Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 maja 2008, 21:56

hej
u nas bez wesolych wiesci, lelek nadal sie meczy, temoperatura powyzej 39st :ico_olaboga:
na noc dostal virbucol i paracetamol a i tak juz dwa razy budzil sie z placzem
masakra
czemu tak cierpi biedaczek :ico_placzek:
prawie nie jadl w ciagu dnia
ale pil duzo
i sraczke zapodawal taka ze nos wykreca
nie wiem czy powinnam z nim isc do lekarza jak jutro nie minie temp
choc to ewidentnie zeby wiec coz moze mi poradzic nie?

sorki ze nie poddpisuje ale leon znow wzywa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2008, 22:00

madziorka - Milena miała podobnie jak Lelek .....no i okazało się, ze to gardełko
tez była wysoka temperatura...
dzis pani doktor kazała podawac osciloconinum, psikac tantum verde, mozna nasmarowac plecki, wit.c i wapno....a do nosa nasivin...

a mały kaszle???

dobrze, ze duzo pije...przy gorączce to bardzo wskazane..
duuuuuuuzo zdrówka dla Leonka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 maja 2008, 22:12

no nie kaszle wiec wydaje sie ze to zebole jednak

[ Dodano: 2008-05-23, 22:15 ]
teraz sie obudzil i bawi sie w najlepsze przechodzac z rak do rak a jest ich 4 pary
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2008, 22:24

gorączka, luzne kupki, płaczliwośc, rozdraznienie....to wskazuje na zębole....

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2008, 22:33

witajcie!
zaglądam do Was oczywiście żeby podglądnąć dzieciaczki :-D ale widzę, że większość choruje :ico_olaboga:
to tak jak u mnie - jakaś paskudna grypa- normalnie wszystko tak boli jakby ciężarówka przejechała nie wspomnę o katrarze i gardle :ico_placzek:

madziorka hihi, bądź czujna, też myślałam że moja Julia żąbkuje i owszem (4 na górze na raz) i stąd gorączka i katar - nie kaszlała-a ona jako pierwsza się rozłożyła

Życzymy duuuużo zdrówka!!

[ Dodano: 2008-05-23, 22:33 ]
Viola, a jak ząbki u Milenki???

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2008, 22:36

czesc AGA!!!
dawno sie nie "słyszałysmy" :)))
dużo zdrówka dla Julii :ico_buziaczki_big:

na szczęście Milenka juz po mału zdrowieje...mam nadzieję, że ten katar szybko jej przejdzie...
masz racje jakiś paskudny wirus panuje....
dziś w przychodni było full chorych dzieciaczków.... :ico_olaboga:
POZDRAWIAMY!!!!!!

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 maja 2008, 23:59

Ja na chwile póznym wieczorem przyszłam sie pożegnać i zycze wszystkim dużo zdrówka :-) bo niewiem czy jutro zdąze a o 12 jedziemy na lotnisko.
Pozdrawiam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-05-24, 00:00 ]
No i mam nadzieje że zadnego wirusa nie załapiemy :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

24 maja 2008, 09:48

To fajnego urlopiku zyczymy Justynko! :-D i spokojnej podrozy! :ico_oczko:

Kurowac nam tu ladnie te maluszki, zeby szybko byly w pelnej formie :ico_haha_01: i na nowo mamom broily :-D

Serafinko, chloptasie sa super wiec i super wybor beda mialy dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Takie male cuda nam rosna! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A zamiast sie nudzic w domku, to tu do nas czesciej zagladaj :-D :ico_brawa_01: No i jakies zdjecie Bronusia wklej, bo juz go dawno nie widzialam! :-D

Madziu, mnie tez to na zabole wyglada, ale pilnuj i jesli dalej nic nie bedzie chcial jesc, to lepiej idz di lekarza, bo to moze gardelko i jakas angina moze byc, bo to boli i zmienia smak w buzi, wiec dzieci nie chca jesc! :ico_chory:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 maja 2008, 10:05

Hej kochane ale chorobek sie rozwinelo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Duzo zdrowka dla wszystkich :ico_tort:
Amalia pieknie wyglada na zdieciu w podpisie :ico_brawa_01:
Dla Veronisi na 10 m-cy :ico_tort:
A co u nas dopiero dzis doszlam po calej podrozy.Wczoraj bylo juz ok ale jeszcze bylam taka zaswirowana. :-D
Mala u babci jak by sie u niej wychowywala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A u brata sa chlopaki juz duze i lata za nimi ale jeszcze sie ich boi.Troszke pogrzeczniala,wiecej rozumie i od wczoraj juz super chodzi caly pokoik.No ale dla pewnosci jeszcze przychodzi po paluszek :-D Daje jej 2 tyg i jak wrocimy to pewno bedzie chodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wrazenia :ico_olaboga: Matko jakie tu ceny :ico_olaboga: Wszystko podrozalo przez te 2 lata :ico_olaboga: Dziwnie naprawde,ale sie przyzwyczaje.
K@tka nawet trojki a co jak szalec to szalec :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo podoba mi sie Twoje nastawienie,super.
Dobra uciekam wstawic jedzonko dla Juli a jutro komunia i polska kuchnia :-D :-D Papatki i milego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 maja 2008, 10:44

hej.....

u nas nocka nie bardzo... :ico_olaboga: najpierw w nocy Milena budziła się z kaszlem i wielkim płaczem... :ico_placzek: a rano miała znowu gorączkę 38,5 :ico_placzek:
juz się cieszyłam, ze jej przechodzi.....

a to kilka zdjątek....i na nowym rowerku ...rzeczywiscie jest extra
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Justynko udanego urlopu :ico_haha_01:

Joasiu
brawa dla JULII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czyżby była pierwszą lipcóweczką, która sama chodzi? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-24, 11:43 ]
własnie mi Mkołaj kupił coryzalię :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość