Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2008, 21:34

Justyna Wszystkiego Naj

a ja wlasnie ponad godzinke usypialam majke juz przed 19 podchodzila do mnie i sie tulila no i zrobilam jej mleczko i chcialam sprobowac zeby sama zasnela w lozeczku jak trzymalam ja za reke to bylo wszystko ok jak siedzialam obok na lozku to co usiadlam to ona juz stala w lozeczku trwalo to ok 40minut a jak wychodzilam z pokoju to placz niesamowity no i nie wytrzymalam uspalam ja na rekach ale tak i tak nie zasnela od razu tylko caly czas spogladala czy rzeczywiscie jest na rekach

a dzisiaj ogladalam katalog i mysle zeby maji na urodzinki nie kupic krzeselko uczydelko czytalam na innym forum i dziewczyny no a szczegolnie dzieci sa z niego zadowolone

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lis 2008, 22:44

iwona83, hehe, ja mam dopiero 120 stronkę :ico_oczko:
Ja też :-)
stawiam dzisiaj swojego :ico_tort: :-D 22 latka...
Wszystkiego naj... naj... najlepszego, dużo zdróweczka, pociechy z Gabriela i mniej nerwów z Kubą ;) Oby Ci się spełniły najskrytsze marzenia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: ...22 - kiedy to było.... :ico_oczko:
Gratuluję Uli pierwszych kroków :ico_brawa_01: zdumiewające jak szybko to się wszystko dzieje :ico_olaboga:
dziękujemy :-) Ano szybko szybko, niedługo do szkoły poślemy nasze pociechy... ciekawe czy ciągle będziemy prowadzić nasze forum :ico_oczko:
tak i tak nie zasnela od razu tylko caly czas spogladala czy rzeczywiscie jest na rekach
Niedowiarka mała... :-D
mysle zeby maji na urodzinki nie kupic krzeselko uczydelko czytalam na innym forum i dziewczyny no a szczegolnie dzieci sa z niego zadowolone
A co to takiego?

My już po kąpieli, Ulek śpi, Jarek pojechał do naszego mieszkanka wynajętego po jakąś pocztę, a ja zaraz idę kompu kompu i lulu, padam ze zmęczenia.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 lis 2008, 22:49

Witam i ja a my juz kupilismy prezenty pod choinke znaczy maz kupil na alegro jak znajde to wkleje linka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2008, 22:50

http://www.ceneo.pl/417520 krzeselko uczydelko mojemu mezowi najbardziej podoba sie nazwa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 lis 2008, 22:54

http://allegro.pl/item481601129_fontann ... elcik.html
to dla Amelki a dla julki mp4 ale nie umie jej znalezc

[ Dodano: 2008-11-18, 21:55 ]
fajne te krzeselko

[ Dodano: 2008-11-18, 22:00 ]
http://allegro.pl/item475592391_hit_mp4 ... ajpod.html chyba to o ile dobrze zapamietalam

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 lis 2008, 23:03

dla julki mp4
dla takiego malucha? :ico_olaboga:


fontanna fajna, ja ostatnio w realu widziałam za 99 podobną z fisher price, a o krzesełku też myślałam-właśnie jako o prezencie dla Gabriela, ale nie wiem czy moje dziecko nie jest aby zbyt narwane żeby się takim czymś bawić :ico_oczko:

Iwona Gabriel z tym kukaniem czy na rękach jest ma tak samo :ico_oczko:

Agnieszka, forum pewnie będzie, ale ile nas na nim zostanie?

Gabriel się budził już 2 razy, raz go obudziła dziewczyna, która przyszła na tatuaż, tak się darła, że normalnie myślałąm, że ją ogłuszę, żeby siedziała cicho do końca dziarania :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lis 2008, 23:10

http://www.ceneo.pl/417520 krzeselko uczydelko mojemu mezowi najbardziej podoba sie nazwa
Właśnie znalazłam, fajne to jest :-) Myślę, że Uli by się spodobało.
mariola, prezenty fajne, będą zadowolone Twoje maluchy :-)
Agnieszka, forum pewnie będzie, ale ile nas na nim zostanie?
Wszystko zależy od nas :-)
raz go obudziła dziewczyna, która przyszła na tatuaż, tak się darła, że normalnie myślałąm, że ją ogłuszę, żeby siedziała cicho do końca dziarania :ico_puknij:
Brak wyobraźni u niektórych, ja bym zwróciła jej uwagę.
Ulek na szczęście śpi, zrobiła jedną pobudkę, standardowo po pół godzinie od zaśnięcia,ale ululałam ją i śpi...

[ Dodano: 2008-11-18, 22:22 ]
A co myślicie o tym:
http://www.allegro.pl/item480833294_fis ... _akij.html

[ Dodano: 2008-11-18, 22:45 ]
Uciekam spać... miłych snów :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lis 2008, 09:09

ja sie tylko witam bo brzdac na kolanach i stawiam :ico_kawa: i :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

19 lis 2008, 09:35

No to stawiam kawkę :ico_kawa: , kakao :ico_kawa: i herbatkę :ico_kawa: :-D Proszę się częstować :-D

Iwona ostatnio w carrefourze u nas takie krzesełka widziałam za 139 zł. Też chciałam kupić Nadii tyle że na roczek.

Mariola też taka fontannę kupiłam Niusi pod choinkę :-D

Pinko Nadia dostała ostatnio od chrzestnej takiego ślimaka do którego wrzuca sie klocuszki o trzech róznych kształtach. Bardzo lubi tą zabawkę, więc pewnie Ulce ten garnuszek też sie spodoba :ico_haha_02: .

A u nas nocka chyba dobra, bo nie pamiętam żebym często wstawała :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: Nadia wróciła do swojego rytmu. Wczoraj byłysmy na tych zajęciach muzycznych i bardzo spodobało się mojej córci zabieranie piłek innym dzieciom :ico_nienie:
Poza tym kupiłam już plastikowe bombki na choinkę. Może nie są tak piekne jak szklane ale za to bezpieczne :ico_haha_02:

Oj bym zapomniała - Justynko wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek :ico_tort: Mnostwo radości z Twoich dwóch mężczyzn :ico_haha_02:
A tak na marginesie - 22 latka ....... tak jak napisała Pinko ...... kiedy to było :-D

[ Dodano: 2008-11-19, 08:39 ]
O kurcze ale głupio napisałam, jakbym się chwaliła co Nadia ma a czego nie ma :ico_wstydzioch: W każdym razie nie o to chodziło. Mam nadzieje że rozumiecie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lis 2008, 09:40

Też się witam, Renia, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam, Ulek wciąga kaszkę. Nocka super, o 1 zaczęła kwilić, ale dałam jej smoka i zasnęła dalej, zrobiła pobudkę o 5, wzięłam ją do łóżka i spałyśmy jeszcze do 8. Mam nadzieję, że takie spanie wejdzie Uleczce w nawyk :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Uciekamy na nocniczek i Noddiego....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość