Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 lis 2007, 15:48

Witajcie Mamusie :ico_oczko:
U nas nocka ok,w sumie to mala zasnela ale spadla z lozka na materac i obudzila sie z krzykiem ale nic sie jej nie stalo i nic ja nie bolalo.. :ico_olaboga: :ico_noniewiem: Tak sie mala wiercila az w koncu spadla :ico_olaboga: :ico_chory: No ale utulilam ululalam i mala dalej zasnela.. najdziwniejsze bylo to ze ja na poczatku nie slyszalam wogule malej placzu.. :ico_noniewiem: a jak juz uslyszalam to maz siedzial i probowal uspokoic mala no ale nie udalo sie mu i jak ja mala wzielam odrazu byla spokojna i cicho :ico_oczko:
Pozatym to Nicole spala dzisiaj az 2 godzinki :ico_brawa_01: no a teraz patrzy sobie na bajke a ja szybko cos pisze :ico_oczko: Juz zrobilam dzisiaj placki ziemniaczane bo taka mialam na nie ochote ze to szok :-D :ico_brawa_01: No i w czwartek ide jeszcze raz do mojego domowego lekarza zrobic porzadny i dokladny test na cukier mam isc bez jedzenia pozniej wypije slodki sok i pozniej znowu mi zmierza cukier i po godzinie znowu.. o rety :ico_olaboga: 3 godziny u lekarza spedze i to z Nicole.. ciekawe jak bedzie i czy mala wytrzyma wogule tyle czasu??? A musialam dokladniejszy ten test na cukier zrobic bo tak mi zalecil moj ginekolog (jak bylam w ciazy z Nicole to tez mi taki tesc na cukier dokladniejszy zrobil) :ico_oczko: A ja jestem zmeczona jakos caly czas.. nieweim mam nadzieje ze mi przejdzie.. Mala tylko do 8 00 dzisiaj spala a niewiem po co sie kladlam kolo niej.. tylko sie rozespalam i juz :ico_noniewiem: Ok juz spadam bo mala mnie wola :ico_oczko:

Maggie to zycze ci udanego spotkanka z nowa kolezanka :ico_brawa_01: Fajnie ze masz i zawierasz nowe znajomosci.. ja mam tylko was i musicie mi wystarczyc :ico_oczko:

Iza trzymaj sie bedzie dobrze :ico_oczko:

Aginka to ci masz pomocnego syneczka :ico_brawa_01:

Mama_Kingi ja narazie nie mysle o prezentach na gwiazdke :ico_oczko: Ale masz super zyczenie na Mikolaja mysle ze jak bylas grzeczna przez caly rok to ci autko Mikolaj powinien przyniesc :ico_oczko: :ico_brawa_01: Powodzenia :ico_haha_02:

A ja spadam bo malutka mnie wola i wola ale chociaz chwilke odpoczelam :ico_brawa_01: Buziaczki paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 lis 2007, 18:19

Melduję iż pokój wymalowany i wywiadówka zaliczona .... ale dentystę odpuściliśmy dziś ... z czegoś musieliśmy zrezygnować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 lis 2007, 18:26

A moja Nicolinka to sobie juz od 30 minut drugi raz spi,a ja czekam na mezusia az z pracki wroci :ico_oczko: i zjemy nareszcie obiad moje placuszki bo mam juz na nie takiego pypcia ze niewiem :ico_wstydzioch: :-D
Pozatym to mala ladnie zasnela chyba musialam ja zabawa zmeczyc :ico_oczko:

Aginka to ladnie ze wyrobiliscie sie ze wszystkim :ico_brawa_01: dla was :ico_oczko:

A u nas mroz jest straszny.. malo sniegu napadalo ale mamy snieg i jest zimnooo brr :sindbad: no ale takie uroki zimy ok ja spadam bo moja Nicolinka spi w sypialni tu gdzie jest komputer a nie w swoim pokoju bo tam za zimno jest i trzeba dopiero tam nagrzac a jak probowalam nagrzac 8rozpalic) w tym piecu to mi caly czas gaslo.. Oj dzisiaj nie moj dzien chyba wiec poczekam na meza moze zaraz bedzie :ico_noniewiem: Wpadne pozniej wieczorkiem paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 lis 2007, 18:32

Mama_Kingi pisze:G. to już męczy mnie, że mam sobie więcej kupować. A ja jak idę po coś dla siebie, to wracam z ciuszkiem dla Kingi, a dla siebie nic...

oj Ania , tak jak bym mojego męża słyszała....ja tez zawsze wracam z ciuchem dla Antosia, z ciuchem dla B. dla siebie nic :ico_haha_01:
Kristi no to bedziesz miała maratonik u lekarza, ale Nicolcia to zuch dziewcyna i dacie radę, jakby co to mo żesz z nią wychodzić co jakiś czas na dworek to bedzie miała rozrywkę :ico_oczko:
Aginka fajowo że się udało wymalować pokój i załatwić wywiadówkę...szkoda tylko że z dentystą musisz czekać...ja to zawsze dentystę woole mie c jak najszybciej z główki, bo się boje :ico_haha_01:

A ja się spotkałam z koleżanką, Jej córcia ma 3 miesiące a mąż pochodzi ze Sri Lanki, więc mała ma ciemną karnacje, ładna dziewuszka.
Byłyśmuy razem na zajęciach, bo mojej Kumpeli dawnej nie było, nie wiem czy z Jasiem wszystko w porządku...ostatnio był chory wczoraj mieli iść z nim lekarza...napisałam Jej smsa ale co,.s nie odpisuje. Dobra nie zanudzam WAS.

Dziewczyny czy WY jesteście już na "naszej klasie" ???

Antoś spał dzisiaj króciutko jakiś 30 minut w trakcie przemieszcza nia się wóziem ze spacerku do sklepu... :-D

[ Dodano: 2007-11-27, 17:37 ]
Kristi pisze:a ja czekam na mezusia az z pracki wroci :ico_oczko: i zjemy nareszcie obiad moje placuszki bo mam juz na nie takiego pypcia ze niewiem :ico_wstydzioch: :-D

oj kristi chyba ja też zaraz zrobię placki bo normlnie takiegio smaka mi zroobiłaś że szok...
u nas dzisiaj zupa grzybowa.

Basia a TY gdzie?????????????
Iwonka tęsknimy , odezwij się od czasu do czasu :!!:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 lis 2007, 22:55

Uf, to i jestem z Wami! nie mialam neta od wczoraj, dzisiaj dobiero po 19 facet przyszedl i naprawil, ale sie stesknilam przez ten 1 dzien za Wami!!! No ale juz jestem,i nadrobilam zaleglosci :-) .
Dzien nam zlecial w domu, bo mocno padal snieg, i tylko n chwilke bylam z Asia w naszym ogrodzie, a teraz spi sobie Asiula od 20:00 i zobaczymy jaka bedzie dzisiejsza nocka, bo wczoraj byla taka sobie wiec doskolale rozumiem Aginke...

Aginka[b/], ziekuje w imieniu Asi za 'komplemencik' :ico_wstydzioch: . Gratuluja malowania!
Jak Malwinka?

[b]iza[b/], jestesmy z Toba!!!!

[b]Aniu
, dziekuje, troche lepiej, ale nocka bywa trudna, mysle ze to te zęby, bo nawet nosek juz troche sie jej odektal, sam :-)

Maggie, :-) milo, ze ktos pyta gdzie jstem :ico_wstydzioch: , tak jak juz wiesz, neta nie mialam i tesknilam za Wami!. Fajnie ze poznalas ta dziewczyne, zawsze to wieksze grono znajomych, ja tutaj nie mam nikogo.... (chodzi mi o znajomych)

[ Dodano: 2007-11-27, 22:01 ]
Porobilam troche zdjec Asi dzisiaj :

Minka zwana "zajączek" :-) (jak mówię: Asia zrób 'zajaczka', to wlasnie robi taka minke):

Obrazek

Obrazek

A tu już na schodach u moich rodziców

Obrazek

No i ostatnie:

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-27, 22:11 ]
Przepraszam za ten pogrubiony tekst, cos mi sie zle przycisnelo... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 lis 2007, 23:50

Dobry wieczor
I moje dziecie kochane juz sobie spi,a wiec mala zasnela bez zadnych problemow bez placzu tylko niewiem czemu Nicolinka potrzebuje normalnie godzine zeby ja uspac.. ja sobie leze kolo niej a mala sie chce bawic ze mna albo mnie rozsmiesza i pokazuje smieszne minki ale to jest takie piekne mala usypiac tylko czasami to mnie dziwi ... bo mam znowu jakies glupie mysli.. Teraz to widze ze mala jest zazdrosna o mnie.. jak tylko na chwilke w obecnosci Nicole przytule mojego meza to mala odrazu sie wciska miedzy nas i probuje i odwraca moja uwage od mojego meza i sama sie chce ze mna przytulac a jestem ciekawa jak to bedzie jak bede takie malutkie dzieciatko przytulac malej NIcole braciszka czy tez bedzie zazdrosna?? O rety znowu mnie nachodza mysli.. tym bardziej mysle jak ja poradze sobie z usypianiem nocnym takich malych dwoch bobasow.. mala potrzebuje godzine zeby zasnac.. a ile bedzie potrzebowal malutki noworodek..??To jest tak ze jak mam taki bliski i piekny kontakt z moja Nicolinka mala jest bardzo ze mna zwiazana chcialabym miec taki kontakt z Nicole nadal nawet jak bedzie malutki Marcus oh juz za bardzo mysle do przodu.. boje sie ale wiem ze sobie poradze .. zrobie wszystko zeby sobie poradzic i zeby bylo wszystko ok i zeby NIcole nie poczula sie odrzucona i zeby malutkiemu tez niczego nie brakowalo ok juz nie zanudzam was jestem powoli spiaca i lepiej pojde spac z nadzieja ze sie wyspie czasami mi sie smiac ze mnie samej chce bo teraz narzekam niby ze sie nie wysypiam a nie jest az tak najgorzej ale jestem spiochem i dlatego tak mowie a co bedzie jak bede miala druga dzidzie i wtedy bede musiala wstawac do dwoch bobaskow..takze wtedy to bede mogla troche pomarudzic a teraz juz nic nie mowie
Zycze wam milych i kolorowych snow i dobrej nocki ciesze sie ze mam was i moge sobie popisac referaty i sie wygadac i moje mysli wykrzyczec (przelac tutaj )

Maggie super ze zrobilam ci plackami smaka milo mi moje placki mialy dzisiaj wziecie (powodzenie) i wszystkie zostaly zjedzone.. nawet Nicole sie nimi zajadala a maz to tez mnie zadziwil bo wcinal ile sie dalo a normalnie to moj mezulek raczej plackow az tak nie jada

Basia ja tez myslalam o tobie czemu cie niema i czemu nie odzywasz sie ale fajnie ze juz jestes i jakie sliczne foteczki Asia ta mina zajaczek super bombowa wielkie brawa dla Asi i ogulnie fajnie ze jestes

A wiec do juterka baboski paa ja ide do spanka juz paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 lis 2007, 11:23

Dzien dobry dziewczynki!
U nas nocka lepiej, ale do idealu nadal duzo brakuje :-) . Teraz polozylam Asie,bo cos marudne byla i tarla oczy, zobaczymy czy zasnie... :ico_noniewiem:

Kristi, dziekuje ze Ty rowniez o mnie myslalam, to bardzo mile :ico_wstydzioch: . A o Nicolke to sie nie martw, to chyba taki wiek, bo moja Asia zawsze sama zasypiala, a od jakiegos czasu, to czasami chce zebym sieziala na fotelu i po prostu byla w tym samym pokoju dopuki nie zasnie, wiec moze Nicolka ma to samo, tylko obiawia sie to w troche inny sposob... Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze, dasz sobie rade z 2ka maluszkow :ico_buziaczki_big:
:-) ciesze ze poboda Ci sie minka "zajaczka", nie pamietam jak to bylo dokladnie, ale Asia ja sobie sama wymyslila, ze tak robi zajaczek i tak zostalo, a ze moj tata udaje ze sie boi "zajaczka' to tym bardziej Asia lubi robic ta minke, no bo dziadzia sie boi :-) , cwaniara jedna hihi

Milego dnia dziewczynki i bobaski!

[ Dodano: 2007-11-28, 10:29 ]
Maggie pisze:Dziewczyny czy WY jesteście już na "naszej klasie" ???



A co to takiego? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-11-28, 10:34 ]
Maggie pisze:Dziewczyny czy WY jesteście już na "naszej klasie" ???



A co to takiego? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 lis 2007, 13:34

Hej Kobietki.
Barbara, "zajączek" jest superancki. Bawi to Asiulę, że dziadzia się boi... :)
Kristi, ja jak się przytulę do męża, to Kinga też się wpycha między nas, ale wtedy chce, abyśmy ją podnieśli i tuli nas oboje. Ściska za szyje i całuje.
Aginka, no Babosko- to się wczoraj ładnie ze wszystkim wyrobiłaś. :ico_brawa_01: . Ale do dentysty też biegnij jak najszybciej!!!
Maggie, fajnie,że spotkałaś się z koleżanką. Już widzę oczyma wyobraźni tą piękną dziewczynkę z jej śliczną cerą...

Kinga wstała dziś o 9 (mnie obudziła :ico_wstydzioch: przy okazji), trochę się pobawiła, zjadła na śniadanko kopytka ziemniaczane i teraz śpi.
Za oknem zaczął padać śnieg, więc później pewnie pójdziemy troszkę na spacerek. Szkoda tylko, że temperaturka jest na plusie :ico_placzek: .

Tak sobie dziś myślę o naszym Zubelku. Pewnie pomalutku zadomawia się w Irlandii, Dziewczynki też. Mam nadzieję, że są zdrowe :ico_sorki: .

I Izunia dochodzi do siebie po stracie... Dobrze, że jest przy niej rodzinka, i że trwa ta budowa ich domku. Może nie ma z tego powodu zbyt wiele czasu na myślenie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lis 2007, 14:05

[size=150]Cześć Kochaniutkie[/size]

Antoniu dzisiaj gorzej spał, budził się okruszek i piopłakiwał no i znowu zwalam tu na zębiska :ico_noniewiem:

Basieńka Asiulka śliczna, oj chłopaki bedą za Nią latać :ico_haha_01:
Mina zajączka nieziemska :one:
Kristi no placków wczorak nie zrobiłam bo coś mi apetuyt przeszedł, wogóle jakoś ostatnio mniej jadam, ale to dopbrze może schudnę trochę. Wczoraj to było mi nawet słabo, ale nie zjadłam kolacji w rezultacie nie mogłam.
A co do zazdrości, to tak jakbym widziała mojego Antośka, jak mąż mnie przytula to Antoś jest wręcz zły na tatusia swojego...a jak się całujemy to się śmieje ale bacznie się przygląda :-D

Mama_Kingi pisze:I Izunia dochodzi do siebie po stracie... Dobrze, że jest przy niej rodzinka, i że trwa ta budowa ich domku. Może nie ma z tego powodu zbyt wiele czasu na myślenie...

Anuś masz z Izą kontakt...? jeśli tak to proszę pozdrów ją ode mnie, martwie się o Nią, ale dobrze że ma się czym zająć....wtedy nie bedzie tak całymi dniami siedziała i myślała, mam nadzieje ze niedługo nas odwiedzi.

No i ciekawe jak tam Zubelek jak się zaaklimatyzowała, mam nadzieje że ONA tez niedługo się do Nas odezwie i zda relacje.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 14:13 przez Magdalena_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lis 2007, 14:12

witam kochane kobietki :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big:
wybaczcie ze was nie doczytam ale za wiele tego a ja za długo nie zaglądałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
oj chciałabym mieć więcej wolnego czasu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zawsze mam cos do zrobienia jak nie w domu to jestem w pracy :ico_placzek: :ico_placzek:
A w ciągu dnia za wiele czasu na siedzenie przed kompem nie mam bo jak usiąde sobie to Adusia zaraz do mnie pedzi na kolana i też chce pisać :-D

Śliczne fotki Asiuli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ada nauczyła się mówić " co to " i teraz od rana do wieczora woła co to co to :ico_haha_01: :-D

Już przybiegła na kolanko :-D

A to jej stan uzębienia hihi
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości