Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

13 sty 2012, 10:11

surtsey, tez mam mieseczke D. Ale mnie biust jakos nie rosnie zbytnio..to źłe ??


Dziewczyny jak z tymi bolami jak na @? mam sie martwic ?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

13 sty 2012, 10:14

Sajurka slonce, bole takie to normalne.. mnie tez czasem lapie,wez sobie nospe.. :) napewno pomoze...wskakuj niedlugo na GG :)

A ten moj wozek to jest ciezki faktycznie ale wygodny.. po piachu idzie extra.. ja np. nie znosze wozkow ze skretnymi kolami, mialam spacerowke to i tak wylaczone skretne byly...

Ale wy piszecie duzo jej.....doczytac was ciezko :-D :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 sty 2012, 10:14

Asiab ale te piersi hartowałas od kiedy ? znaczy od ktorego tygodnia ??
tak od 30 tygodnia jak bralam prysznic to gąbką szorstką je pocierałam .


Ja też nos zatkany mam nie ma kataru ale jakoś cięzko sie oddycha :ico_olaboga: .

Franek nie poszedł dziś do przedszkola uprosił mnie że nie chce iść wiec uległam :ico_wstydzioch:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 sty 2012, 10:15

Ale mnie biust jakos nie rosnie zbytnio..to źłe ?
no co ty... :ico_oczko:
Dziewczyny jak z tymi bolami jak na @? mam sie martwic ?
powiem ci szczerze ze ja nie mam pojęcia...bo ja takich przez całą ciążę nie miałam...wiec nie wiem... :ico_sorki: ale jak wyczytałaś ze w tym okresie ciązy moga takie występowac, to pewnie jest ok...ale najbezpieczniej bezie jakbyś zadzwoniła do swojego lekarza...wtedy bedziesz spokojniejsza...a jak z ruchami dzidzi teraz?

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 10:19

Ale mnie biust jakos nie rosnie zbytnio
teraz mi juz też nie rośnie, ale wczesniej, jak jeszcze brzucha nie było widac, to taka ciciolina się zrobiłam, teraz z brzuchem to sie jakoś wyrównało :-D , a po poprzednim porodzie, jak już karmiłam, to bluzki takie na guziki musialam mieć 2 rozmiary wieksze niż normalnie, bo się nie zapinalam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2012, 10:33

dzwoneczek82, dobrze,ze kataru nie masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przeszedl chyba na mnie :ico_szoking:

surtsey, po wypiciu tego swinstwa trzeba siedziec na tylku bite 2 godziny,ja w Sopocie tez miala blisko do domu,bo na druga strone ulicy tylko,ale nie pozwolily isc - mialam siedziec tam,no ale i tak zawsze siedzialam max 20 minut i bylo wyrzygane :ico_wstydzioch:
co to bedzie jak bar mleczny zacznie dzialać :ico_olaboga:
- :-D :-D
mam sie martwic ?
- powiedz o tym lekarzowi na wizycie,jak cie boli,to wez nospe - ale jak sa takie do wytrzymania,to znaczy,ze brzusio rosnie,wszystko w srodku sie przemieszcza :ico_sorki:
Franek nie poszedł dziś do przedszkola uprosił mnie że nie chce iść wiec uległam :ico_wstydzioch:
- a moj poszedl bez marudzenia,zadowolony,bo ja dzis go odwozilam,to wyspal sie,bo ja go budze o 7.50 a maz o 6 rano,jak do pracy idzie :ico_olaboga:
2 rozmiary wieksze niż normalnie, bo się nie zapinalam
- no no,to tez niezly kawal cycka :ico_oczko:

Ja w piecu rozpalam i ten dziad probuje ze mna walczyc i sie stawiac ale nie daje sie :ico_nienie:
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 10:36 przez iw_rybka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 sty 2012, 10:34

Sajurka, ja teraz mam sporadycznie takie bóle jak na @ ale w ciąży z Frankiem całą ciąże mnie tak właśnie brzuch bolał i mój lekarz twierdzi że to normalne i kazał jak nie przestaje brać nospe i magnez .


Ja też na początku miałam duży biust a teraz już brzuch większy niż cycki

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 10:37

Ja w piecu rozpalam i ten dziad probuje ze mna walczyc i sie stawiac ale nie daje sie
nie daj się, moze to przez ten wiatr...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 sty 2012, 10:37

a moj poszedl bez marudzenia,zadowolony,
mo
j też...jak fajnie być samej w domciu...egoistka ze mnie :622: ...ale dzieki temu nadrabiam zaległości w domu... :-D . Dziś zrobie kopiec kreta...niespodzianka dla moich mężczyzn... :-D

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 10:38

Taką sukienkę sobie wypatrzyłam...Nie bede jak w szlafroku?

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość