Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 13:04

hejka i ja wstalam hehe
lelus spi ostatnio dobrze tfu tfu nie zapeszam hehe
pobudka po 9, cichutko bawil sie na lozku ,a o 10.30 znow sobie kimnal i spi hehe a my wstalismy wreszcie hehe

poza tym wczoraj jak zasnal tak nie obudzil sie w ogole dopiero o 3 :ico_szoking:
szok. bo on zawsze przebudza sie jeszcze kilka razy po usnieciu hehe
czyzby basen tak go wykonczyl?
naweet w wanience byl zmulony i nie skory do swych codziennych szalenstw hehe

ok sniadanko nadchodzi
buziole i milego dzionka
u nas milo i slonecznie hihi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 sty 2008, 13:10

Witam z rańca :-)

No... u nas niby spokój (odpukać) Wczoraj chodziliśmy bladzi na kaszde kwęknięcie i sparwdzaliśmy czy nie wymiotuje jak zostawał sam w łózeczku... Ale na szczęście cicho. Tylko ulewała duzo, ale to juz co innego.

Czytałam (chociaz internet to cienkie i czasem mało wiarygodne źródło informacji, ale pocieszające...) ze wymiote spowodowane upadkiem mogą występować do kilkunastu godzin po urazie.. u nas to juz był 6 dzień, więc mam nadzieję, ze to refluks (paskudnie zabrzmiało.. :ico_wstydzioch: ) no ale lepsze to niz wstrząśnienie mózgu... Chociaz i w szpitalu i pediatra mi mówił, ze te wymioty nie mają nic wspólnego z upadkiem, to poprostu zbieg okoliczności. No tak..dla nich to zwyczajny zbieg , a dla mnie nerwy i czarne scenariusze :ico_olaboga: No ale mam nadzieję, ze to juz koniec zmartwień. Za tydzień mamy USG brzuszka i alergologa. Mam nadzieję, ze dadzą nam schemat zywienia jakiś, porobią badaniai będziemy wiedzieć dokąd zmierzamy :-)
A jak mówiłam 10 lutego jadę do mamay, a tam pojeździmy po lekarzach, dobrych fachowcach z moją pediatrą i zobaczymy co tam powiedzą :ico_noniewiem: Oby dobre wieści.

Aniu powodzenia w poszukiwaniu, napewno znajdziesz dobrego człowieka, trzymam kciuki.

Aga piękne fotki :ico_brawa_01:

Lucy nasza mała tez lubi być w centrum zainteresowania hehe Rośnie nam parka gwiazd :-D :-D (no ale chyba kazde dziecko lubi kiedy cała uwaga na niego zwrócona :-D )

Madziorka ja tez jem placki z dzemem są super, a najbardziej lubię ze śmietaną mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Super, ze Leoś lubi basenik, zdrowa rybka będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wanesska zaczęła takie harce wyprawiać w wanience, wszystko dookoła zachlapane, ja mokra, dziecko szczęśliwe heheh A to ostatnie najwazniejsze :-D

Aha. Wanesska dzisiaj siedziała samodzielnie, zdolniacha nasza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak ze 2 minutki posiedziała. Potem tatuś trzymał ją za nózki, a ona wstawała sama z plecków hehe .

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 13:28

alinko brawo dla waneski hehe
widze ze w wanience szaleje jak leos.. hehe
juz wszystkie maluchy siedza coraz dluzej same. normalnie codziennie widze postepy
lelos tak ladnie siedzi.. hehe
w wanience nawet. fotke mam to wkleje pozniej hehe

dobrze ze jedziecie na litwe i zajma sie tam wami kompetentni lekarze.. bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 sty 2008, 13:45

Masz rację z kazdym dniem nowe postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Szybko się uczą nasze maluchy i zadziwiają co chwilę. Az płakać z radości się chce, ze to właśnie Twoja pociecha to robi, ze Twoje dziecko takie umiejetne...

Aha..powiedziałąm Karolowi o upadku, nie było tak źle. Zdenerwował się, ale wyjaśniłam mu wszystko o lekarzach, o badaniach wysłuchał cierpliwie i nie krzyczał...
Wystaszyłam się, ze jakby Wanessce znowu było niedobrze, pojechalibyśmy na pogotowie i tam bym musiałą powiedzieć o upadku..to dopiero byłaby scena :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie chciałam by się dowiedział w nerwowych okolicznościach no i oszczędzić sobie wstydu przy okazji, a poza tym skoro mamy stanowić udany związek, nie mogę ukrywać waznych rzeczy, bo jakby się dowiedział później i nie ode mnie przestał by mi ufać i tyle... Wybrałam spokojony moment i powiedziałam uff Kamień z serca, mówię Wam

[ Dodano: 2008-01-27, 13:04 ]
nie takie imponujace jak resztuy siedzacych ale zawsze to cos. mamusia dumna :ico_brawa_01:
Obrazek

zabawa z tata jest faaaaaaaaaaaaajnaaa :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sty 2008, 14:13

Siemanko :-D wiecie co mamy skaypa,hihi kazda z Was pewnie ma ale my wreszcie mamy supcio,moge se gadac z my best frend z Hiszpani super Obrazek MADZIORKA pewnie Leosia wykonczylo Obrazek ze tak pieknie spal!!ALINKO to dla Waneski zdolniachy Obrazek Obrazek Obrazek ,dobrze ze powiedzialas Karolowi o upadku i widzisz nie bylo tak zle ,zdjecia supcio!!Zmykam Pa Kochane Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 15:55

alinko super foteczki hehe te puzzle to niezla frajda dla malych i duzych haha

dobrze ze powiedzialas karolowi. masz racje musicie sobie nawzajem ufac i nie mozna ukrywac faktow,
ja nie wyobrazam sovbie by czegos adamowi nie powiedziec
zreszta ja jestem taka gadula i papla ze mimo chodem wszystko mowie a nawet za duzo hehe

dobra zmykam na obiad
adas nie w humorze bo mu rosol nie wychodzi a to dla niego swietosc w niedziele wrrrr
juz szklanke jakas potlukl hehe

zmykam.. papa
bede wieczorem,
bo idziemy do kosciola i do znajomych papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 sty 2008, 16:18

gdyby on nie byl taki impulsywny, to bym ze szpitala juz do niego dzwoniła, a skoro jest we wrzątku kąpany, to się powstrzymałam. I tak parę razy ledwo nie wygadałam i gdyby nie fakt, ze z zatruciem byliśmy na pogotowiu, to juz by się wydało.
No ale muszę powiedzieć, ze od wczoraj co 2 minuty skacze do małej zeby sparwdzić czy krzywda jej się nie dzieje, wyczulił się. To dobrze hehe

Adaś niepocieszony, ze rosół nie wychodzi, a Karol chodzi zbiedzony, bo skoki odwołali... ech nam by takie problemy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 sty 2008, 20:58

Hej Mamuski!
Ja dzis zbudzilam sie dopiero o 12 i teraz na wieczor odzywam powoli. W piatekbalowalismy ze znajomymi w mojej knajpce- bylo suuuuper.. tylko kaca mialam :/ Wczoraj na 13 do pracy, wszystko biegiem.. A wrocilam przed 4 rano. Dzis spalam sobie elegancko.. Ze stoperami w uszach, odcieta od swiata :):
Wstalam poamana, obolala i zmeczona. Zjadlam, ogarnelismy z Duzym chalupke, mielismy gosci - a teraz blogie lenistwo :):
Chodze jak nakrecona i mysle o wyjezdzie
Mieszkania poki co nikt nie kupil.. Czekamy..

I chcialam sie pochwalic!!!
Misio rozpoczal magiczny proces raczkowania!!!!!
:064: :064: :064: :064:
Czasem pelzajaco-nieudolnie, powolutku, ale i tak super!!! Hyhy. Wedruje co prawda z 2, 3 metry ale to juz cos!!! :): Jak slimaczek :-D

I tancuje jak sie go pod paszkami trzyma - odbija sie stopkami i tak smiesznie wywija :): Rozkrecil sie na maksa!!! :):

Jutro Duzy w koncu wraca do roboty, po chorobowym,wiec bede miala dla was czas-nadrobie zaleglosci i poklikam! :):
tymczasem uciekam - sprzatne po gosciach i bede sie wylegiwac na kanapie! :-)
Buzka :532:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 sty 2008, 21:58

dziewczyny podczytuje Was,ale na odpisywanie brak sil...wrocilismy od znajomych.przeprowadzili sie i mamy dalej,wiec sie zmachalam tym spacerem ,bo T nie trafi tam autem,on nie ma pamieci do drog,chocby byl gdzies 10 razy,ale ja tego nie pisalam :ico_haha_01: dzieciaki przeslodkie i te postepy :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: a u nas po staremu,Oli zrobil jazde na koniec ,chcial sie do cyca przytulac w gosciach....i spiacy byl,wiec poszlismy do domku,a w domku ozyl i sie wydziera :ico_haha_01: zaraz bedzie kapiel .....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 sty 2008, 23:28

Witam piekne panie.

Juli gratulacje dla małej glizdy :ico_brawa_01: . Mój też sie zabiera do tego, ale pomalutku. Jeszcze troszkę. Ale z dnia na dzień widzę jak sie rozwija. to jest niesamowite. On tak czasem sobie leży, noga na nogę, obraca tam jakąś zabawkę i gada jak stary normalnie. Jak patrze to jakbym na takiego dużego chłopca patrzała. Rozbraja mnie ten bąbel.

Alinko na dobrze, że Karolowi wszystko powiedziałaś, razem będzie łatwiej to przetrwac.

A ja zaczęłam sie zastanawiać nad zakupem nowego fotelika samochodowego, bo w tym to juz Tomkowi nogi wystaja. Szukałam na internecie jakichś porad i zobaczcie jaką super stronkę znalazłam. Polecam. Ja przeczytałam wszystkie odnosniki i nie zmieniam na razie fotelika bo jak sie okazuje wystające nogi nie są do tego wskazaniem. Co więcej będę jak najdłużej wozić Tomcia tyłem do kierunku jazdy. Poczytajcie sobie bo to naprawde cenne informacje.
http://fotelik.info/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość