Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2008, 16:51

CZESC Obrazek my juz po obiadku :-D EDYTA 29 witaj wsrod nas zapraszamy!!napisz cos wiecej o sobie??ALINKO ja to w zasadzie daje juz duzo Wikuni do jedzenia,zawsze eksperymentuje 2 dni daje jej to samo i nie ma uczulenia :ico_oczko: ANIU Dla Helenki za szczepienie i wage :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: AVISKU super ze z coreczka wszystko ok ,i brawo za zdolnosci Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 15:52 ]
EDYTKO kazde dziecko jest inne,napewno nie masz sie czym martwic z dnia na dzien cie dziecko zadziwi!!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2008, 19:49

Edyta, witaj nopwa kolezanko!! Pisz więcej o sobie i odzieciaczkach. Kogo masz, w jakim wieku :)) pokaz zdjątka swoich pociech :ico_brawa_01:

Aniu brawa dla Helenki za dzielne szczepienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ta waga..źle, ze spadła, ale dobrze, ze jest na idealnej pozycji w siatce centylowej. Wanesska jest w 97 centylu hehe.
Myślę, ze u niej to akurat cięzkie kości są. Bo zadnych papulastych nózek, paszek, puców ani szyjki nie ma.. a wazy 9 kg :ico_noniewiem:

Avisek, wpsaniał nowina!! Super,ze Laurce nic niejest!!!!! Zdrowe dziecko jest najwazniejsze. pokaz nam jakieś fotki, bo dawno jej nie widziałyśmy :ico_oczko:

Juli fajnie, ze tak podajesz..ja z pełnymi gaciami jej coś daję, bo kuźwa nawet kleik ryzowo-marchewkowy taki specjalny z apteki uczulił nieziemsko!! Czyli u nas marchewka odpada, banany tez... dałam 2 dni ziemniaka i widzę, ze ma coś na buzi, ale być moze to jest od sukieneczki natarło, bo blisko buzi była...

Kurde mała dziś i wczoraj takie twarde kupy wali, ze szok! Są twardsze od plasteliny! Ja nie wiem wogóle jak to dziecko wydala z siebie :ico_noniewiem: Odpinam pampersa i wysypują się takie groszki i łapię je po całym łózku, a Wanesska tak macha nogami, ze poluję na nie, by ona piętą nie rozcisnęła, taka machawka mała hehe Niewiele tego (no bo ile mozna wycisnąć) ale takie kuleczki, ze biorę chusteczką i zakładam starą pieluchę, bo prawie nie zuzyta jest. I tak kilka razy dziennie. Ja przepraszam za te szczegóły, ale pierwszy raz coś takoiego widzę. Dałam jabłuszka, moze coś pomoze.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sty 2008, 20:17

Alinko jeśli jabłuszko nie pomoże to spróbuj dać jej soczku jabłkowego rozcieńczonego troche wodą, albo śliwki w słoiczku, na Emilke śliwki podziałały super

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2008, 20:24

ALINKO u nas tez tak Wiki miala z kupkami chyba 1 dzien i wszystko minelo,jabluszko powinno pomoc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 19:32 ]
MOJA mama dzwonila moj ojciec sie tak opil ze lezal na klatce na ziemi Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ,od sasiadki syn go wniosl do domu!! Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sty 2008, 21:10

Alineczq pisze:ja z pełnymi gaciami jej coś daję, bo kuźwa nawet kleik ryzowo-marchewkowy taki specjalny z apteki uczulił nieziemsko!!

Alinka Kasi.k z kwietniowek tez miala podobne problemy ze swoja Viki i sie okazalo, ze ona ma chorobe co sie jakos tak "dziurawe jelito" nazywa. Zapytaj ja o to na kwietniowych dzieciach moze.

Frydza :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

edyta29, witamy, tutaj tez jest pare takich gagatków co czadu nie daja, za to rodzice maja spokojne zycie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sty 2008, 21:17

Frydza przykro mi

A Emi tak wędruje że ani nie usiedzi ani nie poleży, tylko kapcie mi z nóg ściąga :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2008, 21:35

DZIEKUJE jestescie Wspaniale Obrazek Obrazek ja juz zmykam poszalec z Wiki i kapciu kapciu Obrazek iiiii Obrazek ,ASIULKA kapcie to poczatek a zaczekaj jak cie w noge ugryzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sty 2008, 21:45

hej mamuski
jutro rano wyjazd
zatem trzymajcie sie cieplo i do uslyszenia wkrotce mam nadzieje papa

mieszkanie juz ladnie popakowane hehe chlopcy malowali i skladali szafe lozko itd
a my z leonkiem na zakupki.. hehe dobrych kilkagodzinek
super sie udaly
wyprzedaze sa naprawde rewelacyjne
uniknelismy malowania i grubszego pakowania.. i leos sobie pospal hehe

dobra uciekam
kumpel wpadl sie zegnac z nami hihi

papa

aha
alinko te bobki to pewnie zatwardzenie.. hmm ale nie wiem jak ci pomoc, podpisuje sie pod tym co pisaly dziewczyny jablko badz sliwki,
mam nadzieje ze pomoze hehe

frydza wiem co czujesz, przykro mi bardzo :ico_placzek:

:ico_tort: edyta dziewczyny maja racje. kazde dziecko idzie wlasnym tempem rozwoju. nic na sile... zobaczysz ze lada dzien cie zaskoczy
nasz leonek tez jeszcze tak mocno nie siedzi
ale widze ze coraz lepiej i dluzej sam wytrzymuje hihi

jesli chodzi o nowe smaki
ja przyznam od poczatku nie testuje
leos wszystko zjada pieknie
a ja daje mu co popadnie hehe ze sloiczkow glownie
rissotto
makaron z pomidorami cukinia
i inne
i wszystko smakuje na maxa

sama robie tylko desreki poki
jablko, marchew badz banan
reszte kupuje hehe

ale mysle ze zupki tez zaczne pichcic
tylko len ze mnie i tyle hehe

frydza widzialam wiki... szalona na maxa

[ Dodano: 2008-01-29, 20:58 ]
aha i oczywiscie z naszego talerza tez leos co nieco ugryzie hehe
ogorki kiszone mu smakuja
krzywi sie ale otwiera buzke smakowicie buzke hehe

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 sty 2008, 23:17

dziękuję wam dziewczynki za wszystko jak tylko opanuję tu wszystko to zdięcie wkleję ale narazie to ciężko mi idzie niewiem co gdzie i jak zdięcia też niepotrafię wkleić .Muszę iść teraz spać bo mąż nie zaśnie :ico_wstydzioch:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 sty 2008, 00:34

witam nowa kolezanke :-D
co do jedzenia,to dzis zjadl zupke ,ktorej wczoraj nie chcial...co do nowosci,to ja probuje co moge...ostatnio kupilam mu przysmak karaibski,wg mnie dobre,sa tam owoce ,warzywa ,ryz...wg Oliego ohyda :(dobrze,ze dzis zjadl troche zupy ,ktora zrobilam...nie wiem czemu nie chce obiadkow...ja juz prawie wszystkie przetestowalam...jednego dnia zje,a na drugi juz beee...nie wiem o co chodzi :ico_olaboga: za to owoce ,kaszki,deserki wcina rowno :-D

Wikusia niezla spryciula

pochwale sie skarbem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 23:36 ]
dziewczyny widzicie jak on oczy mruzy do zdjecia ha ha ja mowie do niego Oli usmiech,a on sie usmiecha i zamyka oczy ...i teraz wszystkie foty mam takie :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość