Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 15:30

usunełam sobie jeden suwaczek bo juz nieaktualny, pokazuje ze dzidzia powinna być na świecie :-D a tu nic dalej dwupak :-D

[ Dodano: 04-10-2011, 15:31 ]
Pati nie załamuj mnie ja mam 19kg na plusie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:33

Pati nie załamuj mnie ja mam 19kg na plusie :ico_szoking:
a juz tam, ja z Erysiem przytalam 17 kg

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 paź 2011, 15:35

nie ma co za wiele sobie odmawiać w ciąży, po niej i tak nie będziecie już mogły coli pić i chipsów wcinać nawet dla samego faktu by z wagfi zejść:)

Pati mój mały miał 3620 jak się urodził więc nie jest tak źle:) co do główki to nie czaje też tego oznaczenia zadzwoń do położnej podpytaj, może ginekolog ma jeszcze jakąś swoją miarę bo i tak to bywa, ale pamiętaj że po to są ciemiączka by główka się mogła, "złożyć" że tak to ujmę przechodzac przez kanał rodny:) więc nie bój sie dasz radę przepchnąć swojego cudaczka małego:)

izabellla :ico_brawa_01: za kolejny i ostatni tydzień (bo inaczej być nie może) choć powiem, ze wchodzac na forum miałam nadzieję zobaczyć w radosnych nowinach twoj nick:) no ale widac mała się nie spieszy, ale spokojnie to wszystko dzieje się nagle tak samo skracanie się szyjki mi tez przy 3 minutowych skórczach i rozwarciu 1 cm powiedzieli, że szyjka długa i to potrwa jeszcze długi czas a jednak sie mylili po 3h byłam znów z 6 cm i skurczami co pół minuty:) więc serio nie ma reguły, myśl, że będzie dobrze, że się rozwinie wszystko dziś:):):)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:39

A ja dzis mam lenia i nic nie robie, nawet jesc mi sie nie chce, tzn mam ochote na cos niezdrowego :-D zjadlabym chipsow, na lody mam ochote, w ogole cos slodkiego dzis za mna chodzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 04-10-2011, 15:43 ]
Pati mój mały miał 3620 jak się urodził więc nie jest tak źle:)
kochana Towj juz sie urodzil, a ja mam jeszcze 12 dni do terminu oby za duzo nie przybral

I tak zrobie zadzwonie do poloznej i sie spytam, nie bede na zapas sie martwic
mi tez przy 3 minutowych skórczach i rozwarciu 1 cm powiedzieli, że szyjka długa i to potrwa jeszcze długi czas
ja jak szlam do szpitala z Erysiem to mialam rozwarcie na 1 cm i mialam wywolywany porod i to z oprem szlo, bo nic nie postepowalo, pooszlam w poniedzialek, a Erys urodzil sie dopiero z wczwartku na piatek w nocy. Ja mowie uparty byl, chyba dobrze mu bylo w brzuszku, ze pomimo ingerencji nie chcial wyjsc :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 15:44

elibell, mam nadzije ze ta szyjka szybko sie skruci franca jedna :ico_zly: jednak termin porodu z Om tez mnie nie dotyczy, nie czuję bym mial dziś rodzić, chociaz może faktycznie z nienacka mnie dopadnie :ico_sorki: :ico_sorki:
A ja dzis mam lenia i nic nie robie, nawet jesc mi sie nie chce, tzn mam ochote na cos niezdrowego zjadlabym chipsow, na lody mam ochote, w ogole cos slodkiego dzis za mna chodzi
hehhe trzeba jeść póki mozna, jak będziemy karmily trzeba będzie baardzo uwazać :-D

[ Dodano: 04-10-2011, 15:45 ]
tak zrobie zadzwonie do poloznej i sie spytam, nie bede na zapas sie martwic
najlepiej przynajmniej bedziesz spokojniejsza

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 15:48

jak będziemy karmily trzeba będzie baardzo uwazać :-D
ja z Erysiem wszystko jadlam, oprocz takich wzdymajacych rzeczy, tutaj nawet polozne mowily, zeby wszystko jesc, procz wlasnie takich rzeczy, po ktorych ja sie mecze.
Zobaczymy teraz jak bedzie czy uda mi sie karmic, z jednej strony wolalabym od razu butelka, ale z drugiej ta wygoda

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 paź 2011, 15:53

smaki w ciązy wcale wg. mnie nie sądzą o tym czy chłopak czy dziewczynka będzie, uwielbiam kwasne a mam córeczkę.
No dokładnie .Mnie niektórzy ciągle wmawiają zobaczysz będzie syn , niby dlatego że właśnie na słodkie mnie nie bierze . Ja nie wiem kto to wymyślił takie zabobony.
spojrzalam na monitor przy mierzeniu glowki to bylo napisane, ze odpowiada 41 tygodni wiec troche sie zmartwilam
Mnie gin tez to pokazuje ale mówi by nie trzymać się tego twardo bo to może być nie raz i więcej albo i mniej . U mnie zazwyczaj jest nawet do 2-3 tyg wstecz i też się martwiłam ale powiedział że nie ma co się martwic bo to tylko maszyna a poza tym mała już nisko się ułożyła i dokładnie się jej nie da zmierzyć więc wynik może być zakłamany.
cole tez uwielbiam i w ciazy tez pije i to nie malo
Oj cole to chyba jeszcze rzadziej niż chipsy piłam .Ale to może dlatego że nie kupuję tego bo gdybym miała w domu to pewno bym się skusiła heh bo kto nie lubi tego napoju.
Wszyscy mnie straszą, że coli w ciąży nie można, że dziecko będzie miało kolki, albo za mało wód będę miała itp.
nie sluchaj ludzi, jakbys jadla i piła rzeczy te które mozna to bys oszalala z monotonii.
Tak albo to że nie pij w ciąży mleka hmm jak to się mówi.. no chodzi o to że możesz ale tylko te UHT bo inne spowoduje że dziecko po urodzeniu będzie mieć skazę białkową, lub orzechów w ciąży nie jedz bo będzie alergikiem.Kurde ogłupieć można .Ja uważam że wszystko dla ludzi w miarę rozsądku.,Jedyne czego nie jadłam w ciąży i nie piłam to alkohol i ser pleśniowy .
Są osoby co troszku się tam napiją % , jak chcą ich sprawa ja tak jakoś sobie odpuściłam .Przed ciąża imprezowałam baardzo więc teraz odwyk heheh
A ile macie laseczki na plusie???
Ja ważyłam się jakoś 2 dni temu i miałam prawie 14 kg więc bardzo podobnie jak ty.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

04 paź 2011, 16:04

A ile macie laseczki na plusie???
Ja +6kg jak narazie, ale ja cukrzycowa to się nie liczy :-D

Czyli z tą colą to sama nie jestem :ico_haha_01:

[ Dodano: 04-10-2011, 16:06 ]
Ja uważam że wszystko dla ludzi w miarę rozsądku.,Jedyne czego nie jadłam w ciąży i nie piłam to alkohol i ser pleśniowy .
Dokładnie. Ja też żadnych %, serów pleśniowych, serów feta, pasztetów, owoców morza też nie jadłam.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 16:07

miałam prawie 14 kg więc bardzo podobnie jak ty.
jejku ty taka chudzinka jestes wiec nie wiem gdzie u ciebie te 14 kg

Mi to znow w tylek poszlo, w nogi i biodra, wygladam okropnie, trzeba bedzie ostro sie wziac za siebie :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 paź 2011, 16:07

mam ochote na cos niezdrowego :-D zjadlabym chipsow, na lody mam ochote, w ogole cos slodkiego dzis za mna chodzi :ico_noniewiem:
No to zapraszam do mnie chipsy mam , ciastek mam masę przeróżnych .Jedynie Cole możesz po drodze kupić hehe


Ja też miałam myć drzwi i podłogę u Lilci ale na razie mam labę .Jak będzie mi się chciało potem to zrobię a jak nie to mnie dzień lenia też się należy a co .
A nie muszę pranie rozwiesić bo kurcze załączyłam je rano i tak leży heh

Dziś rano obudziłam się i tak piżama mokra i to bardzo , prześcieradło przemoczone i materac też wilgny .I co sie okazało że z piersi dzis mi leciało jak z wiadra.Nie wiem co to było ale masakra , plama ogromna.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość