Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

01 sty 2013, 19:40

Podobno rok 2013 został określony rokiem płodności.. Życzę wszystkim starającym, by własnie taki był dla Was ! :-)
:ico_urodzinki: Oooooooooo! Super!

Dziewczyny, co u Was? Meldować się!

Wszystkiego dobrego dla każdej z Was w Nowym Roku!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 11:27

Cześć mam pytanie, jeśli byłyście przeziębione po staraniach, ale przed @ to leczyłyście się tylko naturalnymi metodami? Wiadomo nie jedna kobieta ma na sumieniu leki lub alkohol we wczesnej ciąży, bo nie wiedziała, że jest w ciąży, ale czy wiecie może coś na ten temat. Szukałam informacji w internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam. Słyszałam,że organizm podchodzi do tego wszystko, albo nic. Gdzieś kiedyś czytałam,że na początku dziecko jest chronione do terminu @. Niestety naturalne metody nie pomagały i mam na sumieniu 1 saszetkę napoju na przeziębienie, po którym tak bardzo wypociłam się, że sądzę, że kciuki w tym cyklu już możecie za mnie puścić.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 13:34

jenny jeśli ma byc dziecię to bedzie ..... ja nie wiedziałam, że jestem w ciąży, brałam ketonal, piłam alkohol
wszystko będzie dobrze ....

trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 15:36

Od lekarz internisty też za dużo się nie dowiedziałam , ogólnie powinnam stosować leki bezpieczne w ciąży jeśli mam podejrzenia, że mogę być w ciąży. Raczej trzymam się zdrowego rozsądku i matka natura wie co robi. A na marginesie tym leczeniem domowym to chyba doprawiłam się, bo dostałam antybiotyk.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 15:42

Zdrówka,
ja już 3 antybol ow ciągu miesiąca .... nie mogę się doleczyć :(

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 15:46

Ten antybiotyk to mnie trochę zdziwił, po świętach zaczęłam się leczyć tak,że każdego dnia było coraz gorzej. A zaczęło się od ropy w gardle:(. Też życzę zdrówka.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 16:44

dziewczyny a Bactrim?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 17:05

dziewczyny a Bactrim?

To propozycja, czy pytanie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 18:53

jenny - moj gin twierdzi,ze ciaza jest chroniona jakies 4-5 tygodni,natura tak to zrobila,ze dziecko jest chronione - kiedys nie bylo testow i kobieta o ciazy dowiadywala sie dopiero,kiedy zaczynala zle sie czuc,wiec nie martw sie - co ma byc,to bedzie. Ja jak o Andrzejka sie staralismy bylam bardzo chora,bralam leki i nawet poszlam na zwolnienie lekarskie,a po chorobie zrobilam test i bylam w ciazy. Potem w samej ciazy,w pierwszym trymestrze mialam wyrywany zab i znieczulenie+ przeciwbolowych troche,potem dopadla mnie choroba,gdzies w grudniu,czyli w 5 m-cu ciazy i najpierw sie uparlam,ze nie wezme lekow,bo zaszkodze malemu i meczylam sie 10 dni z okropnym kaszlem,bolem gardla itd,a jak wreszcie sie poddalam i poszlam do lekarza,to dostalam antybiotyk,mimo to urodzilam zdrowego Andrzejka,wiec chyba z tymi lekami,trzeba uwazac,jednak czasem lepiej lyknac.

A Bactrim to syrop taki prawie antybiotyk,ale sa tez antybiotyki,ktore mozna w ciazy brac.!

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

02 sty 2013, 19:09

jasne, że są antybiotyki które można brać w ciązy ja sama brałam na zapalenie pęcherza .....

Też gdzieś czytałam, że wczesna ciąża jest chroniona sama z siebie, tak to już natura ustawiła ;)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość