Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sie 2007, 13:20

super foteczki Wikuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak jej włoski urosły :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kiedy moja Ada trak będzie chodziła :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

28 sie 2007, 13:57

hihi i kiedy Julia bedzie tak chodziła :-D maja jeszcze czas :ico_oczko: spokojnie....

ja nareszcie kupiłam mojej księzniczce sukienke na uroczystośc !!! różowa... bardzo ładna... nie ma na niej nic głupiego... prosta i elegancka... teraz mam problem z bucikami bo nigdzie nie ma takich małych bucików :ico_olaboga: a jak są to sandałki, a ja chce pełne....
Ja byliśmy w sklepie to była też tam mała dziewczynka.. z 1,5 roku... Julia ładnie dala cześć i nie chciała jej puścić... chciała żeby ta dziewczynka z nia spacerowała za rączke heh a ta mała była wystraszona.. nie wiedziała o co chodzi :-D się usmiałam

[ Dodano: 2007-08-28, 14:01 ]
Dla Wiktorii :

[size=200]Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego,
więc życzę Ci wszystkiego najlepszego,
nadziei w sercu, wiary w samego siebie,
trafnych zrządzeń losu,
ile gwiazd na niebie,
wielu wrażeń i morza radości,
spełnienia marzeń i bezkresnej miłości,
szczęście w swe ręce łap każdego dnia
życzy Ci tego ...Julcia z mamusią
[/size]


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
I dla drugiej solenizantki.. Martynki:

[size=200]W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń
!!![/size]

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

śliczne zdjęcia waszych pociech !

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 sie 2007, 14:53

kasia u nas jest tak samo, Maja podchodzi do dzieci łapie za rączki, dotyka a te sie jej boją :-D , ona w ogole nie wstydzi ani nie boi sie nikogo... i ja wiem,ze to wcale nie jest tak dobrze ze jest taka ufna i odwazna.

Z bucikami to mozesz miec problem, ja widzialam kryte ale sportowe albo takie szmaciaczki na podeszwie z materiału, ktore nie nadaja sie do chodzenia...

A Wikunia sliczna dziewczynka i te wloski(ja jestem przewrazliwiona na punkcie włoskow bo Maja jest prawie łysa a jak bym chcial zeby miala troszke tych włosków)...

Emilka jak słodko usnęła przy misiu... u nas misie Mai nie interesuja, leżą gdzies na dnie skrzynki, ona woli gazety albo metki itp.

[ Dodano: 2007-08-28, 14:58 ]
Zastanawiam sie co tak naprawde ma wpływ na to kiedy dziecko zacznie chodzic :ico_noniewiem: Niektorzy mówia,ze waga inni że kręgosłup ale ja sie przekonałam,ze ani jedno ani drugie bo kolezanki syn zaczął chodzic w wieku 10 miesiecy a ważył ponad 11kg wiec wcale nieprawda,ze im dziecko wiecej waży tym poźniej zacznie chodzic... Z kolei kręgosłup tez nie bo Maja juz chodzi a bardzo późno siadła wiec wcale kregosłupa nie ma silnego...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sie 2007, 15:21

[size=200][glow=indigo]Kochane: Wikuniu i Majeczko z okazji ukończenia przez was roczka, zycze wam duzo zdrówka i radości , spełnienia marzeń , wiecznego usmiechu na bużce i abyście rosły duze i wesole![/glow][/size]

hej kochane ja dzis od samego rana latalam po miesice zalatwialam sprawy i teraz jestem zdecvhla, ide dac malemu zupki i chwile odpoczne, odezwe sie wieczorkiem

justysiu zdjecie Adusi pierwsza klasa , no bombowe po prostu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 sie 2007, 15:22

[size=200]Wikuniu kochana duzo zdrowka , usmiechu radosnego dziecinstwa aby twoje zycie bylo uslane mieciutkim rozowym dywanem [/size] :ico_buziaczki_big:

[size=200]100 Wiktorio [/size] :ico_prezent:

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-28, 15:28 ]
[size=200]Majeczko sliczna dla Ciebie rowniez cala masa buziakow na ten pierwszy roczek [/size] :ico_buziaczki_big:

Obrazek

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

28 sie 2007, 16:23

Super zdjęcia dzieciaczków, a Dejviemu to włosy rosną chyba jak na drożdżach :-)
Michałek tez do chodzenia się nie rwie, jego starszy o 3 tygodnie kolega właśnie zaczął chdzic, ale jest sporo od Michasia cięższy i chodzi z rękami do przodu :ico_haha_01: chyba tak równowagę łapie.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

28 sie 2007, 16:57

Dziekujemy za zyczonka Tyna a co do chodzenia z rekami do przodu to kazde dziecko tak zaczyna chodzic

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sie 2007, 18:57

Dzis widzialam normalnie sobowtóra Dejviego tylko ze starszego o 4 miesiace i biegajacego jak maly wariat hehe... jakby mial motorek zamontowany :-D
Oskarek mu robil "cacy cacy" a on Oskarka przytulal, jeju czemu nie mialam aparatu a tel mi sie wyladowywal :ico_puknij:

Oskar jakas chwile po przebudzeniu sie z popoludniowej drzemki zaczal przerazliwei plakac,nie wiedzialam co mu jest :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-28, 18:59 ]
płakał strasznie i nie moglam go dlugo uspokoic, byl takli rozszlochany...
juz sama nie wiem co to bylo, moze mu cos zacyzna dolegac, albo brzueszk go zaczyna bolec, bo prykal kilka razy i robi kilka razy kupke taka marchewkowa ale konsystencja normalna, od wczoraj wypil bardzo duzo soczku marchewkowego...myslicie ze moglam mu tym zaszkodzic :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sie 2007, 19:25

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki toz to juz samodzielne chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sie 2007, 19:33

a Oskar wciaz jakis marudny, jeju zaczynam sie martwic, co prawda moz bez sensu, bo to moze byc jeden z gorszych humorkow po prostu ale boje sie to moze mu cos dolegac :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość