Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 14:57

a i cole tez uwielbiam i w ciazy tez pije i to nie malo
ja generalnie nie lubię ale w ciązy strasznie mi smakuje :-D ale nie pije kawy wiec kofeine nadrabiam colą :-D
ja mam to samo, caly czas latam do toalety, bo mysle, ze chce mi sie kupe, a tu nic, noi ciagnie tak nonono w dol okropne uczucie
dokładnie mam tak samo :ico_olaboga:
No mierzyl malego, oczywiscie jak zawsze stekal przy tym, ze jak zwykle nie moze za bardzo zmierzyc, ze znow lezy nie tak, ale pomierzyl npi waga mnie zszokowala, bo maly wazy 3627 gram , a i powiedzial, ze ma duza glowe wiec nie wiem czy mam sie martwic i co to oznacza, a jak spojrzalam na monitor przy mierzeniu glowki to bylo napisane, ze odpowiada 41 tygodni wiec troche sie zmartwilam musze zadzwonic do poloznej i jej sie spytac.
z główka Ci nie pomoge bo nie wiem jak to jest, zawsze te pomiary sa niedokładne bo wiadomo jak to jest z tymi USG. A odnośnie wgi ładny kluseczka w brzuszku sie chowa, ale chłopcy zazwyczaj są więksi od dziewczynek wagowo :-D ja nawet nie wiem ile Oliwka wazy 3 tygodnie temu miała równe 3kg. a teraz nie wiem, jak nie urodze do czwartku to sie dowiem bo idę do ginki na wizyte i po L4

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:03

ale w ciązy strasznie mi smakuje :-D
oj ja uwielbiam i jeszcze przed ciaza tez jej sporo pilam, co zrobic nawyk to nawyk nie :ico_oczko:
zawsze te pomiary sa niedokładne bo wiadomo jak to jest z tymi USG.
tak wiem wiem, ale kurcze jeszcze do terminu 12 dni wiec mam nadzieje, ze tak duzo moje dziecie nie przybierze, boje sie jak ja dam rade urodzic takiego koloska :ico_olaboga: Erys urodzil sie z waga 3250 wiec zobacz jaka roznica jest
z główka Ci nie pomoge bo nie wiem jak to jest
no ja wlasnie tez nie wiem, Erys urodzil sie to mial 35 cm, a teraz powiedzieli mi, ze glowka wynosi 10, ale czego :ico_noniewiem: a ja pytam sie czy to zle, czy mam sie martwic, a on na to, ze to sa pomiary USG i to nie jest az tak dokladnie, ale dzieci maja tak przwaznie 8, 9 wiec nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 15:16

no ja wlasnie tez nie wiem, Erys urodzil sie to mial 35 cm, a teraz powiedzieli mi, ze glowka wynosi 10, ale czego a ja pytam sie czy to zle, czy mam sie martwic, a on na to, ze to sa pomiary USG i to nie jest az tak dokladnie, ale dzieci maja tak przwaznie 8, 9 wiec nie wiem
tez zgłupiałam, popatrze na swoje USG co tam pisze, tylko które to oznaczenie jest??

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:18

które to oznaczenie jest??
wiesz, ze sama nie wiem, zaraz zobacze

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 15:20

znalazłam wg usg oznaczenie rozmiaru główki to HC u mnie w USG z 14 września czyli 3 tygodnie temu jest 31,55cm i jest ok

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

04 paź 2011, 15:20

Hej!

Izabelllla
gratuluję kolejnego (oby ostatniego :ico_oczko: ) tygodnia!

marcz śliczna córcia!

Co do chipsów i coli to ja też sporo pochłaniam w ciąży.
Cola i lody to od połowy ciąży moje zachcianki. Innych nie mam :-D
Wszyscy mnie straszą, że coli w ciąży nie można, że dziecko będzie miało kolki, albo za mało wód będę miała itp.
Ja uważam, ze skoro mam na nią taka ochotę to organizm chyba tego chce i od razu nie zaszkodzi. Jak przed ciążą mało jej piłam to teraz nie mogę się opanować :-D .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 15:21

nawet to 31,55 jest ciut poniżej normy powinno byc równe 33-34 :-D

[ Dodano: 04-10-2011, 15:23 ]
gratuluję kolejnego (oby ostatniego ) tygodnia!
dziekuję serdecznie :ico_sorki: :ico_sorki:
Wszyscy mnie straszą, że coli w ciąży nie można, że dziecko będzie miało kolki, albo za mało wód będę miała itp.
Ja uważam, ze skoro mam na nią taka ochotę to organizm chyba tego chce i od razu nie zaszkodzi. Jak przed ciążą mało jej piłam to teraz nie mogę się opanować
nie sluchaj ludzi, jakbys jadla i piła rzeczy te które mozna to bys oszalala z monotonii. Mozna wszystko ale z umiarem :-D a nie wypijasz napewno 2 litrów coli dziennie :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:26

nawet to 31,55 jest ciut poniżej normy powinno byc równe 33-34 :-D
kurcze u mnie nie jest napisane,nie wpisali mi do karty cioly jedne, ale pytalam sie tej babki i mowila, ze glowka wynosi 10 ale nie wiem co to oznacza te 10 i jak to sie ma do cm :ico_noniewiem: chyba mi nic nie pozostaje jak tylko pogadac z polozna :ico_noniewiem:
Ja uważam, ze skoro mam na nią taka ochotę to organizm chyba tego chce i od razu nie zaszkodzi.
jestem takiego samego zdania, nie patrze co ludzie mowia, moja mama tez krzyczy na mnie, ze pije cole i jem chipsy, a lekarz mi pwoiedzial, ze jak ma Pani ochote to niech Pani je

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 15:28

kurcze u mnie nie jest napisane,nie wpisali mi do karty cioly jedne, ale pytalam sie tej babki i mowila, ze glowka wynosi 10 ale nie wiem co to oznacza te 10 i jak to sie ma do cm chyba mi nic nie pozostaje jak tylko pogadac z polozna
chyba najlepiej tak bedzie, na pewno wszystko jest ok, nie denerwuj się :-)
jestem takiego samego zdania, nie patrze co ludzie mowia,
ja tak samo jem to na co mam ochotę

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:30

A ile macie laseczki na plusie???

Ja teraz 2 kg przytylam i w sumie mam juz 13,4 kg

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Omnilfew i 1 gość