Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

13 sty 2012, 00:45

Asieńka86 napisał/a:
coś ostatnio śpiąca jestem
- a kiedy pilas glukoze?
z 3 tygodnie temu.. ale cukier mierzę co jakiś czas, bo tata cukrzyk... i bliżej mi do niedocukrzenia :ico_oczko: ponoć niektóre ciężarne tak mają, że koło 30tygodnia powraca im wieczne spanie :ico_wstydzioch: ja tak miałam na początku ciąży- gdzie usiadłam to spałam, teraz powraca :ico_wstydzioch: zaczęłam oglądać film na tvn i po spaniu hihi

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

13 sty 2012, 06:52

Duzo piszecie.
nocka paskudna. Odezwały sie moje problemy ze zdrowkiem po 2 latach. :roll: Odleciałam na chwile.
Efekt jest taki ze cala jestem obolała i cos mi sie z barkiem stało ;/
Do tego narazie ruchow nie czuje. Ale jest wczesnie rano. No i od wczoraj boli mnie brzuch jak na @..
Tez miewacie taki ebole ? pobolewania bardziej ?
Mam nadzieje ze to tylko chwilowe.

Sciskam Was.

--

Brodzikowa ciuszki ładniusie szczegolnie bluzka w krate. No i sto lat dla synka. Niech maluch rosnie zdrowo.
Kingoza pomyslowy maz :) moj tez przynosi roze - i jak mu nie mowie jak kolezanka " a po co to , szkoda kasy". Bo by sie jeszcze odzwyczaił
Co do tokxo - ja robiłam rok temu przed ciaza, i musze teraz. Nie przechodzilam tego.
A mam dwa koty....niby domowe, nie wypuszczane ale sie troche boje

biniu - ja na ta glukoze musze wlasnie isc ...zobaczymy czy wypije, słyszalam ze straszna
zdrowka zycze
Asiab ale te piersi hartowałas od kiedy ? znaczy od ktorego tygodnia ??

A co do wozkow...ja mieszkam przy lesie, wiec spacerki beda tam, i nie moge miec koł słabych.
Zas ten Sylwi byłby mocny no ale jak ja sobie bym z nim radziła jak mieszkam na 2 pietrze plus sama jestem po 11- 12 godzin ;/


Brzuch boli nadal... sama nie wiem czy to norma. Czytałam ze na tym etapie ciazy tak.
Nie mam skurczy tylko boli cały czas. Nie jest tez to silny bol, brzuch nie jest twardy. Ale i tak sie troche martwie.


A kupilam wczoraj sukienusie plus do tego bluza ( sukienka w zielone kolorki ) uzywane, 62, za 14 zł.
poza tym wyprawke - nowa, w skład wchodzi body, bluzka, spiochy, czapka i cos tam jeszcze jest. 32 zł.
Kusi mnie jeszcze jedna sukieneczka bo jest cudna i cena ok.

Musze jeszcze dokupic 3 body z dlugim rekawem, 2 z krotkim, pare pajacow i tak gdzies 3- 4 spiochy mam tylko 3. Nie za mało ?? czego najwiecej ??

mam kupic sweterek ? rodze wmaju , wiem. Ale nie wiem jaka bedzie pogoda. Moz ebyc cieplo , a moze chłodniej... i nie wiem co robic.
Lekki sweter zakupic? albo dres ? doradzcie.

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 09:35

Ide doczytac, bo dużo naskrobalyscie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2012, 09:42

ale cukier mierzę co jakiś czas, bo tata cukrzyk
- a to git :ico_sorki:

Myszka_, ja dzis 3 dzien z katarem sie mecze :ico_zly: Nawet sie nachylic nie moge,bo mi sie wylewa z nosa,a w nocy dla odmiany zapchany nos mam :ico_zly:
Odleciałam na chwile.
- uuuuuuuu,nie dobrze :ico_olaboga:
A mam dwa koty....niby domowe, nie wypuszczane ale sie troche boje
- no my mamy jednego,czasem wychodzi,glownie latem i tez jeszcze nie przechodzilam toxo :ico_szoking:

ciuszkow chyba bedzie dosc,napewno jakis dresik albo cieplejszy pajacyk sie przyda,u nas w zeszlym roku padal snieg w maju (tesciowa mi wczoraj przypomiala) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 09:48

Ja sie wybieram na glukozę jakoś tak i wybrać sie nie mogę, szczególnie, ze drugie kłucie mi przepisali po dwóch godzinach dopiero :ico_noniewiem:
I jeszcze doktorek mi przepisał badanie hormonu tarczycy, bo wszystkie wyniki mam w normie, a wciaż zmeczona jestem
No i też mam katar, zaraźliwe forum :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 sty 2012, 09:54

witam :-D

binius dzieki wielkie za wyjasnienie z tym ZUS-em :ico_sorki: :-D

jagoda zgadzam sie z Tobą ze nie mozna kazdej rodzącej, kazdej matki i dziecka wrzucac do jednego worka...:) Kazdy przypadek jest inny...ja już sie nasłuchałam tyle rad ze wole słuchac swojej intuicji...matka wie co potrzebne jest jej dziecku :-D
przecież kazda z nas chce dobra swoich dzieci :-D
ale masz imponujący cyc :ico_oczko:

kingoza
ja ostatnio badanie moczu i krwi miałam pod koniec listopada...ale teraz znow dostanę 20 stycznia skierowanie , bo lekarz mi juz sugerował...na toxo już nie mam bo już przechodziłam całe szczescie..u nas dochodzi jeszcze Cumbsa.

agasio za 33 tydzien:) jednym dniem do przodu mnie bijesz hihi :ico_oczko:
pochwaliłam się, że jest lepiej i już pół dnia się męcze
ja to za to też musze się pochwalić ze od poniedziaku nie stosuje już żadnych kropli do nosa...a meczyłam sie od września...tfu tfu...aby nie zapeszyć :-P . A to dzieki alergicznym kroplom, ktore przepisała mi moja lekarka rodzinna...zbytnio oczywiście w ciązy ich nie wolno, ale lepsze jest to niż trułam sie od września :ico_noniewiem: :ico_puknij: . Teraz nic nie używam :ico_sorki: Wreszcie swobodnie oddycham..to tak jakby ktoś podarował mi nowe życie :ico_sorki:

ekki sweter zakupic? albo dres ? doradzcie.
sweterki, dresiki jak najbardziej zawsze sie przydadzą :-D

[ Dodano: 13-01-2012, 08:54 ]
zczególnie, ze drugie kłucie mi przepisali po dwóch godzinach dopiero :ico_noniewiem:
no bo to tak jest przy 75 ...juz mam to za sobą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 09:59

no bo to tak jest przy 75 ...juz mam to za sob
widocznie te 8000 lat temu piłam 50 :-) bo tylko godzinkę czekałam, ciekawe czy puszczą mnie do domu na czekanie, bo ja mam blisko, wtedy to pamiętam musialam przy nich wypic ten ulepek, bo inne panie wylewają do kwiatków.... nie było tak źle
No i dzwoneczku o ile Ty mnie wyprzedzasz z tygodniami :ico_haha_02:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 sty 2012, 10:04

piłam 50
to po 50-tce kaza ci dwie godziny czekac...u mnie była po tej dawce tylko godzinka :ico_haha_02:
dzwoneczku o ile Ty mnie wyprzedzasz z tygodniami
o tak...dlatego jestem taka mądra ze już mam to za sobą :ico_oczko:
powodzenia :-D

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 10:07

Przeglądam sobie własnie ubrania, które bym mogła wykorzystać podczas karmienia w parku, najlepiej chyba kopertowe tylko myk kawałek w dół i cyc na wierzchu :-D
Ze stanikiami tez mam problem, bo normalnie 70D, a teraz to sama nie wiem, ledwo sie mieszczę w jeden największy, a co to bedzie jak bar mleczny zacznie dzialać :ico_olaboga:
Całe szczęscie znalazlam sklepik, gdzie pani ma takie "nietypowe" klientki i sprowadza dla nich staniki, bo w produkcji są, tylko wiele sklepów nie zamawia, bo im nie zejda, jak to mnie kiedys uswiadomila panienka. A i niedrogo kupiłam :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 sty 2012, 10:08

A co do wozkow...ja mieszkam przy lesie, wiec spacerki beda tam, i nie moge miec koł słabych.
ja też :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 09:09 ]
najlepiej chyba kopertowe tylko myk kawałek w dół i cyc na wierzchu :-D
:-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość