Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

23 kwie 2009, 09:02

zoola27 pisze:ale moja mała sie wierci chyba zaraz wyskoczy na zewnatrz

moja wczoraj wieczorem tak sie wierciła ze myslałam ze wyjdzie z brzuszka :ico_olaboga:

ejustysia, miłego leżakowania :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2009, 09:02

ejustysia, ty jak znasz date urodzin synka to mozesz cwiczyc pośladki :-D

zaraz ogarne mieszkanie to juz sie powyginam !!!! pranko juz sie pierze !!!
ejustysia, w ogóle zobacz sie jak machnoł w wadze twoj lekarz !!!! tydzien tem twierdził ze jest malutki .....a tu teraz taki gigant!! :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 kwie 2009, 10:27

Witam majóweczki w swoim 38 tyg przygody z brzuszkiem. mam nadzieję,że ostatnim tygodniu.Ja dopiero wróciłąm.Musiałam zrobić morfologie i mocz żeby mieć na wtorek do lekarza. Zoola ty masz wizytę 5 maja a mi moj lekarz wróży,że do usg 6 maja nie dochodzę :ico_brawa_01: .Bardzo mnie to cieszy.Ja od 7 na nogach już pełno spraw załatwiłam więć miałąm sporo latania a na 12 jadę na ten wykład jak wróćić do formy po porodzie.Dla kogoś ciacho z okazji 38 tyg :ico_tort: :ico_tort: ?Musimy sie najeść puki możemy.Mam pytanko czy czop sluzowy musi być z krwią?Czy może być to taki żółtawy glut?soory za bezpośrednie okręslenie.Bo nie wiem co to rano był.Ale na czop to chyba za mało.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 kwie 2009, 11:03

zoola27, no mój lekarz sie nie machnął bo on tydzień temu stwierdził, że ważył 3300, czyli jakoś by tak wyszło a to ten prywatnie(widocznie gówienko nie lekarz) powiedział, że Wiktor waży 2700. Acha - od tygodnia jak mój synuś przybrał pół kilo robia mi sie rany na brzuchu :ico_szoking: dzis , aż krew mi poleciała bo mało, że sa rozstępy to jeszcze skóra mi zaczyna pękać :ico_placzek: tragedia

Wiadomość od Avanti:
"Ciotka przecieraj szlaki, daje Ci pole do popisu bo jeśli mój zapis ktg będzie ok to wychodze do środy. Co i jak napisze na forum a z rewelacji to tyle, że odszedł mi czop"


A jak jej czop odszedł to wiecie no nie :-D pewnie mnie wyprzedzi :-D Albo może urodzimy jednego dnia :))) Ide dalej leżakować :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 kwie 2009, 11:21

No to dziewczyny najwyraźniej o pierwszeństwo będą się ścigać mężczyźni.Wiktor z synkiem Avanti.Chyba,że u mnie się coś rozkręci.Byłam 3 w kolejności.Rozwarcie już jest, skurcze też.A jak Avanti czop odszedł to dobrze to zaczyna się coś dziać.Majóweczki wzięły sie do roboty i zaczyna się wielkie rozpakowywanie :ico_brawa_01: .Na kwietniówkach pojawiały sie dzieciaczki w niewielkich odstepach czasu, te pod koniec marca.Może u nas będzie podobnie?Może będzie obfita końcówka kwietnia?

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

23 kwie 2009, 13:09

pochwalony :-D
avanti wlasnie wychodzi ze szpitala jak dojedzie odezwie sie nadal w dwupaczku sa, zda relacje na forum jak sie doprowadzi do stanu uzywalnosci :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

23 kwie 2009, 15:07

witajcie cioteczki :-D :-D :-D
_______________________________________________

Jak tu milo :-D

ale do rzeczy bo pewnie jestescie ciekawe konkretow :ico_oczko: wiec... w poniedzialek przyjeto mnie na oddzial przedporodowy tak jak myslalam pierwszy dzien zlecial na lezakowaniu bo w sumie tylko krew pobrali mi do badania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: we wtorek ordynator zaprosil mnie na rozmowe i powiedzial ze po ekg usg i konsultacji internistycznej wyznaczy mi termin ciecia i wypusci na kilka dni do domu bo nie ma az takiego pospiechu pomimo ze rozawrcie mam na 2 palce. W srode po owych konsultacjach i blyskawicznym usg ktore trwalo ze 2 minutki :ico_zly: ) okazalo sie ze ordynatora nie ma i przyjal mnie jego zastepca (debil) :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i powiedzial ze on decyzji nie podejmuje ze dla niego to moge wyjsc na zadanie ze to za wczesnie tu sie znalazlam i ze w ogole po co ja mu nonono zawracam po czym doczepil sie do papieru od kardiologa ze wskazaniem do cc ze nie ma odpowiedniej pieczatki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i ze on nie wyznaczy mi zadnego terminu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Myslalam ze goscia udusze golymi rekami :ico_zly: dzis natomiast z samego zlapalam ordynatora i poszlam do niego na rozmowe...konkretny facet...wyznaczyl termin na przyszla srode i powiedzial ze moge wyjsc ale prosi mnie zebym zalatwila dodatkowa pieczatke na wskazaniu do cc zeby jego zastepca sie juz nie czepial :-D ale powiedzial rowniez ze jak cokolwiek by sie dzialo to mam na biegu wracac... Generalnie dzis rano odszedl mi czop albo znaczna jego czesc wiec w sumie wszystko moze sie do srody zdarzyc :ico_oczko: ale w poniedzialek na 16 jestem umowiona z kardiologiem wiec mam nadzieje ze maly w brzuszku jeszcze posiedzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a ogolnie ze szpitala jestem bardzo zadowolona pomimo faktu ze zastepca ordynatora jest stary piernik ktory uwaza sie za boga... No to tyle dziewczynki moje kochane ide delektowac sie pobytem w domku i sprzatac caly bajzel ktory zrobil podczas mojej nieobecnoci moj maz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 kwie 2009, 16:00

avanti83, to co , termin cc masz na środe czy masz sie stawić w środe w szpitalu - bo tak to razem by nasze chlopakie sie urodziy :-D

ja zanioslam firanki mamie - obszyje i i wstawi taśme marszczącą a teraz ide kompu kompu o bo tych intensywnych ćwiczeniach pośladków pot ze mnie kapie :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2009, 16:08

avanti83, Witaj !!! szkoda ze sama !!!
własnie sobie uswiadomiłam ze obie z justyna macie termin cc na srode !!! tylko ciekawe na która godzine !!!

ja własnie wrociłam do domku .......jestem padnieta !!!! odpoczne troszke i wieczorem biore sie za cwiczenia :-D
fortunata_fofa, z tym czopem to bedzie wiedziec avanti skoro jej odszedł

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 kwie 2009, 16:57

Avanti witaj kochana i tak jak zoola pisała szkoda, że bez synka. Widzę,że nie śpieszą sie z cc mimo,ze dzidzia już donoszona.Avanti ponowie swoje pytanie o czop był podbarwiony krwią?Bo ja rano miałam takie coś żółtawego, ale nie wiem czy to czop czy śluz ale chyba to drugie bo czopu powinno być chyba więcej i bym intuicyjnie wiedziałą,że to to?A ja padam z nóg od rana ganianie po mieście bo mama z domu nie wychodzi, wszystkie jej obowiązki padły na mnie bo ręką biedna też nie może ruszać.Idę poleżeć żeby zregenerować siły na wieczór bo musimy z mężem wypełniać polecenia mojej pani doktor :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość