Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lis 2007, 14:16

justyna25 pisze:Ada nauczyła się mówić " co to " i teraz od rana do wieczora woła co to co to :ico_haha_01: :-D

super, dla Adusi :ico_brawa_01:

A Antek na wszystko "O BOLIGA" :-D :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lis 2007, 14:18

A Antek na wszystko "O BOLIGA"
_________________


fajnie :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Iwonko wszystkiego najlepszego w dniu urodzin

Obrazek



[glow=violet][size=150]Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz niech się spełni w całości![/size][/glow]

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lis 2007, 16:32

[size=150]Iwonciu to ode mnie też mnóstwo radości, usmiechu, szczęścia, zdrówka i pociechy z cudaka Luliego[/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


Dzisiaj też obchodzi urodzinki
[size=150]Pata[/size] która do nas tu zagldała razem z synciem :ico_oczko:
Dużo zdrówka i miłości oraz spełnieia marzeń
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 lis 2007, 16:35

A mysly wlasnie wrocily ze spacerku, i myslalam ze Asia cos pospi, ale jakos czarno to widze.... :ico_noniewiem:

Maggie, Mama_Kingi, dzieki dziewczyny :-) , sama sie tego nauczyla, i bardzo ja bawi, jak moj tata udaje ze boi sie tej jej minki hihi

justyna25, gratuluje tak duzego uzebienia :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lis 2007, 17:38

Antoś dosłownie pół godziny pospał i teraz szaleje, a wcześniej awanturował się ze mną chyba sam nie wiedział o co MU chodzi.... :/
Zjadł obiadek ładnie......... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-28, 16:43 ]
Basia widzę że Asia, jutro skończy półtora roczku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 lis 2007, 18:17

dobry wieczór


Na początku - dołączamy sie do życzeń dla naszych kochanych babosek
:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-11-28, 17:25 ]
jejku - jutro wracam do pracy ... dziś pół dnia leniuchowałam ... dosłownie - a co tam !!! tak było fajnie w domku ...

Barbara, minka Asieńki jest cudowna ... Zajączek to taka minka niewiniątka :ico_brawa_01:

justyna25, Ady oczka :-) mogłabym na nie patrzeć na okrągło a za słowa "co to" :ico_brawa_01: - Maliwnka na okrągło pyta "cio to"..."mama cio to" a zębiska Adusi są przekomiczne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lis 2007, 18:33

Dobry wieczor
U nas nocka minela nie za ciekawie.. Wstawalam do malej chyba ze 4 razy co 2 godziny a tak w ciagu dnia to mala spala 1 godzinke i teraz dopiero zasnela i moze pospi jeszcze z godzinke. Ja dzisiaj normalnie padam .. :ico_wstydzioch: az mi glupio jest bo mialam troche roboty dzisiaj.. nagotowalam zurku i drugie danie kotlet+ziemniaki i surowka pozniej wypralam i nawet zdazylam z Nicolinka isc na spacer na 30 minut bo byl starszny mroz i mi samej bylo zimno wiec poszlismy do domku spowrotem.. I nawet za bardzo nie zdazylam sie pobawic z mala czasami z tego powodu mam jakies dziwne wyrzuty sumienia.. :ico_placzek: :ico_wstydzioch:
Niewiem ale ja mam chyba hustawke nastrojow.. :ico_noniewiem: No i denerwuje mnie to ze maz tak pozno ostatnio z pracy przychodzi.. bo ma teraz niby duzo roboty i musi anteny podlaczac.. :ico_noniewiem: Sa takie dni ze naprawde watpie w siebie i w to jak ja sobie poradze z dwojka maluchow... a sa tez takie dnia te lepsze ze mysle pozytywnie i wiem ze bedzie wszystko ok i ze sobie poradze.. czemu ja taka skomplikowana jestem?? Zaraz ide wzisc prysznic poki mala spi i maz w pracy moze zdaze :ico_oczko: a pozniej znowu wpadne :ico_oczko: Jutro mam ten test miec robiony o kurde 3 godziny mam nadzieje ze mala jakos to wytrzyma.. :ico_noniewiem:

Maggie ja tez ostatnio mniej jem.. ale nie widac tego po mnie :ico_oczko:

Basia to ci mala Asia spryciulka :ico_brawa_01: Ciesze sie ze mala straszy zajaczkiem dziadka :ico_brawa_01:

I ja tez z Nicolinka dolaczamy sie do zyczen urodzinowych dla Paty i dla Iwonki wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen i wszystkich ukrytych pragnien :ico_brawa_01: Zdrowia,szczescia i pomyslnosci :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

No to ja spadam i ide sie troche zrelaksowac pod prysznicem buziaczki dla was i maluszkow :ico_oczko:
Czuje sie zmeczona ale ciesze sie ze mam Nicolinke i mam dla kogo byc i zyc wiadomo mam na mysli tez mojego meza :ico_brawa_01: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-11-28, 18:13 ]
I juz jestem spowrotem :ico_oczko:
Wzielam prysznic i czuje sie o niebo lepiej :ico_oczko: I nawet mi glupio ze wam tak pomarudzilam :ico_wstydzioch:
To jest normalne przeciez ze jednego dnia jest wiecej w domu do roboty a drugiej jest mniej pracki oh ja to tak mam czasami :ico_oczko:
Moje dziecie nadal spi,a meza dalej niema :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_zly: No ale tak juz jest ze zawsze jak swieta ida mojego lubego dlugo niema z pracy.. :ico_noniewiem: Ale wazne ze ma prace :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Ah zapomnialabym.. dziekuje wam kochane za slowa pocieszenia i ze wierzycie we mnie to mile to to doceniam :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Justyna sliczne ma Ada zabki i jak spowazniala :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-28, 18:23 ]
Ale wasze pociechy maja fajne ulubione slowka :ico_brawa_01:
Moja Nicolinka to najbardziej lubi slowo Mama mama i jak mowie do niej powiedz babcia albo papa albo dziadzia to mala uparcie Mama mama :ico_oczko: :-D mysle ze powoli i z czasem mala zacznie mowic wiecej slowek ale mowi tez jak cos spadnie bam bam albo pokazuje olaboga zaklada obie raczki na buzie i sie kiwa :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko: duzo juz roozumie i wiecej rzeczy pokazuje niz mowi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-28, 18:35 ]
Ok moja niuniusia sie obudzila wiec zmykam i mam nadzieje ze moj mezulek tez zaraz bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 lis 2007, 19:35

Asia spala dzisiaj 1h, i juz jest maruda malutka :-).

Maggie, tak, Asiula jutro konczy poltora roczku, Boze ale to zlecialo!
A Twoj Antos juz skonczyl, i ja to przegapilam, ups! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: . Spozniona wszystkiego naj... dla Antosia, odemnie i od Asi :ico_buziaczki_big:

Kristi, nie martw sie, kazdy ma gorsze i lepsze dni, a Tobie to wolno je miac czesciej teraz :ico_haha_02: :ico_oczko: , zobaczysz wszystko sie ulozy i bedzie dobrze!

Aginka, dziekuje w imieniu Asi minki :-) , spryciula jak cos sobie wymysli, to sama widzisz co z tego wychodzi

Dzisiaj Asia stala sobie przed lustrem i robila takie minki do Asi z lustra :-) ze az sie pokladalam ze smiechu :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lis 2007, 19:37

Kristi, to wszystko hormony, te zmiany nastrojów , trzymaj sie i nie martw, kto jak kto ale Ty dasz rade...dasz rade z dwoma maluchami, a Nicolcia n
bedzie cudowną siostrzyczką :ico_oczko:
Aginka trzymam kciuki za jutrzejszy robotny dzien, dobrze ze sobie odpoczełaś, nalezy Ci się :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-28, 18:39 ]
Barbara pisze:Dzisiaj Asia stala sobie przed lustrem i robila takie minki do Asi z lustra :-) ze az sie pokladalam ze smiechu :-D

to musiało być boskie, a mój Antoś tak pozuje do zdjęc ze tylko sie cieszyć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 lis 2007, 20:56

No i Asia mi padla, i juz po kapieli, spi slodko

[ Dodano: 2007-11-28, 21:41 ]
Dobrej nocki dziewczynki, mam nadzieje ze bedzie spokojna dla kazdej z nas :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-29, 10:41 ]
Dzien dobry dziewczynki!
U nas nocka minela tak sobie, ale bywalo gorzej . Wiecie ze u nas rano bylo -19 stop. :ico_szoking: , a teraz jest niewiele wiecej....

Milego dnia dziewczynki i dziaciaczki!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości