Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

26 sie 2007, 20:30

Majeczko wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, radości i uśmiechu od ucha do ucha.

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ja od piątku jeżdzę na rowerku, tyłek mnie boli jak cholera od siodełka ale co tam trzeba troszke schudnac i nabrac kondycji

Oliwcia juz spi, nawet dzisiaj była bardzo spokojna

spokojnej nocy mamusie

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

26 sie 2007, 22:42

[size=150]Kochana Majeczko z okazji pierwszych urodzin życzymy Ci z Michałkiem wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc, ciepłego słoneczka co dzień,
kolorowych snów co noc...[/size]



Obrazek

U nas chłopcy się dopiero usypiają :-D , a ja juz padam, jeszcze o 20.00 byliśmy na spacerze, chcielismy Michałka troche zmęczyć,ale nie za bardzo nam się udało jak widać :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 sie 2007, 07:32

Dziekujemy Wszystkim za życzonka :ico_buziaczki_big:

My wczoraj bylismy na spacerku od 15-ej z małą przerwą a wrocilismy przed 21-tą a Maja i tak usnela dopiero po 22-ej. Bylismy na festynie, podchodziła do ludzi bez żadnego zawstydzenia a biegała aby jej głowa podskakiwała.

Po powrocie znad morza nie potrafie nauczyc Mai spania w łóżeczku bo co chwila sie budzi i płacze :ico_olaboga: Dzis juz musze byc stanowcza.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

27 sie 2007, 07:39

witam

wyjazdy podczas urlopu to fantastyczna sprawa ale pozniej najgorzej przyzwyczic dziecko do normalności
ja na całe szczescie nie miałam tego problemu bo na wsi miałam łóżeczko dla małej ale podejrzewam ze jakbym wyjechała gdzies dalej do jakiegos pensjonatu to Oliwka pewnie spałaby ze mną
także Iwonko współczuje Ci

Olwika usypia teraz to ja w tym czasie zredaguje swoja prace troche :zly: :zly: :zly:

[ Dodano: 2007-08-27, 07:40 ]
czy u Was też tak kiepsko chodzi TT???
strona długo się otwiera i ogólnie muli sie strasznie

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2007, 08:13

witam
wczoraj wieczorkiem mnie wywalalo z tt a dzis faktycznie chodzi na razie strasznie wolno, ale najwazniejsze ze w ogole :ico_haha_01:
u nas nocka w miare dobra z jedna krotka pobudka, Oskarek wstal 10 minut po mnie o7:30, teraz je sniadanko,
pozniej czekaja nas zakupy i spacerek, chyba ze lac zacznie bo dzis u nas pochmurno :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 sie 2007, 08:32

Maja ostatnio chodzi spac 22-ga, 23-cia ale spi nawet do 9-ej., tatus zadowolony z tego powodu ale ja niekoniecznie bo o 6-ej musze juz wstawac do pracy.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2007, 08:53

Oskar zasypia bardzo roznie a spi tez roznie ale niestety zazwyczaj budzi sie miedzy 6a8 takie spanie do 9 -10 to w zasiegu marzen, i zdarzylo sie z 3 razy :ico_haha_01:
a w sumie duzo by mi ulatwilo bo mialam bym iwecej czasu na posprzatanie mieszkanka zanim maly psuja sie obudzi :ico_haha_01: bo ja juz lata po domu to ciezko jest

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 sie 2007, 09:27

U nas tez jeszcze niedawno pobudki byly 6, 7-ma. Ja przy Mai tez nie sprzatam bo sie nie da, ostatnio chwile spuscilam z niej wzrok a ona wylala srodek do czyszczenia mebli i wymazała nim cale nogi. Sprzatam jak ona spi albo jak jest z tata na spacerze.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2007, 09:33

mi ostatnio Oskar wywalil wiadro z woda :ico_noniewiem: cala podloga zalana byla, nie mowiac o nim, ale za to jaka radoche mial...
tylko u mnie czesto jest taki problem ze on spi na spacerkach albo jak spi to np w tym czasie robie obiad albo cosik innego, dlatego teraz wzielam sie na sposob i sprzatam czesto wieczorem jak juz zasnie :ico_haha_01: oczywisice jesli jeszcze ja jestem przytomna
kiedys sprzatalam zanim sie obudzil z samiutkiego ranka tak kolo 6 bo wtedy spal do 8 chociaz a teraz ja tez spie troszke dluzej

[ Dodano: 2007-08-27, 09:45 ]
no my juz zaczynamy sie szykoiwac, trzeba w koncu ruszac, bo zanim sie wybierzemy to nas mrok zastanie :ico_haha_01: odezwe sie pozniej jak juz sie wyspacerujemy, zalatwimy sprawy i zakupki zrobimy
milego dzionka zycze kochane :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 sie 2007, 09:47

Natalia ja troszke olałam sprzątanie w domu bo brakuje mi czasu. Kiedys co tydzien bylo pastowanie podlóg itd. a teraz juz tak sie nie katuje. Nie cierpie jak cos jest porozrzucane i na pierwszy rzut oka jest czysto ale to tylko pozory :-D
a o wiadrze z woda to nawet nie wspomne bo Majka uwielbia sie w niej chlapac a raczej myje sobie w niej brzuch i rece :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość