Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 lis 2008, 12:27

Arturek to calkiem taki jak TY
o jak mi miło :ico_haha_02: lubię słyszeć że jest podobny do mnie, choć ja jeszcze takiego podobieństwa nie widzę
coraz częściej wspominam jak to było rok temu.....
ja jakiś tydzień może dwa temu czytałam nasz temat jak czekałyśmy z brzuchami która pierwsza i co nas boli jak się czułyśmy, fajnie tak powspominać.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2008, 12:38

czesc dziewczyny witam sie i jaa w zasadzie my bo mały maruda siedzi mi na kolanach. taki maruda ostatnio ze szok :ico_szoking: chyba te 3mu dokuczaja. u nas nocka masakra i to któras z rzedu pobudka co 1h nie wiem co sie dzieje. :ico_olaboga:
niepisałam wam dzieki za opinie o zdieciach i za ciepłe przyjecie ponownie. sto lat dla Gabiego :ico_tort: :ico_tort: u nas mrozu nie było ale wasze foty super.
Majunia dzisiaj spala bardzo ladnie budzila sie o 1 i 4 i przed 7 wstala zaraz bedziemy jesc sniadanko i z pieskiem na spacerek musimy isc
brawa dal Majeczki za spanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wysypka Niusi zeszła juz zupełnie, ma jeszcze tylko takie plamki na buźce, ale myślę że to też za chwilę minie.
No to slicznie duzo zdrówka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja na urodzinki tez cos "myslacego" musze poszukac.... tez mysle ze "wejdzie na wlasnych nogach" w Nowy Rok....
Ja też mam nadzieje ze Kamilek juz bedzie sam chodził , ale on to jest leniuszek ostatnio nawet za raczke nie chce mu sie chodzic odrazu na pupe!!Dal tego zamówiłam ten chodzik , ale kurcze właśnie dostałam meila ze w tym sklepie gdzie zamawiałam nie ma go musze gdzies indziej zamówic.
I my się witamy Ulek dzisiaj ładnie spała, jedna pobudka o 2, wzięłam ja do łóżka, potem obudziła się o 6, dałam jej herbatkę i spałyśmy do 8:15. Więc się nawet wyspałam
No brawa dla Ulci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurcze to widze ze tylko u nas tak cienko ze spaniem!!!
A tak a propo to Kamil juz spi mi w dzien tylko raz zasypia mi na rekach przy kaszce o 12 potem kłade go do łóżeczka i spi 2h tak slodko to wyglonda jak zasnie na rekach :ico_placzek: aż mi sie łezka kreci w oczku tak kocham tego mojego baka!!!
u nas też super pogoda, słoneczna ale mroźno bardzo. Poleciałam dzisiaj z aparatem na dwór zdjęcie mrozowi zrobić (o 9-tej) bardzo lubię robić takie foteczki, szczególnie makro (to nic że aparat taki sobie, bez zbliżeń jest ok )
zaraz wrzucę foteczki
Kurcze super te foty ślicznie wyglonda ten szron!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Że o tej porze to czekałyśmy która pierwsza, jak będą wyglądały nasze maluszki, że już nie możemy sie doczekać porodu itd.......
Też o tym myślałam a już tym bardziej jak mój mi ostatnio powiedziała ze chce mieć drugie dzieciatko i to juz całkiem nie długo :ico_puknij: powiedział mi ze jak Kamilek skończy 2 latka zaczniemy znowu sie starac .Ciekawe jak to teraz nam pujdzie czy tez tak cieżko jak teraz!! :ico_puknij: :ico_placzek:
Ok uciekam narazie. a dostałam wreszczie ten kombinezon z Qella sliczny tylko ........... :ico_olaboga: :ico_olaboga: za duzy na przyszły roku chyba!!!!! Znowu posłuchałam męża :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2008, 13:34

Majunia spi a ja chyba tez sie ide polozyc na godzinke ja teraz tak jak male dzieci jedna drzemka dziennie musi byc

Assik u nas drzemka tylko raz dziennie juz od dawna sa tego plusy takie ze majka chodzi spac ok 20 czasami jak pospi dluzej to wtedy sie meczymy wieczorem

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 lis 2008, 13:38

a Artur usnął o 10, przebudził się na pół godziny po czym znowu usnął o 11 i śpi do tej pory, pojęcia nie mam czy się wybierze na drugą drzemkę i jak dzisiejszy dzień będzie wyglądał, ja się nudzę już jak on tyle śpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2008, 13:47

Assik u nas drzemka tylko raz dziennie juz od dawna sa tego plusy takie ze majka chodzi spac ok 20 czasami jak pospi dluzej to wtedy sie meczymy wieczorem
to fakt Kamil tez wieczorem szybko zasypia tak 19:30 20:00 przy kaszce usypia ,
a Artur usnął o 10, przebudził się na pół godziny po czym znowu usnął o 11 i śpi do tej pory,
no to super no mój brzdac zasnoł jak zwykle na rekach przy kaszce zaniosłam go do łóżeczkapospał 30min i własnie sie obudził masakra :ico_olaboga: chyba pujdziemy na spacer choc wieje strasznie dzis nad morzem :ico_olaboga:
wiec jak co uciekam a narazie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lis 2008, 14:29

My już po spacerze, wzięłam Ulek w chuście, więc mi zasnęła o 11 i spała pół godziny, nie wiem teraz o której znów zaśnie, na razie nie wygląda na zmęczoną. Zjadła obiadek, a teraz dobija się bułką.
Mrozik i u nas rano był, Jarek mówił mi, że o 6 było -3 stopnie... brrrr, dobrze, że nie muszę tak wcześnie wstawać.

Też sobie wspominam jak to było rok temu, jak wielki brzuchol już miałam, jak mnie zgaga męczyła, ręce cierpły i ciężko mi się spało. 1 rok, a takie wielkie zmiany, rok temu jeszcze Ulek w brzuchu była, a teraz prawie sama chodzi.... niesamowite.
Renia, zdjęcia ekstra, też lubię takie robić, ale ja raczej fotografuję kwiaty i pączki wiosenne, ale będę musiała też coś ze szronem się pobawić.
już tym bardziej jak mój mi ostatnio powiedziała ze chce mieć drugie dzieciatko i to juz całkiem nie długo :ico_puknij: powiedział mi ze jak Kamilek skończy 2 latka zaczniemy znowu sie starac .Ciekawe jak to teraz nam pujdzie czy tez tak cieżko jak teraz!! :ico_puknij: :ico_placzek:
A Ty nie chcesz tak szybko?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2008, 14:35

Wlasnie pije kawke jak ktoras ma ochote na druga to prosze sie czestowac

musze dzisiaj okna pomyc choc bardzo mi sie nie chce jakos tak dziwnie sa brudne na wysokosci ok 70cm nie wiem czemu :ico_oczko:

kilka dni temu mierzylam Majke i ma 78cm wiec urosla 5 od ostatnie wizyty u lekarza tylko nie wiem czy ja dobrze zmierzylam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2008, 14:42

A Ty nie chcesz tak szybko?
Ja ja to mogła bym już teraz za ciosem cios ale mój nie chce!! Ale nie dziwie sie tyle się teraz dzieje w naszym życiu zaraz przeprowadzka na nowe mieszkanko no i koszty z tym zwiazane a on sam tylko pracuje!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 lis 2008, 14:44

A tak a propo to Kamil juz spi mi w dzien tylko raz zasypia mi na rekach przy kaszce o 12 potem kłade go do łóżeczka i spi 2h tak slodko to wyglonda jak zasnie na rekach
kurcze moj to chyba w zyciu przy jedzeniu nie zasnal.... moze jak mial 2-3 tygodnie... :ico_oczko:
u nas drzemki raczej 2 w ciagu dnia, ok. 10-11 - tak z godzinke, i po poludniu ok. 14-15 tez z godzinke.... wieczorem przewaznie to zaraz po 20.00 odplywa... :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2008, 14:46

kilka dni temu mierzylam Majke i ma 78cm wiec urosla 5 od ostatnie wizyty u lekarza tylko nie wiem czy ja dobrze zmierzylam
Ja ostatnio tez mierzyłam Kamilka zobaczyłam jak stoi dokad siega i potem zmierzyłam cm i ma 83cm tak mi wyszło!! Zresztą tak jak na niego patrze to wydaje mi sie ze on codzinnie jest większy!!! :ico_szoking: :ico_haha_02: :ico_smiechbig: ;-) ja się chetnie poczęstuje :ico_kawusia: zrezygnowałam ze spaceru zimno i wieje a Kamikowi katar soączy sie z noska juz mu zaaplikowałam wapno i 2 dawke wit C mam nadzieje ze obedzie sie bez lekarza goraczki nie ma :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości