Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sty 2008, 17:21

Karla ale napisz cos wiecej
co u ciebie?
jak sobie dajesz rade?
az tak zle z czasem???

martwimy sie tu o ciebie
choc kilka zdan,.
pozdrowionka kochana

[ Dodano: 2008-01-28, 16:23 ]
u nas czesc popakowana.. obecnie mam chwile
adas poszedl z leonkiem na spacer..
potem znowu pakowanie

wbrew pozorom nie ma cisnienia
i gladko idzie
takze luzik

do tego jeszcze wpadaja znajomi sie zegnac hehe

kumpel juz byl
jeszcze wieczorem parka nas odwiedzi
oczywiscie warunki iscie spartanskie ale co tam hehe

juz sie nie moge doczekac rozpakowywania hehe
ukladania itd

juz niedlugo

w srode wyruszamy wczesnie rano hihi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 sty 2008, 17:37

Karla.. Szkoda ze nie masz czasu :-( Ale az tak zle? Masakra jakas...

Madziorka- rewelacja ze w koncu znalezliscie sobie kacik! Imasz racje- rozpakowywanie sie, ustawianie- najprzyjemniejsze!!!

Kamilko - Dziecko wymeczone - najslodsze- jak padnie, bedzie pieknie spał! :):

U nas luzik - dzien lenia :): Ja odpuscilam sobie nauke, bo i tak nie ogarne tego- strzele poprawke i bede miala wiecej czasu przynajmniej...

Jutro do pracy - na 19. Duzy w domciu na kontynuacji zwolnienia :): Wczoraj mielismy powazne gadki wieczorowa pora i on - choc sie boi wyjazdu i zmian... to jednak chce.. Moze nie jest tak napalony jak ja,ale wie, ze bedzie nam lepiej. Dobrze... boja to pelna nadzieiitryskam optymizmem! Jeszcze leca z nami przyjaciele-doDublina- na 3 miechy, do pracy, do knajpki.. Takze bedzie sporo naszego towarzystwa :ico_brawa_01:

Lece na obiadek..

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 sty 2008, 18:39

Kochane DZIĘKUJE za kciuki wyniki poznamy za 2-3 tygodnie :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: a dzis pobierali nam krew, tylko grubą igła i dosc duzo tej krwi nam upuscili :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: Dam znac jak poznamy wyniki :-) :-) :-) :-) :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 sty 2008, 20:01

ja tez podczytuje
K@tk@ powodzenia :-D
Madziorka gratulacje

u nas cicho,bo Oli usnal....wczesniej tal marudzil,bo byl spiacy ///nic mu nie pasowalo,ale za to jak wstanue ,to bedzie kochany,bo on zawsze wstaje prawa noga i w dobrym humorku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sty 2008, 20:19

K@tk@, co tam krew :ico_oczko: polowe bym sobie dala upuscic, zeby tylko wyniki byly dobre :ico_oczko:
Karla, no rzeczywiscie masakra, skoro nie masz czasu wiecej skrobnac :ico_pocieszyciel: Dobrze, ze chociaz Bułke-Przystojniaka nam pokazalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juli, czyli jednak Dublin? To bedziemy od siebie tylko 166 km – około 2 godz. 4 min samochodem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda ja tez juz sie przeprowadzki nie moge doczekac :-D w cholere z tym roboty, ale ja uwielbiam nowosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Luska kazala sie wykąpac o 18.15 , zjadla 280 ml kaszki i spi :-D Oby tak do rana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sty 2008, 20:24

Obrazek nie zauwazylyscie ze mnie niema ! no trudno,komputer nam zdechl i nie chodzil wogole ale juz maz naprawil i jestem Obrazek ,WIKI raczkuje na maksa otwiera szafki,musialam poprzestawiac kwiatki z ziemi bo je obrywala zaczal sie czadddddddddddddd!!MADZIORKA gratuluje nowego domku Obrazek ,JULI to Misio Krzysio zdolniacha brawo brawo Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sty 2008, 20:24

lucy u nas to samo , leon marudzil na maxa
az wreszcie adam go wsadzil do wozka i jezdzil po klatce i spi.. za drzwiami hehe

juli ja taka sama napalona jak ty na nowosci... a adas wlasnie spokojnie.. z troska o nasza przyszlosc itd i to chyba dobrze co?
i super ze przyjaciele leca z wami
bomba!!!

no to zmykam.. pakowanie dzielimy na etapy hehe i jest lajcik
teraz pogaduszki na skypie
do potem papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sty 2008, 20:26

K@TK@ kochana bedzie dobrze Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sty 2008, 20:26

frydza u mnie zamieszanie.. wiec pisze z doskoku hehe ale cos mi sie pusto tu wydawalo.. pewnie z braku ciebie hihi

k@tk@ bylas dzielna na maxa... tyle krwi.. brrr
ale najwazniejsze by rezulaty byly ok
trzymam kciuki w dalszym ciagu

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sty 2008, 20:38

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość