Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 lip 2012, 10:53

ale nudy w tym szpitalu :ico_olaboga: mogła bym rodzić naprawdę bo zwariuję ehhh..... nic się nie dzieeje... jezcze dokoptowali Nam dziewuchę która pali papierochy... klnie, wydzera się do telefonuw ogóle jakiś patos :ico_noniewiem: ma 28 lat i już ma 14 letnią córkę i 12 letniego syna a teraz jest w 5 ciąży a ponoć 3 dziecko 2 chyba poronienia ale na obchodzie lekarz mówił 5 ciąża 5 dziecko to sama nie wiem a nie pytam bo jeszcze w łeb dostanę.. :ico_nienie: kurde jaki mnie przed chwilą ból brzucha obudził i trzymał i trzymał myślałam ze już co będzie ale jak zwykle nonono blada... ehhh szkoda gadać...

Madleine współczuję tego uczulenia... mnie 3 komary w brzuch ugryzły :ico_zly:

Qanchita trzymam kciuki zeby Cię wzięło samo albo żeby lekarz coś wymyślił zeby ruszył :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 lip 2012, 15:10

nie pytam bo jeszcze w łeb dostanę
:ico_haha_01: też bym się bała

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 lip 2012, 21:55

HEj:)

Chyba jakaś ostra zmiana pogody się szykuje bo mnie ręka napierd....la :ico_zly: (połamana była kilka razy :-D )
Rano wybrałam się z mężem na zakupy i co chwile miałam skurcze... ciągnęły się przez dobre 4 godziny, częste ale krótkie...
Myślałam że się rozkręcą ale później ustały i mnie tylko przeczyściło :ico_szoking:
A całe popołudnie spędziłam na myciu okien..nasza sypialnia nabiera ciepła... jeszcze tylko musimy grzejnik powiesić, położyć panele i możemy się wprowadzać na górę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 lip 2012, 22:09

mnie tylko przeczyściło
no to moze jednak sie cos zadzieje? :-)

Mnie swedzi cholernie brzuch,pomaga troche krem sos nivea dla niemowlat,ale na rozstepach mi sie zrobily bąble takei czerwone i cał dół brzucha w uczuleniu...nie wiem kompletnie co to moze byc ;/

Dzis bylismy nad wodą i jutro jak pogoda dopsize to tez jedziemy bo bylo super. Woda cieplutka,az sie nie chcialo wychodzic :-)

Ja sie załamałam jak zobaczylam dzis zdjecie w bikini mojej kuzynki która 10 mies temu urodzila dziecko...figura modelki normalnie...a zawsze miala sklonnosc do tycia....ja coraz czesciej mysle o tym,ze czeka mnie duuuzo pracy po porodzie,ale mam nadzieje,ze uda mi sie wrocic jako tako do dawnego wygladu...ehhh

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lip 2012, 22:11

Madleine, a te babelki na brzuchu moze od guzika od spodni ? Ja nawet nie wiedzialam ze mam na to uczulenie i tez mi sie tak robi... do tego cholernie swedzi... albo od klamry z paska.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 lip 2012, 22:15

Madleine, a te babelki na brzuchu moze od guzika od spodni ? Ja nawet nie wiedzialam ze mam na to uczulenie i tez mi sie tak robi... do tego cholernie swedzi... albo od klamry z paska..
spodni od jakis 3 tygodni nie nosze chyba ze dresowe ;-) tylko dlugie sukienki letnie.od pępka w dol mam cale uczulenie.
Swedzialo mnei od kilku dni ,ale nie ruszałam - wystarczylo,ze raz sie podrapalam i wyskoczyly bable,zaczerwienienia,uczulenie i popękał naczynka ;/

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lip 2012, 22:19

Madleine, moze podejdz sobie z tym do rodzinnego... moze cos poradzi, cosprzepisze. Szkoda bys sie meczyla...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 lip 2012, 22:23

Madleine, moze podejdz sobie z tym do rodzinnego... moze cos poradzi, cosprzepisze. Szkoda bys sie meczyla...
narazie pije wapono i smaruje kremem.jak nie przejdzie to w poniedzialek pojde. Pytalam w aptece,ale jak zwykle " niczego nie moge brac oprocz wapna" ;-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 lip 2012, 22:29

Madleine, ale tylko brzuszek Cię swędzi? Bo jest coś takiego jak cholestaza ciążowa ale ona chyba obejmuje całe ciało :ico_noniewiem:
A po przeczyszczeniu cisza... więc pewnie to kolejne skurcze przepowiadające...raczej nic się nie dzieje bo jakby coś się rozwierało to może chociaż czop by wyleciał...a tu czysto. No i skurcze też poszły w niepamięć. Zobaczymy co będzie jutro. Wybieramy się na urodzinki do mojej chrześniaczki 50km w jedną stronę :-D

[ Dodano: 07-07-2012, 22:30 ]
Jejku...lecę pranie powiesić bo się będzie kisić do jutra :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 lip 2012, 10:18

Madleine, ale tylko brzuszek Cię swędzi? Bo jest coś takiego jak cholestaza ciążowa ale ona chyba obejmuje całe ciało
Tylko doł brzucha no i tam ewidentnie widac uczulenie. najbardziej mnei dziwi to ,ze rowno na rozstepach są bąble ;/ no i pod pępkiem...

Powiem Wam,ze ostatnio naprawde mam juz dosc i dopadl mnie ogromny kryzys. Mam taką hustawke nastrojow,płacze z byle powodu... Dzis np maz mi powiedzial,ze mam fajną pupę na co ja w płacz od razu bo przeciez wiem ze jest cala w rozstepach i wyglada okropnie...i tak codziennie z powodu jakiejs pierdoly wybucham placzem,zloszcze sie,nie wiem czego chce.... całą ciąże nie mialam humorów to teraz mam straszne ;/ :ico_olaboga:
Nie moge na siebie patrzec w lustrze,brzuch mnei swedzi i chce juz urodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo oszaleje :-( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Qanchita, a jak dzisiaj? Co sie dzieje? jakies skurcze?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość