Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 paź 2009, 20:31

bigottka, spij dobrze, albo do szpitala Ci życze bo wiem że byś juz chciała urodzić :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 paź 2009, 21:12

No jestem juz :-D co do malin to nie kupiłam bo zal mi kasy było tym razem ale kupiłam jogurt z malin :-D a teraz zjadłam sobie kromeczke z własnorecznie robionym twarozkiem ze szczypiorkiem i rzodkiewka :ico_brawa_01:
Moj narazie nie patrzy na boks bo sa nudy ale po mam talent właczymy na boks zreszta ja sama jestem ciekawa tej walki
Bigottka - jak ty na czworaka mozesz chodzic ja jak zejde do parteru to mąz musi mnie podnosic bo nie daje rady wstac - brzuszek juz mi przeszkadza i czuje ze znowu mi opadł bo w aucie juz siedziec nie umiałam musiałam jechac z wyprostowanymi nogami tak mam nisko brzuch ze to masakra jakas
A odnosnie brzuszka Bigottka to ktos dzisiaj na forumku piała ze jak brzusio opada w pierwszej ciazy to ponoc miesiac przed porodem hehehe ja na szczescie mam juz tak od bardzo dawna zreszta przy drugiej ciazy to opada dopiero przed porodem no ale moja klucha to od poczatku jest nisko


A i jeszcze jedno przeczytałam na necie ze jak jest mocna zgaga to ponoc dziecko bedzie miało duzo włosków heheheheh a mnie meczy bardzo ....

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 paź 2009, 21:19

A i jeszcze jedno przeczytałam na necie ze jak jest mocna zgaga to ponoc dziecko bedzie miało duzo włosków heheheheh a mnie meczy bardz
to mpje bedzie łyse :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 paź 2009, 21:25

isiawarszawa, ale mnie zgaga tez meczyła z synem i tez był łysy heheheh i to do roku taki mały kojak a teraz mysle ze mała bedzie miała włoski i fajnie by było zeby miała czarne po tacie :), ja juz mam dosc zgagi nigdy w zyciu nie miałam tylko własnie w ciazy

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 paź 2009, 21:30

ja tez miałam tylko w ciąży
ale nie duzo... tylko troszeczke

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

24 paź 2009, 21:43

Sabcia co do chodzenia na czworaka to jest mi łatwo zejść do parteru ale gorzej ze wstaniem ;-) A co do opadniętego brzucha to zauważyłam że dopiero mam taki od tygodnia ale jak wiesz każda inaczej przechodzi ciążę ;-)
Co do zgagi to ostatnio jak już pisałam to miałam zgagę nawet po chrupkach kukurydzianych co było bardzo męczące teraz nawet wypiłam herbatkę i czuję jak zaczyna mi się zgaga i cóż na to nic nie poradzę ;-)
Jo niby miałam iść spać ale jak widać zaczęłam oglądać mam talent i co ja się naśmiałam że głowa mała.
Wiecie ci normalnie dzisiaj to jestem w szoku bo przez pół dnia boli mnie podbrzusze a teraz to już w ogóle zaczyna coraz bardziej może się nakręcam ale może się coś zaczyna nie wiem zobaczymy jak przeżyję noc ;-) jak nie przejdzie do jutra to przejadę się do szpitala na ktg dla świętego spokoju.
Ale żem się rozpisałam ;-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 paź 2009, 21:50

Ale żem się rozpisałam
a rozpisuj sie na zdrowie.... :)
mnie masakrycznie plecki bolą... a nie mam jak tutaj zmienic boku... heh

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

24 paź 2009, 21:51

isiawarszawa, współczuję bo ja też nie lubię za długo leżeć na jednym boku dlatego tak cierpię w nocy bo kręcę się jak wsza po nonono ;-) a i tak nigdy nie mogę znaleźć wygodnej pozycji.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 paź 2009, 21:53

bigottka, no ja jak wstaje to mam szeroko nogi roztwarte i podpieram sie o kolana a potem to juz jakos leci
co do zgagi to ja mam po wszystkim nawet po wodzie ale ja wiem czemu ja juz mam poprostu mał miejsca w brzuszku i scisniety zaoładek bo nawet jak wody sie napijam to mi sie dzwiga a jak sie dzwiga to kwasy zoładkowe a po tych kwasach własnie jest zgaga takze czy po wodzie czy po herbacie a przedewszystkim własnie po malinowe
mi bol brzuszka przeszedł ale dzis byłam juz 3 razy w wc ze stolcem

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 paź 2009, 21:54

wogóle to zaraz chyba spac ide, jakos mi sie tak chce, w zasadzie pewnie dlatego ze nie drzemałam w dzień

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość