejrzewam ze tez latwo nie bedzie hihi

alinko i jak z waneska? lepiej? mam nadzieje

aniu no to czekamy na ciebie. bedziesz nas ogladac teraz w nowym ekraniku hehe

zaraz beda placki ziemniaczane mm pycha
czekam z wytesknieniem hehe

a leos jak padl po basenie tak nadal spi
i znow kapiel o 21 hehe

ooo wstal lece z cyckiem
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sty 2008, 22:08

Ja po kapieli w macie ozonowej odlotttttttttttttttt Obrazek ,Wikunia spi!MADZIORKA to super ze Leos lubi tak plywac Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sty 2008, 22:21

hehe pustki.. na maxa

a my sobie ogladamy programy wojewodzkiego hehe
lubimy smiac z tego swira hehe

obzarlismy sie plackami na maxa z sosikiem tzatziki hehe
choc ja wole na slodko.. z cukrem badz dzemem... pychaaaaaa

a jeszcze kwasne zelki wcinam mniam mniam.. zaraz pekne hehe

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 sty 2008, 10:08

madziorka hihi pisze:
obzarlismy sie plackami na maxa z sosikiem tzatziki hehe
choc ja wole na slodko.. z cukrem badz dzemem... pychaaaaaa


z dżemem :ico_szoking: ja z cukrem słyszałam, że się je, ale z dżemem - muszę spróbować

co do żłobka, to w Polsce sa nieco inne realia niż w uk... myśleliśmy o takim rozwiązaniu, ALE okazuje się, że w jedynym żłobku w naszym miasteczku przyjmują dzieci od roczku dopiero; poza tym z tego co się orientuję, to na jedną panią/pana powinno przypadać tylko 2 takich maluszków, a wiem, że tak nie jest; trzecia sprawa - w żłobku ponoć dzieci często chorują, więc ja na razie dzięuję; przedszkole od 3 roku życia oczywiście, jak najbardziej; wtedy i choroby nie straszne, ale u takiego maluszka zdecydowanie odpada żlobek :ico_nienie: zmykam, bo moja Malusia na mnie syczy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sty 2008, 10:16

WITAM Obrazek u nas nocka ok!!ANIU żłobek to tragedia same chorobska ,ta dziewczynke co pilnowalam to ona byla najpierw 3 dni w zlobku i biedna cala pupke miala czerwona i od razu chora,biedne dziecko,dlatego zostalam jej opiekunka :-D MILEJ NIEDZIELI Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 sty 2008, 10:26

Aga, cieszę się, że u Was nocka ok, u nas beznadziejna, jak zwykle...
A żłobek nie wchodzi w grę m.in. własnie z powodu chorób.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sty 2008, 10:59

ANIU POWODZENIA W SZUKANIU OPIEKUNKI Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość